Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Тема за чревоугодницинови  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.03.18 11:22



Снощи съм си седнала сама в кухнята и си се храня бавничко и спокойничко. Влиза мъжъ ми и вика Виде, ПАК ли ядеш? Хапвай си, хапвай, моето момиче, голяма да пораснеш, батьовото. Естествено това беше хаплив сарказъм, който ме озлоби и си викам Той ли пък ще ми каже на мене колко да ям и като започнах , не се спрях докът не изядох половин тава. Стана ми лошо и коремът почна да ме прерязва. След около половин час болките станаха отвратителни, засилих се към компа да търся какво се прави при преяждане, но не успях да стигна, защото отидох до тоалетна....и после малко ми мина.
Сънувам през нощта, че съм започнала да умирам и синовете викат бърза помощ. Лекарите питат какво ми има, а синовете се червят и чудят как да кажат, че съм преяла. То си е за срам.
Събуждам се тази сутрин в отвратително настроение, в устата с кисел вкус и без желание да правя нещо. След кратко обмисляне стигам до извода, че трябва да сложа край на този отвратителен навик да преяждам, но как?

Да бях препила, да бях се премембала, нямаше толкова да ме е яд



Редактирано от vida1929 на 28.03.18 11:24.



Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: vida1929]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано28.03.18 12:41



Аз имам проблеми със стомаха и не мога да преяждам, даже не мога да се наяждам хубаво. Сложа ли малко повече храна в стомаха си, в следващите 7-8 часа се превивам от киселини. Особено ако е по-мазничко.


Редактирано от Nukem Dukem на 28.03.18 12:42.



Тема В един сериалнови [re: vida1929]  
Автор Phillip (Трансмегист)
Публикувано28.03.18 16:48



В един сериал, не му помня точното име, беше за лекар в квартал на богатите. Викат го по нощите бързо в някоя от баровските къщи и там на дивана лежи в тежко състояние баровецът.
Какво стана, бе хора?, лекарят пита близките.
Преяде човекът, му отговарят.
А с какво?
Мии, с черен хайвер!



~~~
«Гостът дойде стомашна баница.»

Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: Nukem Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.03.18 16:58



Да нямаш гастрит или не дай боже язва? Ходиш ли на лекар?
Аз не трябва да ям тлъсто, не трябва да ям колбаси и други определени храни. Пия много кафе-също не трябва. Не трябва да ям и сладки неща.
Но при мен и възрастта си оказва значение. На 53 съм.



Тема Re: В един сериалнови [re: Phillip]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.03.18 17:01



Бях сготвила пилешко с картофи, и изядох 4 портокалови крема, за да не ги изхвърля. Моето преяждане е от икономии, не от богатство.



Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: vida1929]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано28.03.18 17:26



Не знам какво е. От няколко години насам съм така. Трябва да отида на лекар.




Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: Nukem Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.03.18 17:49



Аз против киселини ям бадеми. Има много алкални храни, които неутрализират киселинността в стомаха.
Ако имаш киселини трябва да избягваш месо, колбаси, захар, да ограничиш тестените храни. Аз ям хляб с квас, никога хляб с мая,защото трябва да избягвам маята и дрождите.
Иди на лекар, ний ще те подтикваме

,както мен ме накараха да ида на зъболекар



Тема Re: В един сериалнови [re: vida1929]  
Автор alLibi (либиец)
Публикувано28.03.18 20:28



Моето преяждане е от икономии, не от богатство.

Айде, айде от икономии. Недей се оправдава сама.

الليبي


Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: vida1929]  
Автор expat ()
Публикувано28.03.18 20:36



Аз спазвам Великият пост.



Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: vida1929]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано28.03.18 21:12



При мен спасението е, че винаги държа пълна бутилка с вода на нощното шкафче и нощно време, ако ме пресече, пия вода за да ми угаси пожара, обаче ефектът е съвсем кратък и не винаги облекчава. Не ми се ходи на лекар, понеже ще ми изпише някакви хапчета. Ако не се храня обилно, не се обажда, така че засега ще го пропусна. Иначе на зъболекар ще ходя, другата седмица.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.