Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.09.17 12:44



При мен ситуацията е малко по-сложна. В момента, както вече споменах, се подлагам на едно лечение, при което всеки ден ти пускат ток по мозъчната кора. Разбира се това са прецизни импулси, не е ток от контактът. Все пак са доста силнички, но както и да е.

Чрез тези електрически импулси ти регулират дадени участъци от мозъкът - на каква честота да работят, което е зловещо. И на мен изглежда 2 седмици са ми бомбили някакъв център на мозъкът, който всъщност си е работел нормално и проблемите ми не идват от него. В следствие от това хванах клинична депресия и нещо изобщо емоциите и поведението ми се промениха много. Нещо като лоботомия, но за щастие това може да отшуми (евентуално), за разлика от нея.

Така че сега главата ми е като омазана готварска печка, която е чистена с препарати за почистване на:
1. джанти;
2. мебели от естествено дърво;
3. TFT монитори;
4. надгробни плочи (наистина има такъв препарат!);
5. Мистър Пропър;
6. прах за пране;
7. Калгон;
8. омекотител "Семана";
9. оцетна киселина;
10. свинска мас;
11. парфюм Пиер Карден,
12. водка Флирт.

В следствие от тези сериозни мерки, цялата ми психика е замазана, съответно и сънищата са такива.

Последният сън, който помня беше в първият ден от настоящото ми лечение. Сънувах, че някакви младежи ме запознават с едно момиче, което имаше зелени очи и някаква зелена дреха - сгодна булка, но не съм си я представял така. Двамата ходехме на площада пред НДК и в началото беше малко странно, но след това я хванах за ръка и започнахме да се сближаваме. Аз сънят след това си го разтълкувах естествено, но не дава кой-знае колко ценна информация.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор vida1929 ()
Публикувано23.09.17 15:50



Може би двете стаички са синоним на болката и удоволствието, си мисля.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 22:08



Интересно, че точно ти, дето постоянно разправяш колко си увреден, винаги имаш кристално ясна мисъл и разсъждаваш адекватно и дори доста интелигентно. Никога не си откачал, поне не в клуба.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 22:10



Не съм по-злобна от повечето жени. Просто не обичам да ме настъпват по "мазолите"...



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано23.09.17 22:12



Още като тийнейджър опитвах. Е, от време на време. Понякога пък няма и какво да им тълкуваш, казват ти всичко направо.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.09.17 15:46



Какво да ти отговоря. Тъжно ми е, отново ми е тъжно като те чета. Би ми се искало всеки болен в България, независимо каква е болестта му, да намери адекватно лечение, и да има близки, които да са до него.
Мисля, че трябва да си намериш някоя девойка, която да се грижи за теб.



Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.09.17 15:48



Добре, да забравим вече. Каквото било-било. Да заровим томахавките и да гледаме напред. Съвсем по женски разбирам за какво говориш- аз злобея доста честичко





Тема Re: Какво сънувах тази нощ -2нови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано24.09.17 21:50



Да ти кажа, моето не е точно "злоба". През пролетта бях в тежко психическо състояние, ревях без причина, постоянно ми беше мрачно, тъжно и празно. Тогава се наложи да се срещна с пси-то ми и коригирахме лечението, след което се пооправих.
Та в такива моменти си спомням минали неприятности, дразня се от всяка забележка, обиждам се от всичко. Което неминуемо се отразява в отношенията ми с хората и с вас тук. И не мисля, че всичко това има нещо общо със "злобата", както я разбират повечето. Да, в такива моменти се чувствам съвсем необичана и сама и завиждам на жените, които са обичани и обожавани от някого. Затова се раздразних от признанията на Амелия. После й се извиних... но както и да е.



Тема Данови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.09.17 23:18



не би да отричаш, че има И пророчески сънища?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Е,нови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.09.17 23:20



прекали го! Да наричаш тъпанар Кехоу е мегатъпо!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.