Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стресът - убиец на мозъка.нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано19.11.17 00:19



все пак си мислех, че точно това казвам.


Прикрит човек си, трудно ти се разбира


Това го разбрах, де.



Тема Re:нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Bezsynna (ГюрМих)
Публикувано19.11.17 00:44



Прикрит човек си





Тема Re:нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано19.11.17 02:56



Дай ми и ти няква квалификация да сме квит





Тема Re: Стресът - убиец на мозъка.нови [re: blue jewel]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано19.11.17 11:16



Мой съвет,бягай от такава ситуация.По-добре сам отколкото много зле придружен.Ако няма никакво желание от отсрещната страна да е до теб в трудните моменти,има ли смисъл?
За какво ти е мъж трофей?За слава ли?


Майка ми и тя беше слаба,за да разкара баща ми.Който беше крайно безотгоорен и нехаен към семейството.И вечно отсъстваш.Просто и тя имаше нужда да има на кой да се опре.И това беше единственно баба ми и нейна майка.Докато баща ми все им подмяташе че се били съюзили против него и се наговаряли..пък и мен наговаряли против него.Ами да си беше видял делата и той.Не всеки да обвинява другият кой пръв бил започнал с отчуждаването един към друг.
Майка ми може да беше вманиачена в къща,чистота и домашна подредба,ама веднъж не тръгна да си развява оная работа по нощите,при компании и любовници както той постоянно го правеше.Не искаше на едно кафе да седне с приятелки,че щели хората да говорят..че и тя е като мъжа си,да виси по заведения.А пък мен кучета ме яли.
Имах майка слънце и липсващ баща.Който търсеше прошка на старини,но и аз отдавна вече се бях променил вътрешно към него.Просто уби истнската любов в мен към него.





Тема Re: Стресът - убиец на мозъка.нови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано19.11.17 16:09



Понякога изнудвам хората да си споделят с мен

Аха, така правиш.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Стресът - убиец на мозъка.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано19.11.17 16:11



Прикрит ли? Аз така и не разбрах какво хората наричат "прикрит". Имам нЕкои подозрения, ама ми се ще да ми обясните какво е открит и какво е прикрит човек.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Стресът - убиец на мозъка.нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано19.11.17 17:09



Повечето сме прикрити, зарад страховете. Откритите и те прикрити, като госпойца по минижуп. Що шти показва тя бедрата си?!?! Та да не видиш това което иска да не видиш

Прикритите сме тези, които мислим в контекст на "трябва".



Тема Re: Стресът - убиец на мозъка.нови [re: blue jewel]  
Автор aiumi ()
Публикувано19.11.17 17:09



Е, то на всеки се е случвало да си надцени силите, и после да се срине. Тук става въпрос за себепознаване и себепреценка. Което се учи цял живот, според мен. Поне аз не спирам да греша и да се уча, макар с времето да стягам периметъра :).

В този ред на мисли, и най-силният човек на света може да се надцени, да се претовари и да се счупи.

Въпросът е, че е хубаво човек да има все пак някаква сила, която да употребява разумно и по предназначение. И колкото по-голяма е тя, толкова по-добре.



Тема Re: Стресът - убиец на мозъка.нови [re: blue jewel]  
Автор aiumi ()
Публикувано19.11.17 17:12



Много често ми се случва, да се чувствам все едно съм сама,
но си мисля, че в голяма степен е провокирано от мен, просто така ми е по-комфортно в някои ситуации. Аз съм ужасно саможив човек.



Тема Re: Стресът - убиец на мозъка.нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.11.17 18:10



За да не ви изнудвам да споделяте, бъдете по-открити

и сами разказвайте без да ви вадя с ченгел от устите.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.