Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Психология на изневярата.  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.04.17 13:21



Защо според вас хората го правят?Аз лично никога не съм изневерявал на жена си.С изключение на един флирт,но тогава бях много пиян.
Точно в момента имам подобна ситуация с близки познати.Не казвам приятели,понеже всичките опити от наша страна да бъдем приятели като хората не се увенчаха с успех.Щом не сме атрактивни за тях или стратегически,си оставаме в графата добри познати.В крайна сметка нищо не става насила,нали?
Случаят е следният-Семейството е от бг,тук в Норвегия живеят в съседен квартал.Имат три прекрасни деца.Мъжът има супер работа на платформа,инженер по скелета и стилажи-подводни.
Жената работи в италиански ресторант,на 5 минути от тях,през един мост на главен път,и по чехли сигурно си ходи на работа.
Повече от година те нямат никакъв интерес към нас.Покрай общи техни и наши познати разбрахме,а то се шушука на ухо в цялата бг общност почти тук,че при редуванията да излизат тя и той в града с познати по дискотеки..когато е неин ред,тя откарва по цели нощи.И се прибира с рейсовете сутринта.
И на няколко пъти с такси е ходила у един общ познат българи,ергенче.
Виждали са ги доста пъти най-нахално да се натискат по ъглите до тоалетни,тя да сяда в скута му,да се отърква в него..само където в дискотеката не са се таковали пред всички.
На вилата на която бяхме на великден бяха и те,и той.
Даже по едно време тя взе да сяа от втората вечер все по-близо до любовника си.
Направо сърцераздирателно е,как той изобщо не зацепва какво се случва.
Наистина той ще е последният човек който ще го разбере.Мислейки леко пиян вече колко долно нещо сме българите понякога..всички да знаят какво става,а никой да не смее да отиде да му каже като приятел що за змия в пазвата си има.
На общата снимка даже той пак е до нея,а мъжът и на 5 метра от нея приклекнал.
И любовника държи средното им дете,дъщерята.
Вижда се че в усмивката му,колкото и да се усмихва..има една угнетеност,очите му са тъжни и говорят друго.
Отслабнал е поне със 10кг.И е заприличал на кожа и кости мъжа и.Явно в опити да е слаб,спортно-изглеждащ и да и се хареса.
Незнам защо,но като цяло се държат доста хладно с нас.Дали е заради проблемите им,или някой нещо им е говорил за нас,незнам?Но и да ги питаме,ще кажат отново..а бе нищо няма,глупости..как може да си го помислите..просто сме много заети.Но не е точно така.
Факт е че той не говори или избягва с поглед жена ми.Без да има никакво основание да сме му дали.С мен той говори,но се чуства известна хладина.Тя..понеже няма как да ни избегне,говори с нас..ама общи неща.


Тъпото е,че сме увиснали във въздуха с въпросителни.На два пъти им подмятах дали има нещо,във времето..че не ни търсят,но се извиняваха все че много са заети.
Жена му сама се издаде че работи в ресторанта повече първи смени,повишили са я един вид.
А иначе неговата версия е че жена му все работи до късно.Но някой работи взеха да ми просветват.
Всичко в този живот е до желание.Ако го имаш,намираш и от оскъдното време ако искаш контакти.
Вече сме ги отписали като цяло Изобщо занапред,но тази изневяра и може би това че той се досеща и съмнява,цялостното им поведение на ухиленост,а иначе проблемност ги отдалечава от хората.
Няма как да отида и да му разкажа какво съм чул или знам,понеже ще трябва да издам източниците си.
А те не са един или двама които потвърдиха.А и не сме били свидетели на натисканията.Аз съм сугурен че той ще и прости всичко,само и само да не разбиват семейството.Но не мога да проумея наглостта на нахаканото ергенче,изобщо никаква ли съвест няма?
След като тя търси нещо извън семейството,ако съм на негово място,никога не бих могъл да му причиня това.Както и на който и да е от добрите ни познати.
Балдъзата нарочно седна между жена му на този и любовника ерген,за да им попречи да си гукат.Цяла вечер нарочно стоя между тях.
На другата вечер играхме на развален телефон,заради децата..че им беше интересно.И полека лека в изместването на позициите в играта,тия пак се озоваха един до друг.
Не го разбирам тоя пич мъжа и.Сляп ли е че не вижда,или се прави на ударен.Понеже няма какво да направи?
Та във връзка с това,цял един великден,на тоя свят празник..си мислих,аджиба-откъде такива юдейски предателски страсти?

Все пак са имали акъла да не отидат в някоя стая да се заключат,а може и да е било.Понеже докато мъжа беше в басейна с децата..и жена му и тоя липсваха в големия хол,където беше общата част.
Около час ги нямаше и двамата.После се появиха соло един по един в рамките на 20-на минути.
Говорим за хора..мъжа е 75 набор,а жена му и любовника са горе-долу набори.80 и някой набор са.
Какво мислите,кое поражда изневярата?
Психологически ли е проблема,или чисто плътски и нагонен?
Много ми е кофти,като го гледам седнал,отслабнал като чирус,с тая гола глава..понеже е плешив и се бръсне,с двете обици и дългия нос още повече очертава колко се е стопил.
Даже се бъзикахме с жена ми че е заприличал на Швейк и все едно стои един капут или член на стола.С големи еленски рога.
Незнам,но жена му е опасна тиха вода.Направо се кръстя и благодаря на бога че не съм аз на негово място.
Нищо лично към никой,нито пък искам някой да уязвя.Просто вътрешно се разкъсвам от това дали да не го дръпна и да му докажа че съм истински приятел който го цени,и да му разкажа всичко което съм чул,макар и да не съм видял.Макар и всички да го усещахме по масата,без него явно.
Не е глупав,и не ми се вярва хептен да пасе трева,ама е долно и низко най-вече от страна на любовника,да разбива семейство.Или поне да я използва като секс-кукла.
Понеже знае че с три деца,няма къде да мърдат и двамата.
То вината си е най-вече в нея.Не и понася алкохола изобщо.И след няколко питиета и се разгонва.

Много тъпа е ситуацията,но мисля че след като нямам неоспорими факти и да съм бил свидетел,най-добре е да не се намесвам.Понеже ще ме намразят и доста хора,понеже трябва да спомена откъде знам.Изобщо не ми се навира реално в този кошмар.
Нека който е бил свидетел да му каже,ако има доблест.Ама като гледам всички му се усмихват,а иначе ги говорят зад гърба им,и най-вече него..че горкичкият..каква руспия има в къщи.
Вие как бихте постъпили в такава ситуация?
Аз просто незнам как.Но здравия разум ми казва,нека друг да застане на топа на устата.
Понеже и той и тя доказаха към нас,че не са ни истински приятели с времето.Без значение че ние опитахме всичко.

Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 21.04.17 13:36.



Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: Nonconformist]  
Автор echr ()
Публикувано21.04.17 13:44



Ма ти цял ферман си изписал!



Изневярата е признак на жизненост, цитат от Димитър Димов

Едно време даже не се замислях, че изневерявам. Сега съм одъртяла и всичко ми е тъпо, включително и да изневерявам.



Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: Nonconformist]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.04.17 14:47



В отговор на:

[...] здравия разум ми казва,нека друг да застане на топа на устата. [...]



Това е най-смисленото нещо, което си написал в темата. Той какво е правил за теб? Да правиш непоискано добро е загубена кауза.

На твое място бих изпил 7-8 халби бира, след това ще тегля една п. майна на всеослушание, просто така, и ще си седна на стола. Не знам защо си се вкарал в този филм.

Ти започна ли работа?



Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: echr]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.04.17 14:50



Е,поне дойде ли ти акъла в главата?Моят баща така и не му дойде акъла в главата.Умори майка ми от нерви с изневерите си.Може би и затова толкова емоционално преживявам такива ситуации,и наблюдавайки ги тези кошмари от миналото ми у другите.
Лошият безпътен алкохолишки живот на баща ми ,пълен с изневери ..изигра много положителна роля в моят живот.
Аз никога няма да бъда като него.Как може да спите с чиста съвест незнам?
Един единствен флирт съм имал навремето на пияно,като не съм изневерил изобщо на жена ми физически,и пак цял живот ме гризе съвестта на моменти.


А като знам баща си,незнам как изобщо спеше.
Той и затова гледаше да се упои сериозно с един литър ракия вечерно време в кръчмата,та да заглуши и матира съвестта явно.

Накрая обаче,в последната година преди смъртта си усещах колко съжалява за всичкото което причини на другите в живота си.
Но вече беше късно,бях превантивно настроен и аз.Както и той,и аз се научих да го обичам по мой си начин.
Понеже той така казваше,че по негов си начин ме обичал.Докато подаряваше доларите си от гурбет и купуваше подаръци на децата на курвите си.

Нямам никакви лоши чуства обаче към тях.Даже със сина на едната сме приятели по фейса,и даже сме пили и яли заедно на маса.И той ми е намеквал,че на моменти го е гнус от майка му.Както и азот баща ми.Макар вече баща ми и тя да не бяха заедно.И той и аз бяхме метъли.
И двамата с разбити сърца от родителите си явно.
Днес и той и аз имаме хубави семейства.


Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 21.04.17 14:52.



Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.04.17 15:01



Прав си.Може би понеже кошмара от ученическите ми години оживя у мен.Това което баща ми причиняваше на майка ми.Макар тук в случая да е обратното.
Идеше ми да стана наистина да им тегля една майна на фалшивите хора като цяло.Да пия за фалша и прикритостта.
И да има да ме гледат цяла вечер умно всички.


Вчера бях на интервю за лафка в поделението на военните тук,военноморските.Днес набързо дойде отказ.Макар че по принцип уж чак края на другата седмица щях най-рано да разбера.
Имаше предистория,май тая от бюрото на труда нщо обърка..и може и да са ме отсяли набързо.
Понеже фирма посредник урежда хора за лафката.А моята звъняла да каже че може бюрото да ми връщат част от заплатата.Но в крайна сметка някакъв мъж много хладно я посрещнал.И едва ли не и повишил тон,че те взимали решенията,и не искали намеса.
Както и да е.Гледаме напред.

Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: echr]  
Автор echr ()
Публикувано21.04.17 15:15



Номерът при изневярата е, да го правиш с уважение към другия, т.е. другият да не знае, ако държиш на него, де





Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: echr]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.04.17 15:38




Сериозно?Ами да те запитам,ако истински го обичаш,ще го направиш ли?
Дори и с Пенелопе Круз да речем,или Мел гибсън..за жена.
Аз лично не бих.Поне докато съм трезвен не бих.

Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 21.04.17 15:39.



Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: Nonconformist]  
Автор echr ()
Публикувано21.04.17 18:16



Че какво общо има любовта с временната краста, дето като я начешеш, ще мине още по-бързо?





Тема Аз също не бихнови [re: Nonconformist]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.04.17 20:21



с Пенелопе Крус.

Ако трябва да е черна като Пенелопе Крус, искам Клаудия Траисак, която... ебаси тя е 92-ри набор бе.

Сега видях в Уикипедия. Гледах я в един филм за Пабло Ескобар и много ме изкефи. Тя е 92-ри набор, аз както съм 90-ти, можем направо да се венчаем, да я праскам без предпазни средства и да си направим едно бебе. После ще и изневеря с Шарлийз Терон, ама трябва да побързам, че нея годините я гонят.





Ама е готина, ще я скъсам.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 21.04.17 20:35.



Тема За Мел Гибсън забравинови [re: Nonconformist]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.04.17 20:30



Жените харесват Брус Уилис. И той си е готин, човекът. Освен това като ценител на киноизкуството, мога да кажа, че е в топ 10 на най-добрите актьори, и то не като визия и харизма, а като талант.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.