Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Шизофрения?нови  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано03.02.18 02:02



Знаете ли какво се нарича шизофрения?
Да си българин в Норвегия с норвежки, да знаеш добър английски, да работиш при Италианци с почти никакъв език освен италиано, и да ти показват какво искат от теб с гугъл транслейт?!


Аз кухнята и занаята ще го науча, ама кога те език.. Божа работа?
Екскузито.. Но норуего..
In english please..

Mamma mia, perke?


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Шизофрения?нови [re: Finntroll73]  
Автор Bezsynna (ГюрМих)
Публикувано03.02.18 06:17



Стига бе човек! На мен щеше да ми е адски интересно!

На моята работа има готвач, доведоха му тайландски колега за събитие миналата година, няма хън-мън, работиха хората с кеф! Тайландецът не знае български изобщо, английският чужд и за него, и за нашия, народа наоколо кара на жестомимики

, сто процента са ползвали и гугъл, и картинки, за да се разберат! Погледни го от веселата страна!

Научи думите за основните продукти и основните действия - подай, донеси, отиди, ела, нарежи, настържи, едро, ситно, такива неща. Ех, че забавно! Мен като ме хвърлиха насред Париж, колегата ми написа на листче как да кажа да не ми режат хляба, не мога един хляб кат хората да купя! А бях останала повече, а бях научила всичко да си казвам!

Това е приключение, нещо ново и нещо полезно, забавлявай се!


Не мога да се въздържа хич да не ти говоря, много ме дразниш с тая вечна отрицателност, направо ужасно.



Тема Re: Шизофрения?нови [re: Bezsynna]  
Автор expat ()
Публикувано03.02.18 06:33



В японска фирма назначили българин за шеф на отдел. Събрал той екипа и им казал:
- От утре всички ще работите здраво. Ясно ли е? И без хън-мън.
Хън Мън станал и си тръгнал.



Тема Re: Шизофрения?нови [re: expat]  
Автор Bezsynna (ГюрМих)
Публикувано03.02.18 06:42







Тема Re: Шизофрения?нови [re: Bezsynna]  
Автор alLibi (либиец)
Публикувано03.02.18 06:54



Не виждаш ли че си умира от кеф.. От вчера откакто научи че ще почва работа написа поне 30 поста по темата само в Психото.

الليبي


Тема Re: Шизофрения? [re: alLibi]  
Автор Bezsynna (ГюрМих)
Публикувано03.02.18 07:20



Да почнем всички да му пишем към абсолютно всеки пост по един отговор с думата "прочетено" да види лично колко е чудесно, друго не мога да измисля.





Тема Re: Шизофрения?нови [re: Bezsynna]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано03.02.18 08:08



Ще го погледна от веселата страна,ама само аз ли успях за две години да им науча езика,и то много добре?
Че за какво беше това блъскане тогава да го знам този норвежки?Уж да ми отворил вратите?


Че като толкова го знам,да ме сложат да обслужвам на касата клиенти тогава.Ама там е сестрата на шефа.Пък и тя само с ингилези.Много семейна идилия.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 03.02.18 08:09.



Тема Re: Шизофрения?нови [re: expat]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано03.02.18 08:10



Не съм хън мън,ама е мъка с кореспонденцията.Лост ин трънслешън.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Шизофрения?нови [re: Bezsynna]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано03.02.18 10:24



Не мога да се въздържа хич да не ти говоря, много ме дразниш с тая вечна отрицателност, направо ужасно.

Тука бях написала нещо, къде ми е изчезнало



Редактирано от vida1929-129539 на 03.02.18 12:34.



Тема Re: Шизофрения?нови [re: Finntroll73]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано03.02.18 11:07



ми ти сам се натика при тез италианоси, сега кой ти е криФ ?

сто пъти ти написах, като искаш да работиш при новрежци - отивай да подаваш молба само при норвежци !

нашия се тика сам все при мангали и чалгари, после реве - ми правилно си си поставил диагнозата, само откачен може да се ръга все при имигранти и после да реве, че му показвали с гугъл как да мие чиниите






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.