Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: blue jewel]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано23.11.17 15:16



Не,няма.И двамата с жена ми сме в това.При нея е още по-сложно.С подагра и нарушена обмяна.Месото..как да стане с месото при нея?
Аз заради тромбоемболията и антиколагуланта не мога да ям зелени зеленчуци.Като марули,краставици и броколи.Но не е болка за умиралка.Съвсем по малко може.




<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Secret face73 на 23.11.17 15:17.</EM></FONT></P>

Редактирано от Secret face73 на 23.11.17 15:17.



Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано23.11.17 15:18



Много е да.Днес се мерих-107,5.Значи не е 400 грамна както мислих,а цяло кило само за 24 часа съм свалил.






Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: dama spatia]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано23.11.17 15:19



Няма страшно.Цяло кило съм мръднал надолу,мръднах..това е по-важното.С този темп за два месеца може и над 20 кг да сваля.Ще има и периоди на застои.Не бързам за никъде.






Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: aiumi]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано23.11.17 15:23



Прочети втория пост в темата ми.Там е описано режимното хранене.Не е диета,а нов вид хранене.Може да ядеш много от позволените храни,важното е да не ядеш от тези въглехидратните.50 гр на ден ядки може,но не повече.И не всички.
Хляба ,картофите и ориза се изключват наляцо.Както и каквито и да е производни на пшеница и пр.Соевото мляко не се препоръчва като заместител на прясното.Кисели млека само от гъстите,с максимален брой мазнина.
Въобще сланина,бекон и мас със салата.Това било най-доброто.
Някакси мастните и мазни храни спирали пълнеенето.Умни са били хората навремето.И лучец яж със сланинка,и водица пий..дий воле дий.
Без сухоежбини и теста.






Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано23.11.17 15:24



Благодаря.






Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: Secret face73]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.11.17 17:40



В отговор на:

Някакси мастните и мазни храни спирали пълнеенето.




А холестеролът?
Не знам, то полезна диета няма, всички се основават на това да лишат организма от нещо, за да посегне към запасите си.
To и само вафли да ядеш, пак ще отслабнеш. Ех, що не измисли някой такава диета?

Редактирано от blue jewel на 23.11.17 17:42.



Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: Secret face73]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано23.11.17 17:53



Аз навремето когато тренирах фитнес умишлено се качих до 92 кг с качване на маса и после свалих до 70 кг и така останах 70 кг почти 5 години.След като спрях да тренирам заради проблеми със сърцето станах отново 92 кг и после качих чак до 107 кг.Много добре я познавам нисковъглехидратната диета която особено в комбинация със солидни фитнес-тренировки е много ефективен начин за отслабване.



Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: blue jewel]  
Автор aiumi ()
Публикувано23.11.17 21:25



Ами въпрос на навик е. Както се чувстваш дабре - така.

Аз до към 40 г. тежах 48-50кг, това сега е към 20% увеличение на теглото. То като хванеш само една торба с продукти 5кила, колкото обикновено ми е пазара, си е тежичко, и се озорвам да нося. А сега си ги нося денонощно. Отделно, че дрехите не ми стават, и трябва да ходя да си купувам нови, а мразя.



Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: Secret face73]  
Автор aiumi ()
Публикувано23.11.17 21:27



Е това ми е проблема, без хляб не мога, не ми е вкусно, и все се чувствам недонахранена. Освен това много обичам боб и леща, и не обичам месо. Сега вечерях без хляб, хапнах повечко, за да се заситя. Да видим колко ще ми държи.



Тема Re: Започнах режимно хранене.нови [re: Secret face73]  
Автор aiumi ()
Публикувано23.11.17 21:31



Ами то за мен е нормално теглото да варира 1кг на ден. Аз сутрин като стъпя на кантара съм 57кг, а вечер, когато се върна от работа - 56. При твоите килограми може да варира и повече, това са горе-долу 2% от теглото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.