Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Промяна на факти от миналото  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано13.03.17 08:27



След първата ми психиатрична криза през август 2005та година когато имаше демонични въздействия на физическо ниво няколко на брой след като кризата премина забелязах доста смущаващи неща. Първото нещо което установих че документът ми за достъп до библиотеката в СУ е променен без аз да съм го давал на някого и той през цялото време е бил у нас. Пак имаше моя снимка и старата дата от 2000та година но вместо моето име и фамилия имаше написано името и фамилията на съвсем друг непознат човек. Също един от продавачите на вехтории и бинокли на пазарът в София до Ал.Невски преди кризата го видях с нова кола фолксваген голф и даже го похвалих че си е взел много добра кола. След кризата го видях да идва на работа със съвсем друга кола и когато го попитах какво е станало с фолксвагена той каза че никога не е имал такава кола...

Очевидно е че някой по някакъв напълно неизвестен начин е променял факти от моето минало. Възможно е да са променени много повече факти а аз да съм разбрал само за тези два факта.



Тема Re: Промяна на факти от миналотонови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано13.03.17 10:54



Знаеш ли защо е шизофренията? От прекалената липса на късмет и от прекаленият късмет. Нарочно са ти се случвали такива духовни неща. А също така нарочно са се случвали и обратното, лоши неща. И затова като си тренирал не си постигнал резултати или пък като си учил не си станал умен. А сигурно с бинокъла като наблюдаваш, от хиляда телескопа нарочно точно ти ще видиш НЛО.

Нарочно ти се казват и много духовни неща, въпреки че и нарочно те и принизяват повече от другите хора. Всичко е нарочно, защото ти се подиграват.

Ти го усещаш и затова имаш психични проблеми.



Тема Re: Промяна на факти от миналотонови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано13.03.17 14:20



Това са халюцинации и делюзии. Вече се съмнявам, че си имал истински контакти с демони, в което бях убеден преди време.



Тема Re: Промяна на факти от миналотонови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано13.03.17 16:46



Не знам кой може да промени факти от живота ти, но ако не знаеш, ако не си спомняш или си забравил какво си правил последните петнайсет години, аз мога да ти кажа- една трета от живота ти е преминала в четене на юридическа и друга литература с цел да си взимаш изпитите, другите две трети от твоя живот са преминали във висене в нета, пиене на алкохол, кафе и кола, чукане на жени, предимно циганки и ходене по заведения и пръскане на пари . Извинявай ако бъркам хронологическия ред. Твърде изчерпателно мога да ти разкажа и други работи, коит си правил и коит си разказвал в дира. Защото бях твой фен и те четях. А мога да ти кажа и какво не си правил-не си лежал в затвора, което според мен е голям пропуск за житейския ти опит. С други думи, си нереализиран престъпник. Шегувам се.

Редактирано от vida1929 на 13.03.17 16:48.



Тема Re: Промяна на факти от миналотонови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано13.03.17 16:54



Ако той твърди нещо и си вярва, както в случая, как ще ти повярва на теб, че това са халюцинации и делюзии.
Той наистина смята,че някой му трие факти от живота и тва е. Ей, че удобно. Що не дойде някой и на мен да ми изтрие някои неща....
Халюцинация знам какво е, но какво е делюзия? Само да посмееш да не ми отговориш, ще те изтрия от матрицата.
Великият Заличител Вида





Тема Re: Промяна на факти от миналотонови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано13.03.17 17:27



Не съм имал контакт с демони а имаше присъствие на демони. Бъди сигурен че е така.



Тема Re: Промяна на факти от миналотонови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано13.03.17 17:28



В общи линии ти си доста права по отношение на мен.



Тема Ако заличиш факти от живота ми,нови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано13.03.17 20:31



ще ми направиш огромна услуга. И все пак ще ти отговоря какво е делюзия. Това е човек да е напълно убеден, че нещо е истина, пък да няма абсолютно никакви доказателства и свидетели. Общо взето който има делюзии може да се категоризира като "луд". Може да имаш халюцинации, но да имаш ясна представа кое е истина и кое не е, а може да нямаш халюцинации, но да вярваш в някакви присъствия и не знам си какви такива.

Обаче наистина има извънземни, демони, ангели и т.н., така че ако някой твърди, че вижда такива работи, не задължително е луд.



Тема Re: Ако заличиш факти от живота ми,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано13.03.17 20:51



Обаче наистина има извънземни, демони, ангели и т.н., така че ако някой твърди, че вижда такива работи, не задължително е луд.
Разбира се ,че има ангели и демони. За извънземните пък има ли човек, който да не вярва


А ФилерЪТ, чудя се- защо са го обявили за луд, тоест защо са му лепнали диагнозата? Да не е попаднал на някой психиатър, който не вярва в извънземни, демони и ангели?
Тук е моментът да посъветвам всички психиатри, които ме четат, да са по-информирани и широкоскроени Шегувам се, знам че нещата при Филер са много по- комплексни, не са го диагностицирали шизофрения ей така зарад едни демони.




Тема Re: Ако заличиш факти от живота ми,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано13.03.17 21:19



Поне за две демонични проявления през 1997ма и през 2000та година имам точно трима живи свидетели.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.