Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Така ли?нови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано12.12.17 18:41



Първо помислих, че говориш за мен

и ме побиха тръпки.
После видях, че се отнася за Маймуната. Извинявай, но мисля, че прекалено емоционално приемаш написаното от нея и това ти пречи да разсъждаваш рационално. Може би тя ти прилича на някого, когото си срещнала в ранното си детство и от който имаш неприятен спомен. Може би този човек те е мъмрил, карал те е да се чувстваш зле и сега като четеш Маймуната тези мъчителни спомени се връщат и ...се чувстваш зле.
Искам да кажа, че не е виновна Маймуната, че се чувстваш зле, а нещо в твоето детство може би , а може и да греша.
Днес съм решила да тълкувам всичко чрез детството.



Тема Re: Няманови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор vida1929 ()
Публикувано12.12.17 18:54



А при нас пък Европа ни е отпуснала парички по програма за Приемна грижа. Назначиха огромна администрация от дами с големи деколтета, коит седят по бюрата
и пишат социални доклади, та пушек се вдига.

Направиха си лъскави офиси с техника и модерно отопление, а на децата и на хората, които ги отглеждат подхвърлят стотинки.
Аз съм се примирила, че НЯМА социална несправедливост.

Редактирано от vida1929 на 12.12.17 19:12.



Тема Re: Няманови [re: vida1929]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано12.12.17 19:10



Както винаги. Додето стигне до реалния потребител остават стотинки. Така става и с благотворителността ако не се дава на точно определен човек.
Да оставим, че много често става въпрос за неща които са задължение на държавата. Страшно се ядосвам когато става въпрос за деца. Ненавиждам ” Българската коледа”, събиране на средства за децата на загиналите полицаи, наводнения, пожари, природни бедствия. Даренията трябва да са плпс, а не основни средства.
Определено дарителя дава заради самия себе си. Изключвам фирми и твърде богати където мотивацията е друга.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Няманови [re: ALONE911]  
Автор vida1929 ()
Публикувано12.12.17 19:17



Определено дарителя дава заради самия себе си.

Като моя съсед, който искаше да ми оправи покрива, а после почна да ме изнудва да му продам имота си на безценица.
Аз не само се ядосвам, когато става въпрос за деца, но почвам да мразя определени хора лицемери, а това ме съсипва.



Тема Re: Няманови [re: vida1929]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано12.12.17 19:52



Имах предвид, че задоволява някаква вътрешна потребност.
За фирми, за много богати хора това е прието. Знае се, че богатите са и най- големите дарители.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Няманови [re: ALONE911]  
Автор vida1929 ()
Публикувано12.12.17 20:46



Да, дарителите задоволяват някаква своя вътрешна потребност.
То и моят съсед задоволяваше.





Тема Re: Няманови [re: vida1929]  
Автор vida1929 ()
Публикувано13.12.17 10:10



Всъщност дарителите едновременно дават и взимат, но повече взимат.

Дарителството/Благодетелството не се различава от всяко друго начесване на ЕГОТО. Няма разлика дали егото намира удовлетворение в нова връзка, нова кола или в ...дарителство. Откачена работа.



Тема Аминови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано13.12.17 10:32



като или не поемаме, или много трудно?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Тинови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано13.12.17 10:34



вече съвсем ме закопа!

Добре, че съм перде, иначе си написала нещо много тежко обидно.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Така ли?нови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано13.12.17 10:38



Да, иначе нямаше да говоря. Как да ти го метна? По скайпа, по "Еконт"?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.