Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Глупости!нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.09.17 22:27



Не слушай Вида! Унищожи циганката, всеки си намира майсторът! [емотикон_дяволче] Действай с непоколебима сила до пълна разруха! Ха-ха-ха-ха! (смях с ехо като от кладенец).



Тема Re: Напротив,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.09.17 22:29



Да, това е много кофти. Затова трябва мозъкът ти да е спокоен като камък докато се случва.



Тема Бъзикайнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано01.10.17 22:42



се ти! Поредна нощ не мога да спя добре. Ама пък като заспах, сънувах едни пирамиди, едни фараони, едни египетски символи ... кво беше това - не знам. Тази вечер в Х-фактор имаше един, дето бил фараон, та ме подсети какво сънувах.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Бъзикайнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.10.17 08:17



Поредна нощ не мога да спя добре

И аз. Днес се събудих като претрепана.





Тема Многонови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.10.17 11:58



прозрачно манипулативно, а ако случайно го мислиш, смей се ти, когато попаднеш в подобна ситуация! И ме повикай да гледам.

Тази сутрин получих известие от по-важната институция, добре са си свършили работата и бързо, въпреки, че ми казаха да не чакам да е понеделник - вторник, но че ще е тази седмица.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Бъзикайнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано02.10.17 12:23



Аз пък се прибрах в 9 часа и хванах X-factor посредата.

А тази тощ си измих челото със светена вода преди лягане и напръсках цялата стая. Ама поне 250 мл. съм изсипал, а тя е много силна тази вода. И цяла нощ ми беше като на халюцинации - много повърхностен сън и изключително ярки сънища. Светената вода може да подейства на нервната система, това съм го забелязвал много пъти.

Пък любимата ми дума е на холандски: Avaarikraan

Има такава лепенка по някои автобуси.



Тема Re: Многонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.10.17 13:30



E аз работя по програма за интеграция на ромските деца. Мислиш ли, че ще напиша нещо различно от това, което съм написала





Тема Re:нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.10.17 13:57



Аз пък се прибрах в 9 часа и хванах X-factor по средата.

Видял си достатъчно таланти и смешковци наред с тях.

Имаше ли конкретна причина да ръсиш със светена вода? Това с ярките сънища ми го отключи само на един практически семинар една рускиня, оттогава все едно гледам приключенски филми, но са позитивни, много са цветни. Когато сънувам такива сънища, и аз усещам, че съм на границата на будно състояние и сън, но на другия сън не се чувствам уморена.

Avaarikraan звучи добре, но какво означава? Авариен кран?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 02.10.17 14:11.



Тема Re:нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано02.10.17 16:58



В отговор на:

[...] Имаше ли конкретна причина да ръсиш със светена вода? [...]



Един ясновидец ми каза така. Де да го знам защо.

За кранът - не знам. Сигурно е някакъв дълъг авариен кран, от който ти иде да викаш.



Тема Re: Ама тинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано03.10.17 12:29



Не знам дали заради тая тема, ама сънувах, че минавам през циганска махала, и беше ужасно - отвсякъде ми се навираха нахално в лицето, някакъв циганин палеше нещо като пиратки и ги хвърляше към хората и даже ми подпали панталона, и навсякъде миришеше гадно. :/ И хората, с които бях, минаха набързо и заминаха напред, а аз заради пиратките не можах и се върнах обратно. Някаква такава простотия, ама не знам как да я разтълкувам. Дано не ме чете някой, дето се обижда на тема "цигани". Май и друг път съм сънувала подобни неща, в съня си помислих "уф, пак ли от тука трябва да минаваме, ама няма как".
После се събудих и установих, че съм се успала, алармата не е звъняла и за 5 минути трябва да спретна и себе си, и детето.



Редактирано от blue jewel на 03.10.17 12:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.