Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Евровизия  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано14.05.17 12:42



Снощи с нетърпение съм чакала изпълнението на Кристиян Костов.През цялото време, докато течеше песента му, стисках палци. Беше уникален, блестящ. Страхотно изпълнение. Добро попадение за България. Неговото изпълнение успя да ме развълнува и да ме накара да се разплача от радост.
Браво!





Тема Re: Евровизиянови [re: dama spatia]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано14.05.17 23:31



Да, момчето се представи отлично.
Другият негов връсник бе австралийския абориген.

Но победителят от Португалия бе мижитурка и последна грижа.
Какво му харесаха толкова....



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Евровизиянови [re: dama spatia]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано15.05.17 13:25







Тема Е,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано15.05.17 14:18



и?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Евровизиянови [re: dama spatia]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано15.05.17 16:51



Честито на България,аз лично също гласувах от чужбина.Но не заради песента която не ме грабна и не ми хареса,а заради България.
Португалската още по-голяма скръб беше.
Вода и Дай ми любовта бяха в пъти по-добри от тази на Кристиян,сравнено.
Не знам,не ангажирам никой с вкуса ми.Просто изказвам мнение.
В ноща на финала,бях на концерт аз,Местна банда свири песни на Тестамент,и си изкарах страхотно.


Толкова съм куфял и играл,че два дни ме боли кръста ужасно,а и вратът ми е схванат.
Но пък настроението беше страхотно,с доста хора се запознах.Чудесна атмосфра,като за наши хора.Пак се бях камуфлирал целия.

И като свърши през ноща конжерта и гледам нашите на второ място.После чух португалската песен..майко мила..ужас.
Изобщо тази година на Евровизия много умрели песни като цяло имаше.И нито едно рок парце.Все някакви меланхолични депресии половината.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Е,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано15.05.17 17:48



Е, и, руската власт за пореден път доказва, че е шайка нагли малоумници, управляваща варени картофи, с някои изключения. Предишният им блестящ бисер беше, че ще ни купят. (

)



Тема Re: Евровизиянови [re: 1ombre]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано15.05.17 21:48



Определено, нашата песен беше в пъти по- добра от тази на Португалия. И изпята с много чувство. За мен Кристиян е истинският победител.Въпреки, че е бил болен,той се раздаде на 100 %.
Днес по нова тв. казаха, че португалеца имал порок на сърцето и че му предстои операция. Не е искал да казва това преди Евровизия.Именно поради тази причина бил изпуснал няколко репетиции.



Тема Re: Евровизиянови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано15.05.17 21:51



Склонна съм да вярвам, че е така, защото Кристиян беше казал, че когато е бил в Русия , е спечелил детски конкурс. При нас той тръгна от Х фактор.



Тема Re: Е,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано15.05.17 21:52







Тема Re: Евровизиянови [re: Nonconformist]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано15.05.17 21:55



< Толкова съм куфял и играл,че два дни ме боли кръста ужасно,а и вратът ми е схванат. >



Важно е настроението




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.