Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Вярвате ли в безсмъртнитенови  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано29.04.18 21:04



Вярвате ли в съществуването на безсмъртните?

Аз съм чел разни неща по въпроса, най-известният безсмъртен е бабаджи

навремето имаше песен на супертрамп, посветена на него



която често си слушах, заедно с целия албум де ...


има и разни други безсмъртни, обаче по обясними причини съществуването им е трудно да се докаже, щото те избират да живеят на места, където няма лични карти и строг контрол върху самоличността, живеят в разни затънтени селца и един ден просто си тръгват от селото и след време се повяват в друго село и така ...

има разни "изследователи", които бродят из тибет, индия и хималаите и издирват дългоживеещи индивиди - за безсмъртен се приема някой, който доказано е живял повече от 300 години в едно тяло

а за темата ме подсети линърд коен - още като съобщиха вестта за смъртта му, аз бях сигурен, че това не е истина ... а после казаха, че нарочно са обявили смъртта му с няколко дена зкъснение, така че той вече е бил кремиран когато се е разбрало - ужким за да се избегнело струпване на почитатели и да се запази интимността на семейството му ... какво по-лесно от това да духне някъде из хималаите, той между другото е бил будистки монах и със сигурност има връзки в района


а пък в ето това интервю той казва ужким на майтап, че има намерение да живее вечно - още в началото - от двайстата секунда започва:




та .... какво мислите по въпроса, другарки и другари, вълнува ли ви той и кой иска да живее вечно:





Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: DarkSide]  
Автор METHOD ()
Публикувано29.04.18 21:14



В списание Космос навремето съм чел за някой си Сен Жермен, който не бил много смъртен



Изпитвам силно съмнение, че има такива индивиди - най-малкото ще ти измрат любимите хора и става тъпичко да живееш така.



Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: DarkSide]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано29.04.18 21:16



Чувал съм че имало безсмъртни хора които когато вътре в тях в психиката им престане да върви времето те ставали безсмъртни в действителност.Но никога не съм вярвал в безсмъртието и определено не вярвам на такива истории ни най-малко.



Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: METHOD]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано29.04.18 21:21



бе ти ако си се извисил до това ниво на развитие, отдавна ще си надраснал необходимостта от "любими" хора и изобщо от всякакви хора, което естествено не ти пречи да си имаш нови и нови любими хора, ако си толкова на зор за това



просто се местиш някъде и започваш нов живот, на каквато си избереш възраст (след съответното усамотяване за няколко години за регенериране на тялото)



Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: DarkSide]  
Автор METHOD ()
Публикувано29.04.18 21:23



Е не знам бате, явно ти си безсмъртен и ситуацията ти е ясна :)



Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: DarkSide]  
Автор Raffaa (новак)
Публикувано29.04.18 21:32



Не.
Внимателно изчетох как се се разлага тялото след смъртта. Дали ще си на 20 или на 100 все по един начин е. Абе смъртта е грозна работа. Ама не за това питаш ти. Май по-скоро за оставеното след теб. Кат ти кажат закон на Нютон, да се чудиш кво ли му е било на пича, какви ли убавици са му се мотали наоколо, пък той вади закони. На етап училище освен да го псуваш, нале...Ама не знам дали това питаш. Как и да е.
Лично последно се развълнувах като почина Леми Килмистър/ лично го приех/ и Михаел Нюквист, докато гледах Код 100, май година след излизането на сериала и да, щях да кажа Ленард, Линърд Коен. За това се сещам сега. Но не знам дали и това питаш.



Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.04.18 21:45



не
днес гледах руски документални филми за съществуване на русалки, някакви неизвестни животни, предимно океански, че и призраци се мяркаха по едно време





Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано29.04.18 21:48



Призраците са съвсем реален феномен който реално съществува.Друг феномен който съществува са НЛО.Аз самият съм виждал активност на призраци и то в присъствието на свидетели, а НЛО съм виждал над 10 пъти включително съм наблюдавал НЛО през оптични прибори.



Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.04.18 21:53



във филма, който гледах си бяха отражения
даже в единия случай се виждаше ръка, която се отразява в стъкло
не вярвам

за НЛО по-лесно ще ме убедиш, отколкото за призраци



Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: Raffaa]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано29.04.18 22:01



пуффф ... къде го намерих тоз клуб, пълен с хора без капка въображение?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.