Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано29.04.18 23:06



Аз имам 100% Данни, че жените не обичат и никоя няма да се влюби в мен и да ми помага през този живот. Друго да питаш?



Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано29.04.18 23:14



Просто пресмятам на база свой житейски опит.Също гледам животът на останалите хора.Всичко на всичко познавам само двама човека които са виждали извънземни, но познавам и знам десетки случаи на демонична активност в пъти повече отколкото случките с извънземни с тези двама мои приятеля.



Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: Raffaa]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано29.04.18 23:46



Баси, все едно агитирам за съветска власт тука



Тема Веднаганови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано30.04.18 00:23



отговарям с "Да", като силно се надявам да няма повече въпроси. Иначе бъзици и подигравки може, нечувствителна съм към такива.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано30.04.18 10:42



Честно да ти кажа, аз бих предпочела да нямам нужда от любими хора. Дава някаква свобода. Всяка нужда те ограничава. Най-добре е да можеш да избираш - и с, и без, все да си добре, но да не е задължително. Сигурно и Дарксайд това има предвид под "надрасване".

Редактирано от blue jewel на 30.04.18 10:53.



Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: DarkSide]  
Автор blue jewel ()
Публикувано30.04.18 10:48



Сега ако кажа "не вярвам" ще изляза духовно принизена. Всъщост идея си нямам, не съм чела нищо по темата. Във всеки случай природата е създала всичко да е преходно. Даже да има някой "безсмъртен", и той ще има край, защото и Слънцето и Земята, и Вселената няма да са вечни.





Тема Re: Веднаганови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано30.04.18 10:49



баси, то все едно на финтрола си му намерил щадяща работа, на шефски стол, със служебна кола, шофьор и секретарка, пък он ти вика ... аааа ... не знам ... ниии, нищъ, ще се откъсна от любимите си хора ... нищъ ... нищъ

и в таз тема тъй ... оооо, ама как така безсмъртен ... ама кой ще ми пере чорапите, ако съм безсмъртен, ама то и телевизия сигурно няма да има, а пък и любимите ми хоръ кво шъ кажът ... ааа не, не, не, ни гу щъ тва, не е за мене ... нищъ ... нищъ





Тема Да. Обаченови [re: DarkSide]  
Автор Phillip (Трансмогъщ)
Публикувано30.04.18 14:41



Да. Обаче алогритъмът, който си представям е по-различен от тук описаните.
Някак не е пичовско човек да се скатава по неуютните пущинаци без лична карта и да си регенерира тялото с медитация, горене на ароматни пръчици и ядене на специални, но гадни треволяци, в тибетски стил.

Важна е душата, софтуерът! След там колко години, душата се трансферира в ново тяло още от бебе, като безсмъртният си спомня почти изцяло предишните животи. Е, някои срамни свои постъпки гледа да не си ги спомня, разбира се.



П.П. Не съм отварял цитатираните от теб линкове.

~~~
«Тази салатка само за хапване се ползва ...»
клубарката dymo

Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано30.04.18 15:00



Сега ако кажа "не вярвам" ще изляза духовно принизена.





Тема Re: Вярвате ли в безсмъртнитенови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано30.04.18 15:06



Искаш да кажеш нещо като хората, които живеят сами и не се чувстват самотно, защото са си самодостатъчни?
Аз не съм от тях. Имам силна нужда от най-близките си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.