Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Лична информациянови  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано19.03.18 07:43



В последно време имам много време да влизам в клубовете. Четейки различни мнения, пред мен изникна един въпрос. Трябва ли да изнасяме лична информация за някого / урочнявам , че не визирам себе си/ Изнасяйки лична информация не се ли цели злепоставяне на другия? Удовлетворен ли се чувства човекът, който изнася тази информация.При положение, че могат да се изяснят на ЛС, защо аджеба те сърбят ръцете да изпльоскаш нещо за другия, да го комплексираш и да го караш да се чувства много кофти. Проява на слабост ли е, проява на какво е според вас? Не напразно пущам темата точно тук. Все пак , мисля, че не е нито коректно, нито колегиално, нито етично , нито морално. Вие какво мислите?



Тема Re: Лична информациянови [re: dama spatia]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано19.03.18 11:01



еми доста гадно се получи, обаче тва са големи хора, да си се оправят сами - то се видя добре кой колко струва и какво представлява



Тема Re: Лична информация [re: dama spatia]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.03.18 11:31



Признах си моята вина, поисках прошка и ми беше дадена. Далеч съм от мисълта, че съм оневинена и чиста, но поне си признавам грешката.
А тази,която преди години, ме нарече с обидни имена, се спотайва, не й се сърдя.
А тази, която на мене ми навлезе в личното пространство и ме изкара мръсна и долна, също се спотайва и на нея не се сърдя.
Проблемът наистина трябва да се изчисти, за да не се усложнява.
Чакам на бележка, двете дами да ми се извинят.
Където има общуване между хората, вината по-често не е само в един човек, тя е в двама,в трима, понякога цяла група хора имат вина за създалата се ситуация.

Под лична информация обаче разбирам лични имена,адреси в реала, снимки. Слава богу, такава информация не е издадена.



Тема Смятам,нови [re: dama spatia]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано19.03.18 11:41



че да изнасяш лична информация за когото и да било, каквото и да ти е сторил, е душевна низост. Ако трябва да съм по-мека, най-малкото е емоционална незрялост. Не знам какъв и откъде е конкретният случай, но не е единичен и не е прецедент, тъй, че мнението ми е за всеки подобен.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Смятам,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано19.03.18 12:09



ми хората сме различни, има едни потребители които спокойно (да не кажа безотговорно) споделят лични неща и се обиждат че другите не споделят по същия открит начин, а пък има портебители които се възползват от споделеното от първите и изчакват сгодния момент да ги клъвнат, като по този начин си вдигнат неправомерно рейтинга за момента ... обаче после със сигурност остават с горчив вкус в устата, щото тези неща се учат в първите 7 години и ако това на някой му липсва, не искам и да си представям каква мизерия му представлява животеца



Тема Нямамнови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано19.03.18 12:29



какво да добавя, така е.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Лична информациянови [re: DarkSide]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано19.03.18 12:50



Да, това е най- доброто, изясняване на двамата и все пак, мисля, че не трябва да става достояние на голямата аудитория.



Тема Re: Лична информациянови [re: vida1929]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано19.03.18 12:52



Вида, изключително неприятна ситуация.



Тема Re: Смятам,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано19.03.18 12:55



крейзи, да знаеш само колко си права. Умишлено не споменавам името на човека. Той ще се сети за кого иде реч.



Тема Re: Смятам,нови [re: DarkSide]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано19.03.18 12:57



Да и такива хора не биха си признали грешката, не биха се извинили или ако го направят, ще бъде много трудно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.