Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Предсказах появата на Рамщайн и упадъка на Металикнови  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано11.11.17 21:08



През 90те години толкова бях навътре в слушането на метъл групи че направо добих напълно реалистична визия за бъдещото развитие на тази музика.Така например през пролетта на 1993та година усещайки накъде вървят нещата аз изказах мнение че следващата супер група трябва да е немска, да пее на немски и задължително трябва да свири индъстриъл.Една година и половина по-късно се създават Рамщайн в Берлин и две години по-късно през 1995та излиза дебютът им.Когато се уволних от казармата през януари 1999та година и купих вторият им албум "Sensucht"(1997)вече знаех че това е въпросната група чието образуване съм предвидил 6 години по-рано.С течение на годините Рамщайн станаха толкова добри и силни че на практика през пролетта на 1993та не само че напълно съм познал какво ще се случи на световната метъл сцена но и съм гледал напред в бъдещето за 10-20 време.

Друго мое предсказание на тема метъл-музика е свързано с упадъка на Металика през втората половина на 90те години.През 1995та година тогавашният работник на баща ми Мико каза че следващият албум на Металика ще разбие всякаква конкуренция на парчета и Металика отново ще бъдат номер едно в метъла.Аз му възразих като изразих съмнение че Металика ще издадат толкова силен албум колкото той си въобразява.Тоест определено изказах съмнение в продължаването на успехът на Металика.Когато през следващата 1996та година излезе най-новият албум на Металика "Load"не само че това беше най-слабият им албум изобщо вероятно до ден днешен, но и това за нас металистите беше доста силен шок да слушаш такава боза произведена от наскоро най-силната метъл група след Блек Сабат.



Тема Re: Предсказах появата на Рамщайн и упадъка на Металикнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано11.11.17 22:57



Склонен съм да ти вярвам. Аз също съм предсказал много неща и за мен да предскажеш нещо посредством силата на логиката и аналитичният ум, е нещо велико. Екстрасенсите виждат бъдещите събития, но ако можеш да ги предскажеш само с помощтта на мощният си аналитичен ум, си голяма работа. Много уважавам хора, които достигат до дадени прозрения, благодарение на интелектът си.



Тема Re: Предсказах появата на Рамщайн и упадъка на Металикнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано12.11.17 09:50



Баща ми предсказа събитията в Косово 7 години преди те да се случат.Каза ми през 1992ра година да помня какво ще стане един ден в Косово.През 1999та година сърбите и албанците имаха въоръжен конфликт там който доведе до бомбардировки на НАТО върху Сърбия.Баща ми също години преди 11ти септември 2001ва година предсказа че ще има големи атентати в Америка или в Русия и за това също се оказа прав.Той направо чакаше този ден 11ти септември 2001ва година доста години преди той да настъпи.



Тема Re: Предсказах появата на Рамщайн и упадъка на Металикнови [re: FlLERO99]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано13.11.17 23:27



нищо не си предсказал файле , постоянно някакви фантазми циркулират в главата ти..

chronic kvetch

fantasm = fantasy + orgasm

Редактирано от lsrael Thornstein на 13.11.17 23:28.



Тема Re: Предсказах появата на Рамщайн и упадъка на Металикнови [re: FlLERO99]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано14.11.17 09:37



Като те гледам,останал си в средата на 90те.


В момента нито Металика,нито Рамщайн издават нещо.Рамщайн млъкнаха,има соло проект Линдеман-вокала на Рамщайн.Заедно със Петер татгрен от Хипокризи.
Слушах ги,не са нещо кой знае какво.
За Металика лично за мен Лоуд все пак става донякъде,но Релоуд вече е последният пирон в ковчега.

В момента всички стари траш метъл банди правят фурор.Тестамент,Мегадет донякъде,Дет ейнджъл,Овъркил,Анихилейтър,Дистракшън..и почти всички класически банди издават напоследък убийственни албуми.Металика най-новият им се насилих два пъти да го слушам,ами не се изтрайват 7-8 минути песни,които просто няма как да те грабнат.
Докато новия на Тестамент още го въртя откакто го издадоха и все още не ми е омръзнал.

Току що излезна новият на Анихилейтър.Уникален е просто.Кенибъл корпс и те издадоха много здрав албум.Кой ти слуша металика вече?

Поздрав-



Скоро и твоите любимци Морбид ейнджъл ще издават най-после албум.В началото на декември.


Редактирано от Secret face73 на 14.11.17 09:58.



Тема Re: Предсказах появата на Рамщайн и упадъка на Металикнови [re: FlLERO99]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано14.11.17 09:41




Ето ти Тестамент.Металкика ряпа да яде.

Ето и малко Кенибъл корпс.Със сигирност на кенибъл корпс албума и този на Анихилейтър ще бъдат албумите на годината.
Металика много отдавна не са никакъв фактор.






Тема Re: Предсказах появата на Рамщайн и упадъка на Металикнови [re: FlLERO99]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано14.11.17 10:14





Obituary-Sentence day



Death angel-Left for death

Доктор Радева ми е забранила да слушам Металика,при наличието на такива яки банди и нови албуми напоследък.




Тема Re: Предсказах появата на Рамщайн и упадъка на Металикнови [re: Secret face73]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано14.11.17 10:21





От последният на Дет ейнджъл.Кой ти слуша Металика бе братко?





Тема Re: Предсказах появата на Рамщайн и упадъка на Металикнови [re: Secret face73]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано14.11.17 18:50



Криейтър и Содом бяха велики групи от мойте юношески години. Дали не са изкарали нещо ново, готино?

chronic kvetch


Тема Re: Предсказах появата на Рамщайн и упадъка на Металик [re: lsrael Thornstein]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано14.11.17 18:52



жестоко!! като в добрите стари времена-



chronic kvetch


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.