Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хрумна ми една идеянови  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.02.17 15:17



Понеже в този клуб всички сме "някакви набожляци", както веднъж се изрази моят атеистичен братовчед, има някои сектанти, дъновисти, баба-Вангисти, 2-ма евреи, 1 епилептичен мангалоид + още един шизофреничен мелез, няколко луди бабички и всякаква друга паплачь, ми хрумна следната идея, която можем да изпълним и според мен е много яка.

Идеята ми е да направим една обща визуализация, в продължение на няколко дни. Който не знае какво е визуализация... да си вземе 2 наденици и 1 лютеница.

Тя ще е как клубът се пръска по шевовете от нови (готини?) съфорумници и нови теми, което в момента очевидно не е така. Сега много важно:

Мотив: забавление/бъзик/ебавка и експеримент
Цел: да видим какво ще стане, и дали изобщо ще стане нещо

Уточняваме час. Примерно на мен 19:30 ми звучи приемливо, но може да го променим ако има навити и на тях не им е удобен. И в уговорения час всички, които участваме, цъфваме в клуба автоматично и когато всеки пише, че е готов, аз пиша старт, и след 10 минути край. Идеята е всички да си представяме едно и също нещо по едно и също време, защото доколкото знам когато 2-ма души визуализират едно и също нещо, ефектът не е 2 пъти по-силен, а много повече. Може да продължим 5 дни, 10, колкото ни се занимава.

Някой навит ли е?



Тема Re: Хрумна ми една идеянови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.02.17 17:05



Да, верно е, че когато няколко човека визуализират едно нещо, това нещо има голям шанс да се материализира. Условията са, на тези хора да им е приятно да правят това и да вярват в идеята. А аз в случая не съм убедена, че искам много и то готини хора да пишат тук и да има хубави теми. В момента ми е толкова лошо, че изобщо не ми пука за това.
Аз имам друга идея. Когато на някой от нас не му е добре, или има криза, или някакъв проблем, задружно да му пращаме нашата положителна енергия както казваш в един определен ден и час, предварително уговорен.
Айде сега на мен ми пратете, защото ме боли глава и ми е лошо. Определям ден и час -тази вечер точно в 22 часа приемам вашата положителна енергия.



Тема Како,нови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.02.17 20:08



Вселената не работи както ти решиш. Как по-точно да ти "изпратим" положителна енергия? С Български пощи, или с Еконт?

Не можеш да "изпратиш" нищо. Можеш да заредиш вода или кристал, след което да го предадеш на "жертвата", която ще поеме съдържанието при допир, или ако изпие водата. Това е механизмът в нашата вселена, и той се използва от древни времена. Няма магически "изпращания", да летиш във въздуха и не знам си какво. Мисловно-емоционалните заряди играят по едни и същи прости правила, както всичко останало - гравитация, центробежна сила и т.н.



Тема Re: Како,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.02.17 21:55



Как по-точно да ти изпратим положителна енергия?
Няма значение как, ко щеш по В и К ми я изпрати, важното е да си представяш, че аз съм добре, че се чувствам добре, това да ти доставя радост и други положителни чувства и да вярваш, че това ще стане.
Ама то се е видяло, че първо аз трябва да се съглася с твоята идея, и после ти ще се съгласиш с моята. Затова айде казвай ден и час да визуализираме клуба с многото нови пУтрИбители и техните готини тьеми. Аз съм навита.



Тема Не разбирашнови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.02.17 22:44



Ако си представям, че си добре АБСОЛЮТНО НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ. Казах ти, че мисловно-емоционалните заряди работят по закони на физиката, които в момента се разучават от учените. Ако си удариш мигренозната глава в стената, ще те заболи още повече - това е 100% сигурно, защото законите на физиката работят винаги по един и същи начин. Аз мога да ти изпратя енергия да минеш през стената, вместо да се удариш, но това не действа.

За клуба ми е през ..., просто предлагам да си направим експеримент. Не е нужно да е това, че има клубари. Предметът не е важен. Чакам да се обадят Маймуната, Аюми и евентуално още 1-2, които са пробвали това и имат някаква представа за какво става въпрос. И изобщо някой иска ли да се се занимава с това - става въпрос за 5-10 минути, в продължение на недълго време. После ще е забавно да обсъждаме как се е проявило, ако изобщо се прояви.



Тема Re: Не разбирашнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.02.17 09:23



Напротив, ще стане. Снощи една пУтрибителка ми се обади на бележки и ми вика: Видинце, чединце, пак ли те боли главЪТЪ, миличка. ето пращам ти точно в 22, 30 и само от това лекичко ми поотмина болката. Самата мисъл, че някой е с мен, ме крепи. Пък ти ко щеш, ми пращай.
Знам, че Вселената и в това число и човешката енергия, мисли, емоции се подчиняват на научни закони. Някои от тях са ми известни. Аз само на учените вярвам, мой човек.
Добре, ще чакаме Маймуната, Уюми, Азазел, Алонето и кой още да не изтървъ и да се обиди, че не го споменавам, да чакаме да видим какво ще кажат те. Дотогава напиши ако искаш, как точно мислиш да стане.Разбира се, че ще стане, аз твърдо вярвам. Концепцията е вярна, но за каква кауза да визуализираме. Трябва да е нещо смислено. Не толкова тъпо като този клуб, нито пък толкова световно значимо като децата в Нигерия, които няма какво да ядЪт





Тема Re: Хрумна ми една идеянови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.02.17 10:20



Понеже в този клуб всички сме "някакви набожляци", както веднъж се изрази моят атеистичен братовчед, има някои сектанти, дъновисти, баба-Вангисти, 2-ма евреи, 1 епилептичен мангалоид + още един шизофреничен мелез, няколко луди бабички и всякаква друга паплачь



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Како,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.02.17 10:23



Не можеш да "изпратиш" нищо.

Брей!

За енергията време и разстояние не съществуват. Да не говорим, че си има специални обучения, тук вероятно има хора, които са ги преминали. А и необучен човек може да изпрати добра мисъл. А общата молитва, независимо къде се намира човек, какво е?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Не разбирашнови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.02.17 10:25



Уюми



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Како,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано28.02.17 13:13



Да, ама за да я изпратиш, се изисква да научиш адекватен метод за това. Има разни попове и други, които могат да натрупат огромна енергия на върха на игла. Само че прави си сметка колко време се е усъвършенствал, и то в пълен покой. А хората си дрънкат за изпращане на енергии, ходене по облаците и други тъпотии, които не могат да направят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.