Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Няма нито един банкер с тъпа просташка физиономиянови [re: Muskat]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано29.01.18 20:25



Водя записки с тетрадки още от края на декември 1987ма но първата тетрадка я изгубих някъде в края на 80те.Сега ми се губят още две тетрадки с протоколи от наблюденията но мисля че са в един килер.От тези над 800 наблюдения единствено интересни са наблюденията в които съм наблюдавал НЛО, останалите записки от наблюденията представляват интерес само за мен.



Тема Re: Няма нито един банкер с тъпа просташка физиономиянови [re: vida1929-129539]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано29.01.18 20:28



Абсолютно е вярно че ако се пристрастиш към хобито си и инвестираш повече пари в него ще си навредиш на останалите неща в животът си.Това съм го изпитал на собствен гръб.А от образование на дете има смисъл само в чужбина тук не.



Тема Re: Точно така!нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано29.01.18 21:06



Мисля че става въпрос за Панагюрското съкровище и ако трябва утре ще питам баща ми по този въпрос.Дали оригиналът му изобщо съществува и го няма тук в България или изобщо не съществува не знам, но това което е тук в България го е правил един арменски златар който наскоро живееше при една жена във квартал Манастирски ливади в София.Стойността на това съкровище е около 5 милиарда евро.



Тема Re: Няма нито един банкер с тъпа просташка физиономиянови [re: Finntroll73]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано29.01.18 21:07



Грешиш, светът наистина е шарен но е строго подреден...



Тема Re: Точно така!нови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано29.01.18 21:56



Ако можеш питай баща си. Това е потресаващо.



Тема Re: Точно така!нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано30.01.18 13:00



Токущо го питах и наистина става въпрос за Панагюрското съкровище и това което имаме ние е ментето, а го обяваваме официално за оригиналът.Хайдушка държава!

Също други интересни неща горе-долу на тази тематика са че циганите имали в специални скривалища толкова злато че по оценките на един специалист към края на 90те години когато явно е ставала тази проверка златото им с него е могло да се плати външния дълг на България.Това прави горе долу около 10-12 милиарда долара.

Трето интересно нещо е че от 1945та до 1985та комунистите са изнесли от България 200 милиарда долара.Това го е казал един бивш партизанин на една моя позната.Един ден работа на полето в НРБ се плащаше по 70 стотинки, а в същото време 3-4 домата в Ню Йорк струват 6-7 долара.Ако комунистите не бяха изнесли тези 200 милиарда долара от България и тези пари бяха останали тук щяхме да сме като в Япония.



Тема Re: Няма нито един банкер с тъпа просташка физиономиянови [re: FlLERO99]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано30.01.18 15:08



За по-нашите хора,знам естественно.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Точно така!нови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.01.18 15:13



Веднъж по телевизията попитаха Божидар Димитров защо Панагюрското съкровище сега има различно тегло от времето когато е открито. Той каза, че тогава везните не били толкова точни, които е меко казано несериозен отговор. Тази разлика в теглото е улика в подкрепа на твоята теза. Големият въпрос е: къде? Къде е истинското?

Всичко това е ужасяващо, освен за златото на циганите. Ако се открадне, ще им се върне за всичките зулуми, които са направили на българите. Обаче то няма да се открадне, пък и 100% е прокълнато и който го пипне ще съжалява жестоко.

Все пак ако могат да се шпионират и да се открие, ще бъде добре. Бойко Борисов е толкова нагъл и алчен, че ако го набара, хич няма да пита.





Тема Re: Точно така!нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (оперативник)
Публикувано30.01.18 15:46



Относно златото на циганите има едно такова народно поверие че който държи много злато в къщата си го застига голямо нещастие. Вече дали това е валидно и един даден етнос да държи много злато в скривалище не знам но най-вероятно да.



Тема Re: Точно така!нови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.01.18 16:42



Не, аз имах предвид съвсем друго. Според мен те нарочно са му направили някакви цигански заклинания, за да го защитят. Масово се говори, че иманяри, които намират злато от времето на Османската империя, ги хваща проклятие и животът им се сгромолясва, в най-добрият случай. Това е злато, което бягащи турци са заровили и преди това са му направили някакво проклятие, за да не може някой да го вземе после. Не става въпрос за тракийски и римски съкровища.

Както и да е, тук навлизаме в тема, за която си има други специалисти - магове.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.