Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Тест за алкохолизъм.нови  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано22.01.18 02:13





Хайде да ви видя сега?!

Учудващо мен ме изкара на ръба.
В средната категория.
Предпочитам обаче да си мисля че съм, дори и да не съм!

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Тест за алкохолизъм.нови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано22.01.18 02:27





Ето още един по-реалистичен тест.
Според него съм над 30 точки, в късен последен стадии.
Знаех си. От 26 точки нагоре положението е неспасяемо. А аз изкарах 34 точки. С един въпрос на кантар?!
Дори и 31 да бяха, нещата изобщо не са розови.

Дано вие да не съберете много точки.
Пробвайте се. Може и случайно да разберете че и вие сте хванали влака, не дай боже естественно.


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Тест за алкохолизъм.нови [re: Finntroll73]  
Автор alLibi (либиец)
Публикувано22.01.18 03:13



и двата теста ме изкараха далече от алкохолизма..

الليبي


Тема Re: Тест за алкохолизъм.нови [re: Finntroll73]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.01.18 03:23



Няма как да си направя тези тестове, защото не съм пил алкохол от 3-4 години и вече дори съм забравил вкусът му. Иначе по принцип предполагам, че имам склонност към злоупотреби с такива неща, но въпреки океанските дъна, които съм удрял с алкохол и наркотици, не си опропастих животът засега. Роднините ми са алкохолици до един, само леля ми и баба ми пият рядко и умерено.



Тема Re: Тест за алкохолизъм.нови [re: Finntroll73]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано22.01.18 10:45



Не отворих линкът който си дал но съм чел в интернет данни на Световната здравна организация че ако пиеш средно по 100 грама алкохол на ден то тогава си алкохолик.Също на друго място прочетох че алкохолик се става след 10-15 години системно пиене.Така на практика математически според тези данни се оказва че ако имаш 5-6 здрави напивания на месец в продължение на 10-15 години определено ще се превърнеш в истински алкохолик.



Тема Re: Тест за алкохолизъм.нови [re: Finntroll73]  
Автор Bezsynna (ГюрМих)
Публикувано22.01.18 12:58



Тестът е очеизвадно само за пиячи. За мен нормални отговори на половината въпроси липсват, всичкото в алкохолна посока. Не съм въздържател, а няма какво да им отговоря, голям тест, няма що.



Тема Re: Тест за алкохолизъм.нови [re: FlLERO99]  
Автор METHOD ()
Публикувано22.01.18 14:15



Според мен пък алкохолизмът е нещо строго индивидуално.

Около мен има страшно много пиещи хора и само двама трима от тях са тръгнали към алкохолизъм.

Проблемът е не толкова в пиенето, а когато някой сам си слага етикет, като това води до фиксация - една не особено добра политика.

Обикновено тези, които си слагат етикети, независимо дали се изкарват алкохолици или нещо други са хора, които жадуват за внимение.

М.



Тема Re: Тест за алкохолизъм.нови [re: METHOD]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано22.01.18 14:21



Интересни неща си написал за алкохолизма.Впрочем лично за мен това е малко непозната материя защото никога не съм пил много големи количества алкохол и определено съм далеч от алкохолизма.Нещо повече аз никога не съм имал зависимост от алкохола, а само от цигарите но за сметка на това доста силна зависимост от цигарите.



Тема Re: Тест за алкохолизъм.нови [re: Finntroll73]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано22.01.18 14:40



Аз събрах 33 точки.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Тест за алкохолизъм.нови [re: ALONE911]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано22.01.18 14:44



Какво означава това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.