Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Японцитенови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано26.03.17 13:56



В отговор на:

Защо са правели това? Нямали са какво да ядат ли?



Какво чудно има? По времето на Гладомор, когато Сталин е спрял храната, главно в Украйна, се е продавало човешко месо. Не виждам нищо странно в това, при положение че инстиктът за самосъхранение е най-силната програма у човекЪТ.



Тема Доринови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано26.03.17 14:02



От хилядоления насам има един неписан закон сред моряците, че ако се изгубят в морето или океана без провизии и изкарат няколко дни без вода, доброволно се съгласяват да се тегли чоп, кой да бъде убит за да може останалите да му изпият кръвта и евентуално да оцелеят. И това е правено много, много пъти...

От личен опит мога да споделя, че кръвта, не знам дали е хранителна, но от нея се повръща. Веднъж ми правиха операция, и ми течеше кръв цяла нощ, която отиваше в моя стомах. Постепенно усещах, как тялото ми се загрява и накрая започваше да ми се гади много, поради което отивах до тоалетната да си повръщам кръвта, тъй като нямаше как да я изкарам по друг начин. И накрая колабирах, ама какво да правиш.



Тема Re: Японцитенови [re: 1ombre]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано26.03.17 14:13



Пацифист е човек, който е против всяка война, включително и освободителна такава.

Заслужил си това название, защото веднъж сам написа, че светът трябва да спре да дава пари за оръжия, и да нахрани децата в Афика. Изразявал си много крайни позиции против оръжията и войните.



Тема Re: No way Norwayнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.03.17 18:25



Това е много жестоко. Тези хора милост нямат ли?



Тема Re: No way Norwayнови [re: dama spatia]  
Автор vida1929 ()
Публикувано26.03.17 20:06



Милостива душичка си ти. Ама прочете ли,че китовете изяждали рибата, която е основен поминък и храна на народа, доколкото пък аз разбрах.



Тема Re: No way Norwayнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано27.03.17 10:31



Ами тя си е No way отвсякъде Норвегия.
Не само заради тази мерзост с китовете.
Накъдето и да погледнеш има едно яко ЗАЦИКЛЯНЕ напоследък.

Тежеста на един човек като човек,е в делата му!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.