Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: holi_day]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано04.04.18 00:40



Даже не знам какво е запарка (и не ми се гледа в интернет какво е).

Очаквам да е в пакетче и да го чакам 100 часа докато изстине в чашата, и после да има блудкав специфичен вкус на сено... Ако трябва да си купувам на килограм в торбичка от бабите на женския пазар и после да го запарвам в чайник, ъ, ъ.




Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.04.18 00:43



Курабиите са обли, поничката е обла, сичко вкусно е обло, защо искате приличате на солети! Ай че като казах поничка, къвто съм елементарен, кво се сетих да ви не обеснявам.



Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано04.04.18 00:54



Те искат да приличат на автентичното фино, изящно, хрупкаво френско кроасанче (за 5 евро), а не на класическата бухнала и мекичка българска кифла с мармалад (понародному, за левче).




Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: Nukem Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.04.18 01:22



В мойта глава, най-изящното кроасанче има една хууубава талия.





Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: vida1929]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано04.04.18 02:43




Като за начало, трябва да се научим и ти и аз да спрем да възприемаме буквално кой какво ни казва. Да избираме как да реагираме. Днес на сбирката двама го казаха. Една жена и една жена в мъжко тяло, който ще си сменя пола скоро.

Че всички негативни мисли трябва да отлитат през прозореца и да се разтварят във въздуха.
И вместо да се оставяме да бъдем провокирани, да избираме кое да приемаме и кое не.
Много ценен съвет.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 04.04.18 02:44.



Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.04.18 06:13



Странни ритуали





Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: Nukem Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.04.18 08:38



Билки, каквито и да е можеш да намериш в аптеките. Послушай Холи, права е. В името на здравето, пробвай с тази билка. За да има ефект, трябва да се пие поне 3 месеца. Билките са за предпочитане пред химията. На пакета има упътване как се пие. Ако е горчиво, можеш да сложиш чаена лъжичка мед, но не и захар.



Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: Finntroll73]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.04.18 08:38



И вместо да се оставяме да бъдем провокирани, да избираме кое да приемаме и кое не. Много ценен съвет.

Ще го запомня!



Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: dama spatia]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.04.18 08:44



Жълтия кантарион го пия само през зимата.
Четох, че след като си пил жълт кантарион, не трябва да стоиш дълго време на слънце. Не помня как беше обяснено, но действието на жълтия кантарион се подсилвало от слънчевото въздействие .



Тема Re: Тема за чревоугодницинови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.04.18 08:44



Чак ми се приядоха. Така вкусни ми изглеждат .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.