Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Matrixнови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано16.12.17 22:23



Къде е този линк?



Тема Re: Matrixнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.12.17 08:50



Всяко явление протича при известни условия. Обратно, при определени условия протича някакво явление, но ние не сме в състояние да опишем всички условия, при които протича дадено явление.

Ние определяме само някои условия за протичането на дадено явление, което ще наричаме събитие. При реализирането на тези условия даденото събитие може да се сбъдне, а може и да не се сбъдне. Такова събитие, което при даден комплекс от условия може да се сбъдне, а може и да не се сбъдне, наричаме случайно.

Теорията на вероятностите се занимава с изследване закономерностите при случайните събития.
От тук



Този закон важи ли за събитията в живота ни, в който играе роля и човешкия фактор, или е само за физични явления като пускане на къмък от високо?

Редактирано от vida1929 на 17.12.17 09:18.



Тема Re: Matrixнови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано17.12.17 20:54



Връщам се от работа, мързи ме да мисля.



Тема Re: Matrixнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.12.17 21:21



Няма проблем. Приятна почивка.



Тема Re: Matrixнови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано17.12.17 21:58



Благодаря. Ще кача още няколко снимки в темата ми за първият сняг, защото тези дни беше вторият сняг. Ще пия едно безкофеиново разтворимо кафе и скоро ще лягам.



Тема Re: Matrixнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.12.17 22:19



Добре. Преди да заспиш, не забравяй да визуализираш. Нали знаеш, че най-добре се визуализира в състояние алфа -когато заспиваш и когато се събудиш.
Аз също лягам и също ще визуализирам.
Ще видя снимките.



Тема Re: Matrixнови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано17.12.17 22:44



В отговор на:

[...] Преди да заспиш, не забравяй да визуализираш. Нали знаеш, че най-добре се визуализира в състояние алфа -когато заспиваш и когато се събудиш. [...]



Това изобщо не е вярно, но както и да е. Състоянието, при което мозъкът ти работи на ниски честоти, е подходящо за медитация, по време на която разсъждаваш най-трезво - можеш да осмислиш нещата, да вземеш решение и да се свържеш с ангелите ти, които също могат да ти дадат акъл, който е продукт от чиста рационална мисъл, а не от счупен мозък. Както и могат да ти дадат вдъхновение и импулс за предприемане на действие, или продължаване на такова, в случай че си се обезверил.

Освен това при мен е сложно - имам проблеми с главата, както вече съм споменавал 1 квадрилион пъти, и когато мозъкът ми е превъзбуден (в 99% от времето), не мога да се концентрирам прецизно над това което искам, защото в главата ми нахлуват други мисли и усещания, предизвикани от напрежението, и не подлежат на никакъв контрол - опитвал съм 1 квадрилион пъти.

Ти ако можеш визуализирай нещо целенасочено и постоянно във времето. Трябва да се върви напред, кой с колкото сили има.



Тема Re: Matrixнови [re: Secret face73]  
Автор Human form (вездесъщ)
Публикувано18.12.17 08:04



https://www.youtube.com/watch?v=8256VJ4hkJU


Поздрав !



Тема Re: Matrixнови [re: vida1929]  
Автор Human form (вездесъщ)
Публикувано18.12.17 08:09







Тема Re: Matrixнови [re: Human form]  
Автор E T I 73 (B. O. C. )
Публикувано18.12.17 09:44



Благодаря.Това е любимата ми песен от този албум.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.