Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Именно!нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано27.11.17 16:01



Да,така е.Но откакто започнах режима почна леко главоболие,схващания,както и високо кръвно.Почва да се чисти организма,в кетоза съм.Затова е много важно първия месец да следвам стриктно храните,за да се задейства по-надълбоко процеса.






Тема Re: Защонови [re: vida1929]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано27.11.17 16:03



Е,едри да,но аз не съм 2 метра висок.И при 108,5 кг и 1,80 височина,не е на добре.То си ми е тежко,не мога да се сгъна с тези паласки и корема.За моята височина трябва да съм около 75кг някъде.Аз до 80 да стигна,ще дам банкет.






Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: aiumi]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано27.11.17 16:04



Да,нормално е.След два дни ще се претегля,като направя седмица на диетата.Важното е да следвам стриктно режима.Не било диета..понеже се обиждат в групата като кажеш диета.


Било режим,а бе малко сектичка са си.





Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: dama spatia]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано27.11.17 16:06



Да.В момента от два дни ми е схванат врата,главоболие..може да съм се схванал на сън.Но ми се вие свят малко като ставам и тръгвам нанякъде.Отделно кръвното ми е малко високо.
Казват че като почвал да се чисти организма,било нормално това.Дори и сърцебиене имали някои.




Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: aiumi]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано27.11.17 16:08




Е,аз целта ми е да успея да поднося дънките отпреди 4-5 години,които не ми стават.Сега за тениски и пуловери съм ХХЛ размер,ако мога да стигна до Л размер ще е добре.





Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: blue jewel]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано27.11.17 16:11



Тоя Атанас узунов надлъж и нашир обяснява в постовете как сланините и мазното нещо се неутрализирали взаимно с лошия холестерол.И нямало опастност от това да лепнеш подагра.Жена ми я има.Учудващото е че тя яде месо вече,но откакто спря сладко,хляб,ориз,картофи и пр..не е мръднала нагоре със стойноста за подаграта.Холестерола също и е в нормата.Лошото при нея е че хем има нарушена обмяна,хем пък форма на подагра,ставите.
И няма особен ефект с килограмите.Не отслабва особенно,но не пълнее също.Свали 5 кг и това беше,но не е достатъчно.Тя тежи реално повече от мен.




Редактирано от Secret face73 на 27.11.17 16:12.



Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: aiumi]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано27.11.17 16:15




Вече леща,грах,боб..са забранрени.Всичките те отделят захари.Доста от зеленчуците отделят захар.
Общо взето аз съм на домати,кисело мляко,риба,мръвки,зелена салата и кисело мляко,от 10 пр.Обикновеното кисело мляко и прясното са забранени.Само по чаша червенои вино веднъж в седмицата.Всякакви плодове и мед също са забранени в трите месеца режим.
Някои се втърват за месец и половина ударно да свалят,но аз съм си поставил датата 8 март..за 8 март искам да съм френско елегантно гадже.
Дай боже.





Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: FlLERO99]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано27.11.17 16:17




Браво,значи знаеш за какво говоря.
Е аз съм в началото.Искам малко да сваля и към февруари да почна пак във фитнеса.За 8 март искам да съм френско гадже,отслабнало.

А за лятото- дай боже да съм наистина слаб.




Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано27.11.17 16:19



Ти си благословен.Набиваш яко сладки работи и теста и все си кльощав.Аз много се залежах.Искам догодина да тръгна на фитнеса пак.Ама да тежа поне към десетина кила по-малко.С разширени вени съм и болест на кръвта,и трябва спешно да сваля.Ако стигна до 80 кг ще е идеално за мен.






Тема Re: Защонови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.11.17 11:00



Ако е мотивиран, аз няма да му попреча. Но ако няма воля, аз ще съм му оправданието. Ето там една ми каза да не отслабвам.

Така е, но все пак е по-добре да бъде подкрепен.

Може пък в килограмите да му е чарът. Някои харесват едри мъже.

Не говорим за чара на едрите мъже, а за здравословни проблеми, които излишното тегло им причинява.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.