Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Какво сънувах тази нощ -2нови  
Автор vida1929 ()
Публикувано21.09.17 16:56



Отдавна не ми се беше случвало толкова ясно да си спомням съня. Тази сутрин се събудих в 4 и сънят беше в главата ми и пред очите ми много ясно. Щом толкова ясно ми е дадено да си го спомня, сигурно идва, за да ми каже нещо. За вас не знам дали ще представлява интерес, но аз искам да си го запиша тук и да разсъждавам какво може да означава и дори да наблюдавам дали следващите няколко дни ще ми се случи нещо, което е предсказано в съня ми.

Сънят не е нищо особено. Аз съм млада все още

неомъжена девойка. Родителите ми ми купуват две малки стаички, недалеч от тях, за да има къде да живея. Не са в къща, не са в блок, просто две преходни стаички. Сънувам ги колко са уютни и колко е приятно в тях. Но всеки път, когато се прибирам отнякъде, не мога да намеря пътя към стаичките , изпадам в ужас и се връщам при мама и тате. Те обаче ме напъждат да си ходя и не ме пускат поне да си отдъхна и да хапна. Уморена и отчаяна, аз трябва да търся пътя към новия си дом и се лутам, и се лутам.
Всъщност истината е друга. Бях галена, разглезена дъщеря, всичко ми беше поднесено наготово, не съм се борила, не съм се лутала.
Питам се какво иска да каже сънят и защо се появява точно сега, защо толкова ясно си го спомням на сутринта, като се има предвид, че почти винаги сънищата ги забравям.
През деня ме боля зъб и глава, не бях добре.
Поставям темата, за всеки който иска да си записва сънищата и да ги анализира.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано21.09.17 17:10



Трябва да погледнеш съновник бг да го намериш този сайт и там има търсачка и можеш да разтълкуваш всеки един твой сън.Аз чета съновници от 25 години насам и на практика те предсказват бъдещето ми с успеваемост от около 85% което е много по-голяма успеваемост от тази на разните гледачки на кафе.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: FlLERO99]  
Автор blue jewel ()
Публикувано21.09.17 17:25



Съновниците са глупости. Символите в съня означават единствено душевното състояние, спомените, желанията, страховете и т.н. на човека. Нищо общо с бъдещето. От сънищата обаче можеш да разбереш много за себе си.
Освен това, символите са различни за всеки човек. И само той може да разтълкува най-добре съня си, като се вслуша в подсъзнанието си.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано21.09.17 17:42



Абсолютно грешиш!В тотална грешка си!Всичко в животът ми беше предсказано от сънищата и даже в днешно време си спомням сънища от началото на 80те години и отварям съновника да ги разтълкувам и те всичките са се сбъднали.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.09.17 18:52



Бре!

Какъв е този духовен напредък бе!? Ти преди не мислеше така за сънищата. И то това дето си написала е точно така.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.09.17 18:54



В книгата на Джон Кехоу "Подсъзнанието може всичко", сънищата са обяснени по толкова сбит и ясен начин, че няма как да се обясни по-добре.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.09.17 18:56



Даже е учудващо как този път си няколко обиколки пред Вида, която още си фантазира, че сънищата са предсказания за бъдещето.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано21.09.17 21:08



А защо тогава почти всичко което сънувам като отворя съновника и прочета какво означава и то се сбъдва? И това вече продължава повече от 25 години.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.09.17 22:41



Нямам обяснение. Аз имам изключително задълбочени наблюдения над собствените си сънища и установих, че не предсказват бъдещето, а отразяват неща от изминалият ден. Отразяват важни заключения, които не си осъзнал през денят.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано21.09.17 22:47



Ще ти кажа нещо супер интересно което никой никъде не е писал или казвал.За последните години имам поне един-два случая на сънища които съм сънувал през нощта и като на сутринта отворя съновникът да прочета какво означава всеки един детайли от тях, то всеки един детайл от тях макар и поотделно сънуван от останалите детайли има пряка логическа връзка със останалите детайли и предсказва един и същи комплекс от предстоящи събития.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.