Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Груба и безцеремонна.нови  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано23.03.18 23:10



Спор в фейсбук. Въпросът е много важен. След п- на брой опити да обясня нещо и твърде груба реакция от другата страна станах груба и безцеремонна. Рядко обиждам, но не търпя и мен да обиждат. С годините още повече.
Така ”заслевих„ човек и ако се беше обадил щях да го смажа.
Как се променят хората! Колко са точни много поговорки и сентенции
Чудя се дали след време няма да стана доста безцеремонен човек. Твърде много ме промениха събитията в живота.
Защо се казва, ме само който е патил може да те разбере. Патилите загрубяват.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Груба и безцеремонна.нови [re: ALONE911]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано23.03.18 23:29



Знаеш за дявола и детайлите. Смяташ че си права, това е добре за теб, какво мислиш смята другата страна?
Защо се казва, ме само който е патил може да те разбере
Не е вярно. Освен да е патил, трябва и в момента да е на твоето мнение за да "те разбере". Коет не е разбиране, ми е одобрение на твоята позиция щото е същата като неговата.



Тема Re: Груба и безцеремонна.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано24.03.18 00:01



Разбира се, че другата страна смята, че е права, но когато свършат аргументите започват обидите. Много рядко обиждам грубо, но изкара ли ме някой от равновесие, пази боже. По- рано отстъпвах, но с годините станах много неотстъпчив човек. Казват, че по- умния отстъпва, но не за мен по- наивния който считат за глупак.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Груба и безцеремонна.нови [re: ALONE911]  
Автор alLibi (либиец)
Публикувано24.03.18 03:52



Алоун , случва се да сме груби и безцеремонни от време на време; не сме ангели.. Ако си наранила някого на когото държиш извини се и ще ти олекне.

الليبي


Тема Re: Груба и безцеремонна.нови [re: ALONE911]  
Автор aiumi ()
Публикувано24.03.18 08:03



В отговор на:

Спор в фейсбук. Въпросът е много важен.




Успя ли по този начин да решиш важния въпрос?

Мен лично, грубото отношение ме отблъсква, и просто преставам да контактувам с хората, които се държат така, стига да не са представители на някакви институции, които ми решават някакъв въпрос, де. В такива случаи ходя да чета закона и им го цитирам, спокойно, но твърдо, и не отстъпвам от правата си. Но то е друго.

Можеш да се оттеглиш от спора и без да отстъпваш. Но дори и ме разберат погрешно, да го изтълкуват като мекушавост или глупост, както от това?

Честно казано, на мен ми е през малката, дали сулю и пулю ще ме помислят за глупачка, будала и каква ли още не. За мен е най-важно как се чувствам аз, в какво вярвам и за какво се боря.



Тема Re: Груба и безцеремонна.нови [re: ALONE911]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано24.03.18 08:39



Напълно вярно е че патилите загрубяват.Понеже става дума за интернет за Фейсбук там се държа много възпитано и етично със всички защото все пак става въпрос за социален кръг от реала, но в клубовете на дира не може да се каже същото нещо за поведението ми.Въпреки това в клубовете на дира се регистрирах за първи път през окт.2001ва като дойдох с мир в клуб НЛО но тъй като не бях посрещнат добре от тамошните присмехулници и започна една много дълга над 15 годишна война.



Тема Re: Груба и безцеремонна.нови [re: ALONE911]  
Автор Rosemary (същата)
Публикувано24.03.18 10:00



Психитата да кажат - това, че си нямала силна персона през годините, те е докарало до сегашните изблици, или изблиците най-накрая са онази персона, от която винаги си имала нужда.

За една прЕателка питам, Розмарито от дир-а.



Персона - социалната маска, която всеки носи.

Как хората се отнасят към вас, е тяхна карма. Как реагирате - ваша. - У. Дайър

Тема Re: Груба и безцеремонна.нови [re: ALONE911]  
Автор expat ()
Публикувано24.03.18 10:26



При мен е точно обратното.

Живота ме направи благ и кротък.

Иначе съм минал и през трибуквени групировки, ССО и т.н.

Ако приемем, че съм бил остър камък, ударите от живота са изгладили ръбовете му/ми и сега съм объл и гладък...



Тема Re: Груба и безцеремонна.нови [re: ALONE911]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.03.18 11:18



...Спор в фейсбук. Въпросът е много важен. След п- на брой опити да обясня нещо и твърде груба реакция от другата страна станах груба и безцеремонна. Рядко обиждам,

Сега, извинявай че ще ти кажа, забелязала съм, че хич не можеш да поставяш теми и да обясняваш за какво става въпрос. Не че аз мога де, но просто ти казвам.
Понякога виждам алогизми в постовете ти и се дразня, понеже се дразня по принцип на нелогичните изречения. Ама и аз пиша нелогично и объркано,то направо ми е стил на писане, ужас.
Пускай по-често теми тук и ще се опитам конкретно да ти посоча какво имам предвид.
А това, че си зашлевила си е нещо нормално. Аз плесниците ги имам за част от уроците, които трябва да науча.



Тема Re: Груба и безцеремонна.нови [re: Rosemary]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.03.18 11:29



Розмари от дира,
Аз като една психопатка, мога да кажа, че когато човек се наложи в някаква социална група, вече е много по-спокоен и по-естествено и логично се изразява и тогава по-добре го разбират.
Помня първия път,когато пуснах тема в беге мама, нахвърлиха ми се и ме обезкостиха, направиха ме дар перан. После кът заякнах, аз пък правех другите дар перан. Колко глупава съм била, за което съжалявам, но кел файда- вече не една приятелка ме смята за предателка.
Поздрави,
Вида от дир-а






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.