Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Тема за шапшали 2нови  
Автор vida1929 ()
Публикувано26.03.18 20:42



Около 10 часа сутринта бях изтръгната от най-сладките си сутришни сънища от викове,които идваха от долния етаж. Под мен живеят майка и дъщеря, съответно на 85 и 65 годишна възраст. Веднага ще кажа, че съвсем не са типични бабички, а са младолики, симпатични, мили и интелигентни жени, с образование и добри професии, и вече пенсионерки. По-младата е същата жена с котките,за която ви писах преди няколко години. Чуваха се крясъци Курво! Уруспийо!, трополене и тряскане на врати. Изведнъж глух шум като от падане на тежък предмет, затишие и после вайкане и истерични крясъци,които не могат да се разберат какво казват. Понеже баба ми почина точно на 85 в другата стая и помня как се сгромоли на земята и никога няма да забравя,сега аз се уплаших и скочих твърдо решена да ида да видя и да помогна. След което обаче си спомних, че много пъти съм се изстрелвала така у тях и се е е оказвало, че младата крещи на котките си, а старата е изтървала някой чайник на пода.Освен това те двете не допускаха някой да им се бърка в отношенията и просто така да ходи у тях. Затова направих една кафеварка кафе, нарязах половин тава с два вида кекс и под предлог, че си търся компания за кафето, им звъннах на вратата. Чаках известно време да ми отворят и най-накрая ми отвориха. Поканиха ме неофициално в стаята на по-младата, където са котките. Докато чаках и междувременно пиех кафе, си запалих цигара от нейните, за да не чувствам миризмата на котките, които съвсем спокойно идваха в скута ми, скачаха по краката ми, а една се присегна и ме перна по лицето, слава богу без да ме одраска. Аз седя и чакам някой да ме удостои с внимание, а те стоят в антрето и се припират. Младата стоеше пред огледалото, а майка й трябваше да и подгъне равномерно новото купено палто с топлийки . Понеже недовиждаше и често я убождаше, младата надаваше викове до бога. А котките чувайки тези викове, скачаха върху възрастната жена един вид в подкрепа на младата. Тогава възрастната жена ги отпъждаше с крясъци Курво! Уруспийо! къде насериозно, къде на майтап.
Да ви кажа това беше най-странното ми пиене на кафе последните 20 години.

Редактирано от vida1929 на 26.03.18 21:00.



Тема Re: Тема за шапшали 2нови [re: vida1929]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.03.18 21:01



Изглежда навсякъде има по една такава жена, която се грижи за котки. В нашият квартал също има една жена, която се грижи за кваталните котки. Храни ги, купува им храна. На различни места е сложила кутийки с вода. Твоите съседки колко котки имат?



Тема Re: Тема за шапшали 2нови [re: vida1929]  
Автор expat ()
Публикувано26.03.18 21:02



Ох...

А аз преди малко получих нещо по вайбър.

Ем убаво... ем двусмислено.

И се чудя кво да мисля.



Тема Re: Тема за шапшали 2нови [re: dama spatia]  
Автор vida1929 ()
Публикувано26.03.18 21:07



Много са, не мога да ги преброя. Като им изнесе ядене , става море от котки.Купува цели кашони с пилешки дреболии, вари ги, много често ги забравя на котлона и мирише по-лошо от икарисажа.



Тема Re: Тема за шапшали 2нови [re: expat]  
Автор vida1929 ()
Публикувано26.03.18 21:10



Еротично двусмислено ли? Няма кво да мислиш, пишеш първото което ти дойде на акъла и това е. Като при психоаналитик.



Тема Re: Тема за шапшали 2нови [re: vida1929]  
Автор Rosemary (същата)
Публикувано26.03.18 21:18



Луда работа отвсякъде.

Как хората се отнасят към вас, е тяхна карма. Как реагирате - ваша. - У. Дайър


Тема Re: Тема за шапшали 2нови [re: expat]  
Автор Rosemary (същата)
Публикувано26.03.18 21:19



Тая кака ти сай пратила ли, ве?

Ми пак луда работа, пак отвсякъде.


Оф,.........

Как хората се отнасят към вас, е тяхна карма. Как реагирате - ваша. - У. Дайър


Тема Re: Тема за шапшали 2нови [re: vida1929]  
Автор Bezsynna (ГюрМих)
Публикувано26.03.18 21:21



Викам си тема за мен, то за лели и котки.








Тема Re: Тема за шапшали 2нови [re: Rosemary]  
Автор expat ()
Публикувано26.03.18 21:22



Друга кака. Ама подобно. Лошото е... че там имам солиден тригодишен договор за шестцифрена сума.

А не обичам там където работя, да правя други неща.

ПП Ако трябва да съм честен пиарката ми ме предупреди, че таз ме изпива с очи и е въпрос на време да си поиска. Готина мацка е, ама омъжена. Това е второто, което ме спира.



Тема Re: Тема за шапшали 2нови [re: vida1929]  
Автор expat ()
Публикувано26.03.18 21:23



Снимки и клипче...

Ако не работех, бих...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.