Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано25.09.17 11:24



В отговор на:

Тази нощ сънувах, че потребителката saksun е пуснала някакъв памфлет за мен в този клуб. Пишеше, че съм олигофрен и нали уж съм бил много печен, пък не знам си какво.




Що пък точно тя? Нещо карали ли сте се? Или просто тъй ти е дошло на ума от някъде си?

Редактирано от blue jewel на 25.09.17 11:24.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано25.09.17 11:26



Във всеки случай мисля, че можеш да си намериш някоя много по-лесно от Блъд примерно. Притежаваш вътрешна сила и увереност и не си някой хленчещ лигльо, а жените оценяват това, дори да не си силен физически.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 12:13



Имали сме напрегнати спорове 2 пъти, в които установих, че е доста назад с някои материали и не е никак възприемчива.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 12:17



Колите са основен символ при много хора. Аз нямам книжка, но мога да карам. И често сънувам, че карам различни автомобили - понякога скапани Москвичи и Жигулита, които не вървят, понякога луксозни и бързи Мерцедеси и други, които са бързи и комфортни.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 12:31



Моите сънища с автомобили и влакове символизират настоящата посока, в която се движи животът ми и с каква скорост и сила. Примерно ако съм взел нещата в свои ръце и действам с пълна пара, сънувам, че съм на влакови композиции, които се движат. Като цяло най-положителният сън би бил да карам някакъв спортен автомобил с постоянни 200-300 км./ч. към градът от който съм по принцип. Той символизира свободата и щастието ми.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.09.17 12:38



Е, от Блъд 100% по-лесно ще си хвана някоя сгодна женица, но при мен решаващото са социалните контакти, защото няма да се сблъскаме на улицата. Трябва да съм в среда, където да се запознавам с много нови жени, да бъдем равнопоставени и да имаме достатъчно време да общуваме. Вие жените се плашите от непознати, камо ли пък от съмнителни типове.





Тема Съгласихнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор paзбиpaм (тиха усмивка)
Публикувано25.09.17 13:34



се.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано25.09.17 14:22



И аз сънувам влакове много често, по-често от коли. Винаги се возя вътре. Също съм си мислила, че символизират хода на живота. Но не съм се замисляла какво значат другите детайли като хората, които срещам вътре, или спирките, където спират. Често отиват до града, където живях много години преди да дойда в Сф, а понякога до някакви други градове, където не съм била и отивам като на разходка.
Жалко, че често след събуждане забравям повечето неща.

Редактирано от blue jewel на 25.09.17 14:34.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано25.09.17 14:28



Ее, ще я убедиш, че си много свестен човек. Мисля, че няма да е трудно. :)) Работиш честен труд, бориш се сам с живота, ако си имал пороци, са далеч в миналото.
Колкото до средата, не знам дори и аз, ако трябваше тепърва да се запознавам с някого, как и къде щях да търся. Наистина е сложно. И едно време ми беше сложно.



Тема Таканови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано25.09.17 14:32



е, права си.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.