Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Какво сънувах тази нощ -2  
Автор vida1929 ()
Публикувано21.09.17 16:56



Отдавна не ми се беше случвало толкова ясно да си спомням съня. Тази сутрин се събудих в 4 и сънят беше в главата ми и пред очите ми много ясно. Щом толкова ясно ми е дадено да си го спомня, сигурно идва, за да ми каже нещо. За вас не знам дали ще представлява интерес, но аз искам да си го запиша тук и да разсъждавам какво може да означава и дори да наблюдавам дали следващите няколко дни ще ми се случи нещо, което е предсказано в съня ми.

Сънят не е нищо особено. Аз съм млада все още

неомъжена девойка. Родителите ми ми купуват две малки стаички, недалеч от тях, за да има къде да живея. Не са в къща, не са в блок, просто две преходни стаички. Сънувам ги колко са уютни и колко е приятно в тях. Но всеки път, когато се прибирам отнякъде, не мога да намеря пътя към стаичките , изпадам в ужас и се връщам при мама и тате. Те обаче ме напъждат да си ходя и не ме пускат поне да си отдъхна и да хапна. Уморена и отчаяна, аз трябва да търся пътя към новия си дом и се лутам, и се лутам.
Всъщност истината е друга. Бях галена, разглезена дъщеря, всичко ми беше поднесено наготово, не съм се борила, не съм се лутала.
Питам се какво иска да каже сънят и защо се появява точно сега, защо толкова ясно си го спомням на сутринта, като се има предвид, че почти винаги сънищата ги забравям.
През деня ме боля зъб и глава, не бях добре.
Поставям темата, за всеки който иска да си записва сънищата и да ги анализира.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано21.09.17 17:10



Трябва да погледнеш съновник бг да го намериш този сайт и там има търсачка и можеш да разтълкуваш всеки един твой сън.Аз чета съновници от 25 години насам и на практика те предсказват бъдещето ми с успеваемост от около 85% което е много по-голяма успеваемост от тази на разните гледачки на кафе.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: FlLERO99]  
Автор blue jewel ()
Публикувано21.09.17 17:25



Съновниците са глупости. Символите в съня означават единствено душевното състояние, спомените, желанията, страховете и т.н. на човека. Нищо общо с бъдещето. От сънищата обаче можеш да разбереш много за себе си.
Освен това, символите са различни за всеки човек. И само той може да разтълкува най-добре съня си, като се вслуша в подсъзнанието си.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано21.09.17 17:42



Абсолютно грешиш!В тотална грешка си!Всичко в животът ми беше предсказано от сънищата и даже в днешно време си спомням сънища от началото на 80те години и отварям съновника да ги разтълкувам и те всичките са се сбъднали.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.09.17 18:52



Бре!

Какъв е този духовен напредък бе!? Ти преди не мислеше така за сънищата. И то това дето си написала е точно така.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.09.17 18:54



В книгата на Джон Кехоу "Подсъзнанието може всичко", сънищата са обяснени по толкова сбит и ясен начин, че няма как да се обясни по-добре.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.09.17 18:56



Даже е учудващо как този път си няколко обиколки пред Вида, която още си фантазира, че сънищата са предсказания за бъдещето.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано21.09.17 21:08



А защо тогава почти всичко което сънувам като отворя съновника и прочета какво означава и то се сбъдва? И това вече продължава повече от 25 години.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.09.17 22:41



Нямам обяснение. Аз имам изключително задълбочени наблюдения над собствените си сънища и установих, че не предсказват бъдещето, а отразяват неща от изминалият ден. Отразяват важни заключения, които не си осъзнал през денят.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано21.09.17 22:47



Ще ти кажа нещо супер интересно което никой никъде не е писал или казвал.За последните години имам поне един-два случая на сънища които съм сънувал през нощта и като на сутринта отворя съновникът да прочета какво означава всеки един детайли от тях, то всеки един детайл от тях макар и поотделно сънуван от останалите детайли има пряка логическа връзка със останалите детайли и предсказва един и същи комплекс от предстоящи събития.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано22.09.17 08:00



Трябва да погледнеш съновник бг да го намериш този сайт и там има търсачка и можеш да разтълкуваш всеки един твой сън

Да, погледнах


Според съновника сънят ми означава, че ще имам здравословни проблеми и наистина същия ден имах главоболие и зъбобол.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано22.09.17 08:02



Символите в съня означават единствено душевното състояние, спомените, желанията, страховете и т.н. на човека. ..... От сънищата обаче можеш да разбереш много за себе си. Освен това, символите са различни за всеки човек.
И само той може да разтълкува най-добре съня си, като се вслуша в подсъзнанието си.


Много точно написано. Винаги съм знаела, че си интелигентна жена и малко ....злобничка





Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано22.09.17 08:05



Бре! Какъв е този духовен напредък бе!?

Въпреки, че за известно време смятах Жевелът за мой враг, защото жестоко ме обиди, никога не съм я подценявала. Тя има мощен интелект.

Редактирано от vida1929 на 22.09.17 08:22.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано22.09.17 08:08



А на теб ти предсказвам, че ще хванеш гъбички по ноктите на краката и косопад. Незабавно се погледни в огледалото и ни кажи виждаш ли над лявото си ухо оголен участък без косми? Ако е така, не губи време и си намажи цялата глава с нещо от което да ти опада всичката коса. А ако същата нощ ме сънуваш по нощница с дълга бяла коса, значи е вярно това което казвам. Каквото и да е то.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано22.09.17 08:10



И защо прескочи класиците на психоанализата, коит са писали за значението на сънищата и предпочете този тъпанар Кехоу?



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.09.17 11:26



Лелеле, мале! Тъпанар? Това е човек на когото се възхищавам. Той е наблюдавал живота си под лупа в продължение на много години, като в началото е живял отшелнически, и сам е стигнал до много проницателни и адекватни изводи за силата на мисълта и сънищата. На него никой не му е помагал! Това е самоизградил се човек, който има реални резултати, и книгите му водят до други реални резултати, защото споделя опитът си с другите хора, вместо да го пази само за своя изгода, както правя аз например.

Това, че е прекалено комерсиален, не означава, че е тъпанар и изводите му са грешни.



Тема Аз се къпя всеки деннови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано22.09.17 11:33



с шампоан "Билка - против косопад". Той е най-евтиният, и за разлика от други, които са 5 пъти по-скъпи, действа дори при хора на химиотерапия. А има едно малко шампоанче на "Здраве", което е 10 кинта и уж е с някаква невероятна формула, която включва цялата менделеева таблица + все още неоткрити химични елементи, пък е ракия - с литър вода разредена.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано23.09.17 06:25



снощи сънувах че пак съм в казармата , но казармата в която служех в съня си беше коренно различна от тази в която служих в действителност - "сега" всичко беше по устав със сериозни и дисциплинирани командири които не пиеха като смокове и не взимаха подкупи. цялата атмосфера ми беше леко противна в съня ми (тъй като казармата отново беше задължителна) , но полагах усилия да служа както трябва защото ми се струваше редно.

chronic kvetch

Редактирано от lsrael Thornstein на 23.09.17 06:28.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор vida1929 ()
Публикувано23.09.17 08:03



Аз почти всяка нощ сънувам, че ме изпитват по химия и аз не знам

А съм на 54.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор vida1929 ()
Публикувано23.09.17 08:14



В светлината на това, което ми се случва вече четири месеца, си мисля...Мигрена, зъбобол, ядове, притеснения. Беше едно кошмарно лято.

Мисля, че двете стаички са символ на нематериалните неща, които са ми дадени. Животът и здравето. Независимостта и свободата. Аз не ги ценя достатъчно и този сън идва като предупреждение.
Няма да навлизам в лични подробности. Важното е, че за себе си си изясних някои неща.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 09:18



Кое не съм мислела? Винаги съм знаела, че е така. И съм си ги тълкувала.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 09:20



Изключително ти благодаря. Съжалявам. Ти също ме беше обидила, но хайде да оставим всичко в миналото, от препирни и обиди няма полза. Дано не забравим това някой ден отново.





Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 09:45



Много ясно. И не само от изминалия ден, въобще можеш да научиш много за вътрешния си свят от тях, стига да ги помниш и да знаеш как да ги разтълкуваш. А символите, с които "говорят", са много интересни. Понякога се чудя откъде ми е дошло на ума това или онова. Подсъзнанието е нещо невероятно.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: FlLERO99]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 09:47



Ако наистина е така, можеш да станеш ясновидец.





Тема Re: Аз се къпя всеки деннови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 09:49



Е, и спира ли ти косопада? То ако беше толкова лесно, нямаше да има и един плешив мъж по улиците.





Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 09:50



Не знам за Файла колко предсказва, но теб ще те направим "Гадателка на клуба №1".





Тема Re: Аз се къпя всеки деннови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.09.17 11:58



Единствено от най-евтиният шампоан "Билка - против косопад", ми спира косопадът. Той е 3 лева и нещо. А иначе съм си купувал други за по над 10 лева, които нямат никакъв ефект и косата ми става тънка и пада на кичури.

Последно си купих "Здраве - Форте", който е 10-тина лева за 130 мл., и докато го използвах, ми опада половината коса. Иначе мирише уникално. Досега не съм срещал шампоан с такъв прекрасен аромат.

Истина е, но някой трябва да те открехне за тези пинизи. Аз научих за този шампоан по някакви слухове и дрънканици, които достигнаха до мен случайно - за разни хора, които са били на химиотерапия и го използват.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.09.17 12:03



Това символизира някакви много очевидни неща, които знаеш отдавна, но през изминалият ден си се колебаела дали тези отдавна ясни неща са така. Не знам какво символизира предметът химия. Може да е нещо с лекарства.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.09.17 12:07



Много лесно можеш да разбереш какво означава този сън. Трябва да помислиш през изминалия ден - преди да си легнеш, коя е била ситуацията, в която си се чувствал по същият леко противен начин като от сънят. 100% има такава ситуация, и тя е напълно огледална на усещането от сънят.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.09.17 12:08



От колко години ги тълкуваш горе-долу?



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.09.17 12:44



При мен ситуацията е малко по-сложна. В момента, както вече споменах, се подлагам на едно лечение, при което всеки ден ти пускат ток по мозъчната кора. Разбира се това са прецизни импулси, не е ток от контактът. Все пак са доста силнички, но както и да е.

Чрез тези електрически импулси ти регулират дадени участъци от мозъкът - на каква честота да работят, което е зловещо. И на мен изглежда 2 седмици са ми бомбили някакъв център на мозъкът, който всъщност си е работел нормално и проблемите ми не идват от него. В следствие от това хванах клинична депресия и нещо изобщо емоциите и поведението ми се промениха много. Нещо като лоботомия, но за щастие това може да отшуми (евентуално), за разлика от нея.

Така че сега главата ми е като омазана готварска печка, която е чистена с препарати за почистване на:
1. джанти;
2. мебели от естествено дърво;
3. TFT монитори;
4. надгробни плочи (наистина има такъв препарат!);
5. Мистър Пропър;
6. прах за пране;
7. Калгон;
8. омекотител "Семана";
9. оцетна киселина;
10. свинска мас;
11. парфюм Пиер Карден,
12. водка Флирт.

В следствие от тези сериозни мерки, цялата ми психика е замазана, съответно и сънищата са такива.

Последният сън, който помня беше в първият ден от настоящото ми лечение. Сънувах, че някакви младежи ме запознават с едно момиче, което имаше зелени очи и някаква зелена дреха - сгодна булка, но не съм си я представял така. Двамата ходехме на площада пред НДК и в началото беше малко странно, но след това я хванах за ръка и започнахме да се сближаваме. Аз сънят след това си го разтълкувах естествено, но не дава кой-знае колко ценна информация.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор vida1929 ()
Публикувано23.09.17 15:50



Може би двете стаички са синоним на болката и удоволствието, си мисля.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 22:08



Интересно, че точно ти, дето постоянно разправяш колко си увреден, винаги имаш кристално ясна мисъл и разсъждаваш адекватно и дори доста интелигентно. Никога не си откачал, поне не в клуба.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 22:10



Не съм по-злобна от повечето жени. Просто не обичам да ме настъпват по "мазолите"...



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 22:12



Още като тийнейджър опитвах. Е, от време на време. Понякога пък няма и какво да им тълкуваш, казват ти всичко направо.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.09.17 15:46



Какво да ти отговоря. Тъжно ми е, отново ми е тъжно като те чета. Би ми се искало всеки болен в България, независимо каква е болестта му, да намери адекватно лечение, и да има близки, които да са до него.
Мисля, че трябва да си намериш някоя девойка, която да се грижи за теб.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.09.17 15:48



Добре, да забравим вече. Каквото било-било. Да заровим томахавките и да гледаме напред. Съвсем по женски разбирам за какво говориш- аз злобея доста честичко





Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано24.09.17 21:50



Да ти кажа, моето не е точно "злоба". През пролетта бях в тежко психическо състояние, ревях без причина, постоянно ми беше мрачно, тъжно и празно. Тогава се наложи да се срещна с пси-то ми и коригирахме лечението, след което се пооправих.
Та в такива моменти си спомням минали неприятности, дразня се от всяка забележка, обиждам се от всичко. Което неминуемо се отразява в отношенията ми с хората и с вас тук. И не мисля, че всичко това има нещо общо със "злобата", както я разбират повечето. Да, в такива моменти се чувствам съвсем необичана и сама и завиждам на жените, които са обичани и обожавани от някого. Затова се раздразних от признанията на Амелия. После й се извиних... но както и да е.



Тема Данови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.09.17 23:18



не би да отричаш, че има И пророчески сънища?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Е,нови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.09.17 23:20



прекали го! Да наричаш тъпанар Кехоу е мегатъпо!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Тенови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.09.17 23:23



много неща са лесни, но хората просто не ги прилагат от невежество и най-много от мързел.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Точнонови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.09.17 23:30



така е, но той си знае най-добре сам. Да не мислиш, например, че някой е подозирал в каква депресия съм била шест и кусур години, като бях един перфектен, усмихнат робот, най-добрата майка, съпруга, домакиня, приятелка, винаги добре облечена, а пък мислех само как да умра, да изчезна и исках всички да ме оставят на мира. Когато видях вече много голям зор и започнах да споделям какво изпитвам, абсолютно не се намери кой да ми повярва, ама нито един човек. [плачещо личице]

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.09.17 23:32



Не съм по-злобна от повечето жени.

Не, не си.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Данови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 10:31



Със сигурност има, но те са при други хора. В mainstream-ът не са пророчески.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 10:57



Да, аз се държа адекватно в стресови ситуации. Даже веднъж си платих здравните осигуровки докато бях в абстиненция от бензота и алкохол - чувах гласове, треперех, прималяваше ми и възприемах всичко неадекватно, но отидох с автобусът, намерих касата, изчаках на опашката, попълних формулярът и се подписах криво-ляво, преброих точната сума, платих и тръгнах.

Само че това ако го трупаш в себе си постоянно, ще се самоунищожиш за раз-бройки.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 11:01



Моето лечение в моментът е адекватно доколкото е развита медицината в момента. Просто психиатърката ми не е свръхчовек и няма как нещата да станат съвършено прецизно. Както и да го въртиш, все е играчка-плачка.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 25.09.17 11:01.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 11:12



В отговор на:

[...] Мисля, че трябва да си намериш някоя девойка, която да се грижи за теб.



Да бе! То има сума ти здрави-прави момчета, които изглеждат добре и също имат качества, пък някоя ще се грижи за мен. Аз мога да се грижа сам за себе си. Може би просто ми трябва човек, който да ме разбира малко повече. А това най-вероятно ще да е някоя откачалка. То няма лошо де... Аз не съм изключил жените с психически отклонения от таргетът си! Стига да е някоя социално приемлива, нормално изглеждаща и рационална, като мен.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 11:17



Тази нощ сънувах, че потребителката saksun е пуснала някакъв памфлет за мен в този клуб. Пишеше, че съм олигофрен и нали уж съм бил много печен, пък не знам си какво.



Освен това сънувах, че карам някакъв нечовешки спортен автомобил по пътя от старият си квартал, до съседният квартал, и карах много бързо, като по едно време видях един тир срещу себе си, но вместо да намаля, дадох още газ. И в крайна сметка не се помлях.

Сънувах и някакви глупости с баща си, но вече ги забравих.



Тема Re: Тенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано25.09.17 11:18



Специално за оплешивяването не знам да има лек - при мъжете, имам предвид. :) То си е наследственост, хормони и т.н.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано25.09.17 11:23



Аз не помня какво сънувах тая нощ. Но като каза автомобил, случвало ми се е да сънувам как карам кола, макар че нямам шофьорска книжка, и ме е страх да не ме хванат, освен това постоянно криволича, защото не мога да карам, и ме е страх да не се блъсна в някого. То че нямам книжка и никога не съм карала, така е, но този сън май символизира страха да се справям сама в живота и неувереност в собствените сили. Не че е нещо ново btw. Те повечето ми сънища все това символизират.



Редактирано от blue jewel на 25.09.17 11:29.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано25.09.17 11:24



В отговор на:

Тази нощ сънувах, че потребителката saksun е пуснала някакъв памфлет за мен в този клуб. Пишеше, че съм олигофрен и нали уж съм бил много печен, пък не знам си какво.




Що пък точно тя? Нещо карали ли сте се? Или просто тъй ти е дошло на ума от някъде си?

Редактирано от blue jewel на 25.09.17 11:24.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано25.09.17 11:26



Във всеки случай мисля, че можеш да си намериш някоя много по-лесно от Блъд примерно. Притежаваш вътрешна сила и увереност и не си някой хленчещ лигльо, а жените оценяват това, дори да не си силен физически.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 12:13



Имали сме напрегнати спорове 2 пъти, в които установих, че е доста назад с някои материали и не е никак възприемчива.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 12:17



Колите са основен символ при много хора. Аз нямам книжка, но мога да карам. И често сънувам, че карам различни автомобили - понякога скапани Москвичи и Жигулита, които не вървят, понякога луксозни и бързи Мерцедеси и други, които са бързи и комфортни.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 12:31



Моите сънища с автомобили и влакове символизират настоящата посока, в която се движи животът ми и с каква скорост и сила. Примерно ако съм взел нещата в свои ръце и действам с пълна пара, сънувам, че съм на влакови композиции, които се движат. Като цяло най-положителният сън би бил да карам някакъв спортен автомобил с постоянни 200-300 км./ч. към градът от който съм по принцип. Той символизира свободата и щастието ми.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 12:38



Е, от Блъд 100% по-лесно ще си хвана някоя сгодна женица, но при мен решаващото са социалните контакти, защото няма да се сблъскаме на улицата. Трябва да съм в среда, където да се запознавам с много нови жени, да бъдем равнопоставени и да имаме достатъчно време да общуваме. Вие жените се плашите от непознати, камо ли пък от съмнителни типове.





Тема Съгласихнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор paзбиpaм (тиха усмивка)
Публикувано25.09.17 13:34



се.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано25.09.17 14:22



И аз сънувам влакове много често, по-често от коли. Винаги се возя вътре. Също съм си мислила, че символизират хода на живота. Но не съм се замисляла какво значат другите детайли като хората, които срещам вътре, или спирките, където спират. Често отиват до града, където живях много години преди да дойда в Сф, а понякога до някакви други градове, където не съм била и отивам като на разходка.
Жалко, че често след събуждане забравям повечето неща.

Редактирано от blue jewel на 25.09.17 14:34.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано25.09.17 14:28



Ее, ще я убедиш, че си много свестен човек. Мисля, че няма да е трудно. :)) Работиш честен труд, бориш се сам с живота, ако си имал пороци, са далеч в миналото.
Колкото до средата, не знам дори и аз, ако трябваше тепърва да се запознавам с някого, как и къде щях да търся. Наистина е сложно. И едно време ми беше сложно.



Тема Таканови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано25.09.17 14:32



е, права си.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Точнонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано25.09.17 16:57



А какво си спечелила, като не си споделяла нищо? Така ли трябва да бъде? Не трябва ли човек да получава подкрепа от близките си, като за тази цел трябва да знаят как се чувстваш?
Това да таиш всичко в себе си не задълбочава ли нещата?
А и никой няма да ти каже "браво, герой си, щом си стискала зъби толкова време"...



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 17:24



При мен влакът има малко по-различен нюанс. Той символизира размазващи непоколебимост и целенасоченост. По принцип наяве всяко нещо, което се изпречи пред пътят на един влак, бива размазано. Влакът върви в една напълно ясна посока и е невъзможно да кривне от релсите.

Освен това в моята вътрешна вселена, влакът също така е свързан с усилена физическа работа, защото самият механизъм на един влак полага огромни усилия, които съответно задвижват хилядите тонове стомана. Наблюдавал съм, че когато се реша и започна постоянна тежка физическа работа, от която се изкарват прилични пари, сънувам как съм във влак. Понякога се движи бавно, а друг път по-бързо. Сънувам както електрически, така и парни локомотиви, често в много дълги и тежки композиции.

Не ходя по купетата и т.н. - винаги съм или най-отпред, или наблюдавам отстрани.

Иначе това, което си написала - за хората дето срещаш - няма НИЩО случайно в един сън! Всяко усещане, всяка мисъл, всеки образ, всяка фраза имат значение. Ако нещо няма значение, просто няма да го сънуваш. Обаче трябва доста фантазия за да ги разнищиш.



Тема Re: Сънувах роднините с които съм в конфликтнови [re: vida1929]  
Автор FF73 (Soul hacker)
Публикувано27.09.17 03:10



Миналата вечер сънувах леля ми с която сме скарани, калеко ми, братовчед ми, братовчедката и цялата рода по майчина линия.. че сме в махалата ми в Калофер. И че от неудобство къде да ги поканя, понеже от години къщата ни не е е чистена.. И на сън бях изнесъл една-две маси със столове, и на един кръстопът на махалата бяхме седнали насън под открито небе и се черпехме и угощавахме.И всички бяхме засмяни, щастливи и разговаряхме бурно насън всеки да се обяснява какво е преживял в последните години. Колкото и да е странно, но сънувах че съм с колата от тук в Норвегия, даже и котката ни обикаляше покрай масите насън да проси храна.
Насън се притеснявах че ще завали, понеже е облачно и се чуват гърмежи и тътен.
Събудих се през ноща, навън валеше. Възможно е да е имало и тътен и гръмотевици.
Но определено тоя сън ме разтревожи на някаква степен. С леля ми сме скарани от поне 6-7 години.
А в съня ми всички бяхме толкова щастливи. Даже и комшиите от махалата насън се присъединиха към веселбата.
Не знам, дали не е време да заровя томаховката на враждата между мен и леля ми.
И да ги потърся в Раковски.
Реално тя много се изложи пред мен и жена ми.
Както и братовчеда даже и не дойде на погребението на баба ни.
Боли ме. Понеже преди отношенията ни бяха много добри.
От цялото семейство на леля ми, подържам някакъв контакт само с братовчедка ми.
И понеже тя ме потърси заради едни парцел и и имоти.
Наш роднина уж щеше да продава, но се дръпна.
Какво да правя? Как да постъпя?
Леля ми доста се изложи с държанието си към мен и нас с жена ми.
Опита се насаме даже да ме настройва срещу тъста ми и жена ми.
Вярно тя ми е леля, ама аз живея със жена ми и най-близките ми са семейството и.
Тъста много помогна на баба ми, докато беше на легло.
А леля ми, не я погледна.
Собственната си майка да не погледнеш?


Заради това че се била откупила с отказ от дял от къщата и че била носила много неща и помагала през годините.. демек аз да съм се погрижил за баба ми и нейна майка, по майчина линия.

Майка ми беше коренна противоположност на леля ми.
Защо господ прибира при себе си първо най-добрите хора? Като майка ми?
Та се налага сега да съм в дилема.
Все пак децата ни са втори братовчеди.
На моята братовчедка и братовчед(той е стар ерген).

Дайте идеи.. нямам идея дали си задлужава да вдигам от пепелта някакви такива семейни връзки без переспектива.
Понеже когато се налагаше тях да ги има, тях ги нямаше!


Soul hacker



Тема Е,нови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.09.17 13:28



казвах по нещо, но никой не ми вярваше, дежурните приказки - да се стегна, пък аз именно от стягане я докарах дотам, че съм силна и ще се справя и най-гадното - че нямам право да се чувствам нещастна, щото виж какво съм имала .... Е как да споделям при това положение? Усещаш се абсолютно сам и неразбран и това е.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Е,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.09.17 18:25



Спокойно, по-неразбран от мен няма. Вече и аз не разбирам какво ми е.





Тема Абенови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.09.17 12:31



спокойна съм, само дето и на мен ми се ще понякога да ме утешават, да се оставя да съм слаба, щото пък и аз имам право на такива моменти, само човек съм, мамка му! А теб със сигурност не те разбират. Установила съм, че и ти като мен съчетаваш несъчетаеми качества. Несъчетаеми, даже взаимно изключващи се - това според масата хора, разбира се, те мислят повърхностно, еднопланово.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Е,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано28.09.17 14:31



Ооф, тия дежурни приказки... наистина всички това си знаят. Докато не погледнат нещата от другата страна, няма да разберат по никакъв начин.





Тема Re: Абенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано28.09.17 17:47



За какво ти е да си слаба? Това ще доведе до още повече слабост. Освен това този, който те е утешавал, после може да си помисли, че е хванал Господ за шлиферът. Когато се затлачиш с емоционални боклуци и се изтощиш, може просто да спиш 3-4 дни докато ти се проясни умът и след това да говориш спокойно с някого, за да получиш странично мнение. Можеш да се откъснеш от средата си за известно време. Ако се справиш сама, после фалшименто тъпаците, които евентуално биха те утешавали, ще имат запек. Да бършеш сълзи е прекалено лесно. Благородният човек не бърше сълзи.



Тема Правнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.09.17 23:58



си, ама ей туй може просто да спиш 3-4 дни докато ти се проясни умът и след това да говориш спокойно с някого, за да получиш странично мнение. няма как да ми се получи.

Ако се справиш сама, после фалшименто тъпаците, които евентуално биха те утешавали, ще имат запек.

Ами че те нали затова не могат да ми простят!
Не ща да ми бършат сълзите, ама поне да си се полигавя и тръшкам, както правят другите, че много се изморих да бъда силна, аман!

А тази сутрин ме нападнаха пред блока, блъскаха ме, крещяха ми, заплашваха ме и ме обиждаха, повиках полиция и закъснях за работа.


Причината беше..... моля, не припадайте, че исках да си пусна няколко отпадъка в торбичка в коша за боклук, който циганката току-що била изчистила, което чистене се изразяваше в това, че го беше изсипала на тротоара и се канеше да го смете. Двамата полицаи едва я озаптиха, не могат да я накарат да млъкне даже! А преди да дойдат полицаите, които се отзоваха много бързо, след като крещях на 112 при второто обаждане да не чакат да ме убие ... моля пак да не припадате, дойде някаква непозната, руса и синеока леля и вместо да ме защити, почна да приглася на мангалката, без нито да знае какво става, нито да ме познава.
Половин час се търсеше отговор на въпроса на полицаите Е ли това кошче за боклук, или НЕ Е.

Все едно бях в някакъв филма на абсурда! Още не мога да повярвам, че наистина се случи. Аз си живея от доста време в такъв филм, впрочем, това просто беше поредният епизод.
Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 29.09.17 00:01.



Тема Re: Правнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано29.09.17 10:24



Аз вкъщи ако взема да се лигавя и тръшкам, се правят, че не виждат и чуват. Седят, мълчат и чакат да ми мине. Няма смисъл.


ама ей туй може просто да спиш 3-4 дни докато ти се проясни умът и след това да говориш спокойно с някого, за да получиш странично мнение. няма как да ми се получи.


И аз това щях да му кажа. А понякога наистина ми се иска да легна да спя и да не се събудя поне няколко дена.

За сутрешната ти случка... какво да кажа, не знам.

Чак не ми се вярва.

Редактирано от blue jewel на 29.09.17 11:51.



Тема Re: Правнови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано29.09.17 11:19



За сутрешната ти случка... какво да кажа, не знам. Чак не ми се вярва.

И на мен не ми се вярва, особено това, че дойде някаква си непозната да защитава крещящата, обиждаща, заплашваща и блъскаща ме циганка, вместо да ме защити, след като аз бях нападната! Едва нощес с пълна сила осъзнах какво ми се е случило и не спах.

Днес излязох по-рано от къщи с цел да я видя тази "защитница", защото всяка сутрин е пред блока и чака нещо или някого там, за да я питам в качеството на каква се намеси и защо не ми помогна, но я нямаше.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Правнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано29.09.17 12:58



На теб един от проблемите ти е, че не можеш да се правиш на бръкнала в контактът. Трябва да знаеш как да им изкараш акълът, а не да спориш с идиоти.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 29.09.17 12:58.



Тема Re: Правнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано29.09.17 13:30



Ако ще пренебрегваш пълнияТ член, то поне не го използвай въобще, вместо навсякъде. Защото в речта почти не се използва, като сложим настрана диалекти като Карловския/Калоферския.

И така написано изглежда странно.



Тема Re: Правнови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано29.09.17 15:11



В голяма грешка си! Аз не игнорирам пълният член, а нелепото правило за използването му. Човек трябва да може да си избира коя форма да употребява.

Има тенденция все повече хора да използват пълен член по телевизията и изобщо в говорът. Дори аз започнах да го използвам в разговорната реч от около половин година. Въпрос на време е това status quo да се промени.



Тема Re: Правнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано29.09.17 17:16



Аз пък не съм чувала някой да го употребява в речта, като изключим карловците. Някак си е по-трудно да се говори така. Според мен си се заразил от Файла.





Тема Re: Правнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.17 18:57



Има тенденция все повече хора да използват пълен член по телевизията и изобщо в говорът. Дори аз започнах да го използвам в разговорната реч от около половин година. Въпрос на време е това status quo да се промени.

Аз пък не съм видяла такава тенденция никъде нито по телевизията,нито някъде другаде. Има я само в постовете на ФилеръТ, и на още двама трима , които му подражават, или го правят на майтап.
Тук, в този уникален клуб неправилното използване на членъТ, може да мине за жаргон и приятелски майтап.



Тема Re: Правнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.09.17 19:48



И на мен не ми се вярва, особено това, че дойде някаква си непозната да защитава крещящата, обиждаща, заплашваща и блъскаща ме циганка, вместо да ме защити, след като аз бях нападната! Едва нощес с пълна сила осъзнах какво ми се е случило и не спах.

Според мен не трябва да разчиташ нито на полиция, нито на някаква непозната. Трябва да разбереш към коя фирма е циганката и да отидеш при шефа й. Аз няколко пъти ходя в Чистотата и Паркове и градини. Първият път, защото влизат в имота ми и крадат, като им се карах, ме кълнаха. Вторият път сигнализирах, че не метат улицата, а само гледат да се скрият някъде.



Тема Напротив,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано30.09.17 17:54



мога, но в такива моменти на пълен шаш, просто не се сещам, а чак когато поне малко се успокоя.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Ама тинови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано30.09.17 17:57



кво мислиш? И до Чистотата съм пуснала жалба, и в полицията също. Ще стигна до най-високото възможно ниво, защото не може всеки изрод да напада хората по улиците!

И снимков материал съм си приготвила за по-нататък. Докато ми крещеше, успя да се оплаче, че й била малка заплатата 360 лв.! На такава й е много, ще я пратя да прай свирки за едно кафе на Шивара - това е едно свърталище на цигански курви и алкохолици в града. Дали й работа, дали й униформа, за да напада хората защото, обърни внимание, използват кошчето за боклук по предназначение!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 30.09.17 18:00.



Тема Re: Ама тинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано30.09.17 19:27



Дали й работа, дали й униформа, за да напада хората защото, обърни внимание, използват кошчето за боклук по предназначение!

То направо е комично

Хайде засмей се на тази комична ситуация и не се
афектирай повече.
Нито те е убила, нито ти е навредила особено, нито може да ти навреди.
Недей да отмъщаваш на едно нещастно същество, което е имало лошия социален шанс да се роди циганин в България.
Добре си направила като си подала жалби. Това е достатъчно. Нека институциите да си свършат работата както могат.



Тема Глупости!нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.09.17 22:27



Не слушай Вида! Унищожи циганката, всеки си намира майсторът! [емотикон_дяволче] Действай с непоколебима сила до пълна разруха! Ха-ха-ха-ха! (смях с ехо като от кладенец).



Тема Re: Напротив,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.09.17 22:29



Да, това е много кофти. Затова трябва мозъкът ти да е спокоен като камък докато се случва.



Тема Бъзикайнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано01.10.17 22:42



се ти! Поредна нощ не мога да спя добре. Ама пък като заспах, сънувах едни пирамиди, едни фараони, едни египетски символи ... кво беше това - не знам. Тази вечер в Х-фактор имаше един, дето бил фараон, та ме подсети какво сънувах.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Бъзикайнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.10.17 08:17



Поредна нощ не мога да спя добре

И аз. Днес се събудих като претрепана.





Тема Многонови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.10.17 11:58



прозрачно манипулативно, а ако случайно го мислиш, смей се ти, когато попаднеш в подобна ситуация! И ме повикай да гледам.

Тази сутрин получих известие от по-важната институция, добре са си свършили работата и бързо, въпреки, че ми казаха да не чакам да е понеделник - вторник, но че ще е тази седмица.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Бъзикайнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано02.10.17 12:23



Аз пък се прибрах в 9 часа и хванах X-factor посредата.

А тази тощ си измих челото със светена вода преди лягане и напръсках цялата стая. Ама поне 250 мл. съм изсипал, а тя е много силна тази вода. И цяла нощ ми беше като на халюцинации - много повърхностен сън и изключително ярки сънища. Светената вода може да подейства на нервната система, това съм го забелязвал много пъти.

Пък любимата ми дума е на холандски: Avaarikraan

Има такава лепенка по някои автобуси.



Тема Re: Многонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.10.17 13:30



E аз работя по програма за интеграция на ромските деца. Мислиш ли, че ще напиша нещо различно от това, което съм написала





Тема Re:нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.10.17 13:57



Аз пък се прибрах в 9 часа и хванах X-factor по средата.

Видял си достатъчно таланти и смешковци наред с тях.

Имаше ли конкретна причина да ръсиш със светена вода? Това с ярките сънища ми го отключи само на един практически семинар една рускиня, оттогава все едно гледам приключенски филми, но са позитивни, много са цветни. Когато сънувам такива сънища, и аз усещам, че съм на границата на будно състояние и сън, но на другия сън не се чувствам уморена.

Avaarikraan звучи добре, но какво означава? Авариен кран?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 02.10.17 14:11.



Тема Re:нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано02.10.17 16:58



В отговор на:

[...] Имаше ли конкретна причина да ръсиш със светена вода? [...]



Един ясновидец ми каза така. Де да го знам защо.

За кранът - не знам. Сигурно е някакъв дълъг авариен кран, от който ти иде да викаш.



Тема Re: Ама тинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано03.10.17 12:29



Не знам дали заради тая тема, ама сънувах, че минавам през циганска махала, и беше ужасно - отвсякъде ми се навираха нахално в лицето, някакъв циганин палеше нещо като пиратки и ги хвърляше към хората и даже ми подпали панталона, и навсякъде миришеше гадно. :/ И хората, с които бях, минаха набързо и заминаха напред, а аз заради пиратките не можах и се върнах обратно. Някаква такава простотия, ама не знам как да я разтълкувам. Дано не ме чете някой, дето се обижда на тема "цигани". Май и друг път съм сънувала подобни неща, в съня си помислих "уф, пак ли от тука трябва да минаваме, ама няма как".
После се събудих и установих, че съм се успала, алармата не е звъняла и за 5 минути трябва да спретна и себе си, и детето.



Редактирано от blue jewel на 03.10.17 12:30.



Тема Re: Ама тинови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.10.17 12:55



В отговор на:

[...] Дано не ме чете някой, дето се обижда на тема "цигани". [...]



Аз се обиждам. Българите на сапун бе!



Тема Re: Ама тинови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано03.10.17 13:30



Аз не се обиждам на тема цигани. Моите циганета са прекрасни. И не го казвам с ирония. Добри, умни, възпитани, и нямат нищо общо с ромската среда, от която са били откъснати още съвсем малки.
Хи-хи, много добре ги си описала

. Потръпнах и ми замириса чак.



Тема Аз се обиждам на теманови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано03.10.17 18:54



коне.

Едно време разни достолепни генерали са яздели коне и са влизали направо с тях в бой за милото Отечество, а в момента конете се използват само от циганите за да мъкнат картони буквално до припадък и до смърт. Конете миришат и всеки човек подсъзнателно ги възприема като нещо миризливо и се учудва ако види българин с каруца.

Тези благородни животни са една от най-големите жертви на статуквото.



Тема Азнови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано04.10.17 11:45



пък съм любимка на много ромски деца, накичват се на грозд по мен като ме видят, защото съм от малкото, които ги броят за хора и им обръщат внимание. Да знаеш, де.
Не ме интересува етноса, интересува кой какъв човек е, а в случая с нападението над мен ...

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re:нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано04.10.17 12:59



Тези благородни животни са една от най-големите жертви на статуквото.

Уви, така е.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Спореднови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано04.10.17 13:00



съновниците е на болест, ама аз съм сънувала цигани, без да се разболея после.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Азнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.10.17 13:18



Нали са много сладки, като всички деца





Тема Re: Аз се обиждам на теманови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.10.17 13:41



.... а в момента конете се използват само от циганите за да мъкнат картони буквално до припадък и до смърт. Конете миришат и всеки човек подсъзнателно ги възприема като нещо миризливо и се учудва ако види българин с каруца.

Постът ти мирише....



Тема Да, нонови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано04.10.17 15:11



мирише на парфюм.



Тема Re: Да, нонови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.10.17 15:46



Всяване на расова омраза.



Тема Re: Да, нонови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано04.10.17 18:09



Гледай как бият колабирало магаре, и ще започнеш да мразиш без да ти всявам нищо.



Тема Разбира се!нови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано05.10.17 12:23



И като те погледнат с тези големи черни очи.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Да, нонови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано05.10.17 14:45



Гледай как бият...

Няма да гледам. Ще направя нещо, ще извикам '' Защита на животните''.



Тема Re: Да, нонови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано05.10.17 19:27



Това мексиканска организация ли е?

Аз съм разнасял малки кучета по тези организации преди да чуеш за тях.



Тема Re: Разбира се!нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано05.10.17 21:52







Тема Re: Да, нонови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.10.17 08:09



Добре, добре, знаем, че си добряк





Тема Re: Да, нонови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано06.10.17 16:48



Това няма значение. Мисълта ми е, че знам що за стока са тези организации. Никой не дава 5 пари за някакви тъпи кучета, котки, магарета и глупости. Всичко си върви в руслото по същият гнусен и уродлив начин, както е от много време.



Тема Занови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано07.10.17 16:02



съжаление, така е. Хубавото са изключенията, има хора и организации, които правят чудеса за животните.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Занови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано07.10.17 17:09



Уличните кучета няма да изчезнат и след 20 години. Те не могат да бъдат премахнати, защото проблемът се поддържа на политическо ниво. Бюджетът за борба с уличните кучета е 50 милиона лева на година - колкото на БАН, а реално приютите за кучета са на доброволни начала, поне първоначално само парцелът беше предоставен от държавата за приютите в Долни Богров и Сеславци.

Преди 5 години Бойко Борисов обясняваше по телевизията как след 5 години няма да има кьораво куче по софийските улици, защото ги кастрирали по специална схема, взаимствана от спътникът на Уран - Ариел. В момента наблюдавам как нарочно пускат големи глутници кучета и след египетският труд на Партията, след години все още има кучета, дето не можеш да ги преброиш.

И навремето Йорданка Фандъкова се беше засилила да строи приют с капацитет 500 кучета, който щеше да излезе 6 милиона евро.



И сега като гледам в интернет ги няма тези новини! А аз видях и чух всичко сам! И наивниците си вярват, че всичко си зависи от теб и това, че някаква ДС мафия ни върти на малкият си пръст, са някакви fairy tale animes.



Тема Re: Да, нонови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано08.10.17 15:44



Не е така. Има хора, които наистина обичат животните и им помагат в тези организации и извън тях.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.10.17 11:10



Тази нощ сънувах най-отвратителният си сън от месеци насам, да не казвам от години.

Сънувах, че съм паднал на улицата в някакво неадекватно състояние и съм чисто гол. Около мен имаше някакви хора, които са ме намерили, и също така имаше празни блистери от някакви гадни хапчета, които са ми дали за да ме освестят. И аз съм супер неадекватен и объркан, търкалям се гол по асфалта - не мога да разбера какво се е случило и как съм стигнал до това безпомощно състояние - епилептичен гърч ли съм получил на улицата, или съм колабирал. Нямам представа. Някакви непознати са намерили майка ми и са се обадили на нея, да ме прибира. Усещането в сънят беше отвратително.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано30.10.17 13:44



Сигурно това е един от най-големите ти страхове...



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.10.17 14:04



Кое по-точно?



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано30.10.17 14:36



В отговор на:

Сънувах, че съм паднал на улицата в някакво неадекватно състояние и съм чисто гол.




Това. Нали то е в основата на съня.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор Rosemary ()
Публикувано30.10.17 14:55



Сънувах, че ям печени ребърца на скара. Обаче нямаше гарнитура. И нещо ми беше едно такова тревожно в съня. Глупости някакви.

Та гледам хората и се уча да не причинявам на никого зло. - Вида


Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.10.17 15:36



От това да съм чисто гол определено не ме е страх.

Иначе да падна някъде по улиците няма как да се случи, защото си пия хапчетата редовно и изпълнявам всички предписания на психиатърката си, а тя е Живата библиотека. Ако спра всичките хапчета рязко, тогава вече ще стане мазало, но те като видят, че съм в безсъзнание или съм се побъркал нещо, ще повикат Бърза помощ, които ще ми натряскат няколко конски инжекции с фенобарбитал, диазепам и лоразепам, от които ще се освестя.

По-скоро сънят е огледало на изминалият ден, тоест вчера. Нещо ми стана лошо, защото замествам едното лекарство с друго по схема и се получава, че хем увеличавам доза, хем смениха времето и всичките ми хапчета се изместиха с 1 час, освен това злоупотребявам с кофеин от известно време и се претоварвам с работа. Затова вчера ми беше много лошо и сънят е отражение на ситуацията.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: Rosemary]  
Автор vida1929 ()
Публикувано30.10.17 15:40



Тълкувание на съня ти. Дали ядеш месо или сънуваш /мислиш, че ядеш, то е едно и също, защото и в двата случая се променя РН на кръвта към по-голяма киселинност, от което пък е дошло усещането на тревожност.
Препоръчвам. Посади си в саксийки розмарин, босилек, магданоз и при следващ такъв сън , излез на терасата, вдишай чист въздух, сдъвчи едно-две листа или ако искаш опаси цялото растение и после пак пиши тук.
И аз не мога да ям само месо без нищо друго. Поне едно доматче да има.





Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор Rosemary ()
Публикувано30.10.17 15:52



Може и да опитам.

Та гледам хората и се уча да не причинявам на никого зло. - Вида



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.