Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кой малоумник реши да интегрира ромите?!  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано12.04.17 19:32



Преди известно време в супермаркет Фантастико си поръчвах храна за вкъщи и казвам на продавачката, че искам някаква салата, при което тя вика: "Не Ви чувам, да му еба майката."

Преди малко, в супермаркет Кауфланд, както си бутам количката, изведнъж чувам някаква истерично да ми крещи: "Точно от там ли намерихте да минете?!" Подминах я спокойно, тъй като ако врагът ти зададе тон и започнеш да играеш по него, ще загубиш. Ако и се бях разкрещял, щях да изглеждам прост, точно на нейното ниво. Вече ако тя мрънка нещо, тогава мога да и се разкрещя и ще изляза прав. Спрямо този вид атака, можех да реагирам или с мазнярско подхилкване, което да я побърка до срив, или да видя нейното име и да докладвам за този неин кроманьонски подход към клиент с пълна пазарска количка. Както и да е, не се сетих навреме. Трябва да удряте врага хитро - с неща, за които не е подготвен.

Защо наемат цигани на работа, при положение, че не могат да я вършат адекватно?! От мен винаги са искали супер много на работното място. Ако работя в супермаркет и изцепя такава псувня, шефовете ще ме изгорят с горелка за лепене на битумна изолация. Та аз дори имам много беден речник откъм псувни. От дядо си Христо съм чувал: "майната ти" и "путка ти майна", а от баба си научих: "мама му стара". Когато се разкрещя (което много обичам), се сещам за някоя друга псувня, но общо взето арсеналът ми от обиди е неадекватен.



Тема Re: Кой малоумник реши да интегрира ромите?!нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано12.04.17 21:17



За опитът за интегриране на циганите се сърди на любимият ти Европейски съюз. Освен че сме на финансов минус в Европейския съюз и той окончателно обърка всичко в България. Затри сумати бизнеси и провали животът на много хора.



Тема Европейския съюзнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано12.04.17 22:40



се върти около това да обслужва интересите на Германия и другите държави със силни икономики. Върху всеки втори камион по българските пътища има надписи на немски. Техните стоки преминават напълно свободно и безмитно в цяла Европа и те имат далавера от това. Само че това изобщо не означава, че трябва да излезем от ЕС, още по-малко пък да сме с Русия.

В ЕС ние освен да произвеждаме неща за жълти стотинки, които също преминават безмитно и им лепят чужди етикети, друго не правим. Всичко най-скъпо в дрехите, се произвежда в България - Бициани, Армани и каквото се сетиш. Те италианците и гърците не са малоумни да плащат европейски заплати на шивачи.

На мен ЕС не ми е никакъв фаворит, аз съм българофил за усмирителна жилетка и ме боли САЙДЕРА за ЕС, САЩ, Русия, Китай, Африка и каквото друго съществува на тази планета.



Тема Re: Европейския съюзнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано13.04.17 04:24



...се върти около това да обслужва интересите на Германия и другите държави със силни икономики.

добрутро! дойчовците с нищо не са по-добри от рашките, нито пък са по-честни или по-прозрачни..
Баси, колкото повече остарявам толкова по-циничен ставам и в толкова по-малко неща вярвам.

ИТ

chronic kvetch


Тема Re: Европейския съюзнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано13.04.17 12:19



Ти един път защитаваше Ангела Меркел в клуб Политика. Тази свиня трябва да бъде убита. Освен че напълни Германия с араби и плюс това спря и забрани филм за бедността в България който се излъчваше в Германия. Аз отдавна казах и написах че България трябва да се превърне в депо за износ на тероризъм срещу Европейския съюз. На по-късен етап трябва задължително да излезем от Европейския съюз, да съдим политиците които ни вкараха в него и трябва да приемем руски военни бази на своя територия и да насочим балистични ракети срещу западни държави.



Тема Re: Европейския съюзнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано13.04.17 14:48



Руснаците направят ли военни бази на това стратегическо място, смятай, че американците ще направят всичко възможно да започнат война тук и ще успеят. Пък на руснаците им е през ... за нас, ще си мерят пишките с американците на наш гръб и накрая тук ще останат само камъни. След това Путин ще подари Родопите на своя приятел Ердоган, за някоя друга услуга.

Другият вариант е руснаците да съумеят да ни използват ловко само за извиване на ръце, но това няма да продължи дълго и ще взимаме заплати по 5 рубли на ден.

За Ангела Меркел дума не съм написал. Не ме интересува тази баба. Писал съм, че германските политици от Хитлер насам са умни, защото се разбраха с американците, да им дадат технологиите, а Германия да запази златото му, което Хитлер е събирал от цяла Европа, и изградиха една от най-силните икономики на планетата, от напълно опустошена и разпокъсана на 4 парчета държава, после на 2. И в ГДР е било тотална мизерия като в България, та после са имали достатъчно пари и нея да я оправят. Това е държава с умни и хладнокръвни лидери. Това е истината, изобщо не ги хваля и не им се кефя, те са обрали сума ти тракийски съкровища то България, и се правят на ударени.



Тема Re: Европейския съюзнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано13.04.17 15:25



Естествено, че не са. Единственото, което никога няма да отрека е, че Австрия е люлката на новата европейска култура и е дала страшно много на България по времето на Кобургите. И от френската култура сме попили, но то основна заслуга за това имат царете и другите големи хора като Стефан Стамболов, Евлоги и Христо Георгиеви които в момента, под похлупака на руската пропагандна машина, са мразени от сегашното силно деградирало население на България.

Те като са избили прогресивните хора 44-та година, и са останали само марули и моркови, ситуацията е обяснима. За мавзолея на Георги Димитров било "прекалено", пък за поругаването на гроба и тленните останки на цар Борис III здраве да е.



Тема Re: Европейския съюзнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано14.04.17 11:22



Ако турците отцепат Родопите от България то останалите турци тук ще ги чака геноцид. А политиците ще ги чака втори народен съд.Може и циганите да "намажат" от този геноцид и да бъдат сведени до поносими нива. И без това доста цигани се обявяват за турци така че ще бъдат добре дошли в лагерите.



Редактирано от FlLERO99 на 14.04.17 11:33.



Тема Re: Европейския съюзнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано14.04.17 16:41



В отговор на:

Ако турците отцепат Родопите от България то останалите турци тук ще ги чака геноцид. [...]



То е въпрос на време да отцепят Родопите - това е един от приоритетите на Ердоган (отявлен приятел на любимия ти Путин) и неоосманистите, каквито в България няма. Ще те светна, че идеологът на неоосманизма е Ахмет Давутоглу, който не е от България. Срещу българските турци ще има геноцид на 36-ти. Някакъв Хасан живее през 3 къщи, познаваш го от малък, и какво ще направиш? Ще станеш от компютъра и ще набучиш жена му на кол? То най-вероятно ще има много рязко разделение при тях - едните ще подкрепят отцепването, а другите ще се обявят против него. И против него ще се обявят истинските генетично чисти турци с традиции, които са ходили на гурбет. В подкрепа ще се обяви сбирток от малко неграмотни турци и много помаци (чисти българи), които в момента се облъчват с пропаганда от турски кабелни телевизии. Ще има и разни ислямизирани цигански катуни, където циганите не знаят изобщо къде се намират.

В квартала, в който израстнах, идват цигани от съседния катун и бият хора за добро утро, та даже и убиха няколко българи. Ако имаше геноцид, той щеше да започне от там и щях да чуя първи. Освен това, както вече споменах, се прави огромна разлика между местните цигани, които са кротки, съобразяват се и живеят между българи, и тези идващи от съседните квартали само за да безчинстват.

Какво стана с Катуница? Какво стана със село Мечка? Нали от там щеше да започва гражданска война? Дръжки. Те Цар Киро не линчуваха бе! Той им показваше средни пръсти пред цяла България и си е жив и здрав, та ще има геноцид срещу случайни цигани, ха-ха.

За турците вече ти казах. И освен това турците са цивилизовани хора за разлика от циганите - карат коли, вместо каруци, позамиват си задника, имат ценности, работят до един и са честни, в 180 градуса противовес с циганите, така че се ползват с много по-голямо уважение в обществото.

Ако има гражданска война, тя ще е жестока задклавиатурна хибридна война.

Единственият начин България да компенсира отцепването на територии, е като си вземе поне част от Македония, но то както е тръгнало Албания ще я вземе почти цялата.



Тема Re: Европейския съюзнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано14.04.17 16:50



Друг добър вариант да си вземем територия е целенасочено да създадем изкуствен конфликт със Сърбия, използвайки българското малцинство там, да започнем война и да поискаме помощ от НАТО, в което Сърбия не членува. Така можем да си вземем Западните покрайнини. Само че това трябва да се направи в точния момент - когато американците имат изгода от такъв конфликт и ще ни подкрепят.

Естествено това са само приказки и нищо подобно няма да стане, поради простата причина, че сегашните български политици нямат топки за НИЩО, камо ли за такива работи. Даже главата на нашата риба не мирише, защото тя изобщо няма глава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.