Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:26 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано01.03.17 19:32



Ми те часовниците се разминават доста понякога. Примерно тук на сървъра на DIR е с 2-3 минути по-различен от моя на компа.

Пък и ти откъде ще знаеш, че някой го е направил? Те ще забравят. Ако не се събираме и няма отчетност, ще стане вятърничава работа.



Тема Re: ИЗМЕНЕНИЕ В ЧАСАнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.03.17 19:35



и аз съм тук
с една ръка държа бебока
с другата пиша
добре е за 20 и 30





Тема Предложете часнови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано01.03.17 19:37



Сега е 19:38 по моя комп, и тази вечер явно няма да стане нищо. Стартът се отлага за утре 2-ри март, четвъртък. Предложете удобен за всички час, явно този изобщо не става. 20:30, 21:30, 22:00?



Тема Re: ИЗМЕНЕНИЕ В ЧАСАнови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано01.03.17 19:37



ОК, ама Алонето и Маймуната ги няма.



Тема Re: ИЗМЕНЕНИЕ В ЧАСАнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.03.17 19:51



Къде са се дянали, мискинки такива

Сигурно имат домашни задължения



Тема Re: Предложете часнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.03.17 19:57



Аз днес съм в нервен шок. Не стига, че получих две писма за данъци, ами днеска ми връчиха искова молба. Съседът ме съди, че съм навлязла в негова територия. не ми се разправя. Та сега си визуализирам как се справям с тез проблеми, пък после и за клуба



Тема Re: Предложете часнови [re: vida1929]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.03.17 20:29



На линия съм. Чакам инструкции.





Тема Re: Предложете часнови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано01.03.17 20:36



Аз мъкнах една машина за почистване, която тежи колкото мен, на ръка до обекта, който трябваше да почиствам. Разбих се от работа, надишах се с прахоляци от обекта - беше в ремонт. Срещнах няколко зверски красиви руси мацки, точно в сърцето на един много тарикатски квартал, където автомобил под 100 хил. лв. няма да видиш. Тези жени нещо май бяха кьорави, защото не ме виждаха изобщо. На прибиране запука дъжд със силен вятър.



Тема Re: Предложете часнови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано01.03.17 20:39



В момента няма смисъл да правим нищо, защото трябва да се уточни час за всеки ден, примерно 22:00, когато всички сме свободни. И трябва да цъфваме 10-тина минути по-рано тук и да пишем, че сме на линия. Иначе става маймунска работа. И на тази маймуна ще и запаля опашката. Алонето нещо вятър я вее на бяла кобила.



Тема Re: Предложете часнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.03.17 20:59



не ме виждаха изобщо

На мен това постоянно ми се случва с младите мъже . Но пък ми върви с интелигентни дърти мъже

И на това съм доволна, щот те са безобидни и сладури. И най-важното е, че мъжът ми не ме ревнува от тях.
Дай да визуализираме тогава нещо във връзка с твоя живот. Освен ако не визуализираме как си плащам данъците и спечелвам делото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.