Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Файле, ти синови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано07.12.17 20:34



Мен ако питаш, най-добре да издирят всички потребители от Споделено по IP адрес и да ги изпратят на принудителен труд - да построят лагер за други като тях.

Има няколко свестни, тях само да ги набият козметично.



Тема Re: Файле, ти синови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано07.12.17 20:46



тях само да ги набият козметично.






Тема :)нови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано08.12.17 10:19



Много ми хареса как подхождаш към лошите си качества. Поне на мен ми прозвуча ведро, с надежда да се оправят и полу на шега

Така подхождам, с хумор, въпреки, че са си сериозни недостатъци, които ми пречат в живота и не спирам да работя, за да ги елиминирам или поне туширам, а хуморът определено помага. Много ми е кеф да се бъзикам със себе си.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 08.12.17 10:20.



Тема Re: :)нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано08.12.17 10:26



Обаче понякога, ако човек се бъзика със себе си, и после прояви някаква слабост, някои може да се възползват и да започнат пък те да се бъзикат с него - да използват изтъкнатите лоши качества, за да го наранят/обидят...



Тема Таканови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано08.12.17 11:11



правят обикновено, но САМО ОТ ТЕБ зависи дали ще го приемеш като обида. На мен за кратко ми е леко неприятно и просто си правя изводите за какъв човек става дума. Това се прави от слаби, нещастни и неудовлетворени хора, които се опитват да изтъкнат себе си чрез удари по слабите места на отсрещния. Като го знам това, в крайна сметка, не ми дреме, те просто сами се рисуват какви са. Един осъзнат, културен човек не би настъпвал чуждите мазоли, такива всеки има.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: :)нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано08.12.17 11:30



На мен, в един друг клуб, някакъв ми беше писал, че съм нищожество и да си гледам метлата и лопатата. Обаче знаеш ли колко ми дреме? Нито съм се обяснявал, нито нищо. Само му написах, че ако ми каже това в очите, ще умре за 3 секунди. И не ми пука, защото пиша истината. Действително ще му смачкам фасонът и ще видим кой е по-отворен.

Според мен ако човек по принцип не прави неща, които са в противоречие с него самият, ще бъде недосегаем. Обидите ще са куршуми, които се удрят като капки в обикновен чадър и се стичат отстрани, защото съвестта му е чиста. Емоциите идват и от умът, не само от външни стимули.



Тема Re: :)нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано08.12.17 11:43



Според мен ако човек по принцип не прави неща, които са в противоречие с него самият, ще бъде недосегаем. Обидите ще са куршуми, които се удрят като капки в обикновен чадър и се стичат отстрани, защото съвестта му е чиста. Емоциите идват и от умът, не само от външни стимули.

Мдаа... знам, че е така.



Тема Re: Трите ми най-ценни лични качестванови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано08.12.17 12:17



В отговор на:

[...] Отворена съм към самоусъвършенстване. [...]



Истината има 3 етапа на приемане: осмиване, жестока съпротива и приемане.

Забелязал съм, че ти когато срещнеш нещо, което не е в синхрон със сегашните ти убеждения, директно преминаваш, не на жестока съпротива, а на много жестока съпротива. Тоест имаш по-бурна реакция от повечето хора и няма никакво осмиване, а направо удар на 2 цунамита, движещи се едно срещу друго. И си мисля, че това ти позволява да се самоусъвършенстваш по-бързо.



Тема Re: Трите ми най-ценни лични качестванови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано08.12.17 12:54



Не съм сигурна, че те разбирам. Пък и аз се усъвършенствам спрямо моите разбирания, а не по това кой какво ми е казал. Да не би другите винаги да са прави. Като реша, че нещо е не както трябва, работя върху него. Е, понякога се влияя и от останалите, но пак като реша, че са прави.
Но критика наистина трудно понасям. Още повече озлобена критика или такава, която по-скоро цели да те нарани, а не да ти помогне.

Ъхъм, сега, като го прочетох още веднъж, май те разбрах. Отначало не бях сигурна дали не е сарказъм.
Ми... не знам, може и така да е. Обаче си мисля, че има хора, които винаги мислят, че са абсолютно прави и кой каквото и да им казва, смятат, че той е крив и не правят и крачка да се променят. Това имах предвид, че не съм като тях.

Редактирано от blue jewel на 08.12.17 13:23.



Тема Re: Трите ми най-ценни лични качества [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано08.12.17 18:21



Тя искаше да каже, че се усъвършенства в професията, може би и в хобитата си, а не като личност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.