Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Несъзнателно привикване на демони с компютърнови  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано26.01.17 18:00



През нощта на 4ти срещу 5ти май миналата 2016та година бях наряд на обекта с единият от лаптопите ми. Още от вечерта се подкарах с християнска тематика в youtube като първо гледах няколко проповеди на християнският учител Петър Велев и после гледах откъс от филм за разпятието на Исус Христос и по-точно гледах частта където го бият с камшици и го разпъват на кръст. Гледах откъси и от един стар американски филм озаглавен "Дух" с Патрик Суейзи по-точно частта с демоните които отвличат току-що умрелите грешници.

Някъде по-късно към полунощ смених плочата като започнах да слушам в youtube супер-сатанински метъл групи като Morbid Angel и Deicide. Смених плочата в смисъл от християнска тематика преминах към точно обратната сатанинска тематика като надувах спийкърът на лаптопа с тези сатанински групи. И резултатът не закъсня - към 2.47 минути излязох през задния вход да отида за цигари и ме лъхна много силна миризма на душевно унищожение, на сяра, на демони и на ад. Миризмата беше позиционирана зад задната външна врата на обекта който охранявам и беше в огромно количество от около 12 метра около външната врата. Аз все пак отидох за цигари и като се върнах обратно миризмата пак си стоеше там и аз изключих лаптопът и заспах за да не ги дразня демоните повече. На сутринта нямаше и помен от тази адска миризма там.

Изводът е че демоните има навсякъде и аз гледайки християнска тематика и обръщайки нещата към сатанинска тематика сериозно съм ги провокирал те да се съберат в голямо количество при задната врата на обекта. Вече защо миризмата се е появила точно там а не са влезнали вътре остава загадка. Но миризмата беше тежка, гадна и злокобна.



Тема Re: Несъзнателно привикване на демони с компютърнови [re: FlLERO99]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.01.17 11:30



Май наистина е време да стрОша моя и да изляза на чист въздух.

\"В крайна сметка, много често се случва това, което не сме очаквали.\" - Finntroll


Тема Re: Несъзнателно привикване на демони с компютърнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.01.17 13:31



Това е халюцинация. Ако те набарат истински демони, ще те направят на варена ряпа. По принцип и страхът привлича разни такива същества.



Тема Re: Несъзнателно привикване на демони с компютърнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано27.01.17 17:28



Никаква халюцинация не е било, грешиш. През 1997ма година и през 2005та година по време на тогавашните инциденти с демони се усещаше същата гадна миризма. Това не се случва за първи път.



Тема Re: Несъзнателно привикване на демони с компютърнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.01.17 18:38



То не е само миризма. Те хвърлят предмети, играят си със сетивата ти - могат временно да изключват и включват твоите сетива като зрение, слух, обоняние. Могат да те накарат да тежиш тонове, могат да те накарат да виждаш и чуваш всякакви работи. Възможно е да те контролират почти напълно. Обаче това става ако ги повикаш и общуваш с тях по собствена воля - тогава имат власт над теб. Иначе ако ги игнорираш и се уповаваш в Бог, няма да имаш никакви проблеми.

На мен лично изобщо не ми се занимава с такива тъпотии и нито бих викал нещо различно от Бог или ангелите си, нито бих си правил експерименти с музика и т.н. Античовешки песни като "people = shit" ги пропускам нарочно, иначе някои с по-леки послания, като "back to the primitive" може да ги слушам, ако ми се слуша метъл.

Гледал ли си филма "Стая 1408"?



Тема Re: Несъзнателно привикване на демони с компютърнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (призрак фашизма)
Публикувано27.01.17 18:51



Благодаря за мнението ти, почти всичко написано за демоните е вярно според мен до колкото въобще аз се броя за някакъв капацитет по тези въпроси.

Въпросният филм за който ме питаш не съм го гледал. Преди няколко месеца ти ме пита дали съм гледал филмът "Дяволът в Емили Роуз" и аз съм го гледал още през есента на 2005та година, но този филм за който ме питаш сега не съм го и чувал.



Тема Re: Несъзнателно привикване на демони с компютърнови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.01.17 22:40



Изгледай "Стая 1408", има го в Замунда, и след това ми кажи да ти дам едно видео в Ютюб. Трябва да се гледат в този ред и ще се изкъртиш. Филмът и видеото са брутална психария, стига да гледаш внимателно.

Аз след филма се чувствах неадекватен 10-15 минути, а видеото след това ме разби, в него става въпрос за филма и за реални събития.



Тема Re: Несъзнателно привикване на демони с компютърнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано06.02.17 14:24



А защо трябва да задържа вниманието си на такива неща, при положение, че е чувствителен към тях и му вреди?

Точно по азиатски е много важно, на какво задържаш вниманието си и върху какво се концентрираш. Всеки има избор - може да се въргаляш в калта, може да се качваш по стълба, може да влезеш в градина ... И никой не е виновен на глупаците за лошия избор.




Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано06.02.17 14:27



Точно нощем изобщо не бива да се дори да се мисли за негативни сили, защото тогава те са много силни. Нощем човек трябва да внимава. Да мисли само за позитивни и хубави неща, които му помагат да изплува.




Тема Re: Несъзнателно привикване на демони с компютърнови [re: Luchezara]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано06.02.17 22:01



В отговор на:

[...] защо трябва да задържа вниманието си на такива неща, при положение, че е чувствителен към тях и му вреди? [...]



В отговор на:

[...] за лошия избор.



Вече си отговорила. Веднъж му казах да спре да слуша сатанинска музика, но той нещо се оправда и продължава да си я слуша през нощта.

Аз поне ограничих филмите на ужасите с демони. Преди гледах много, и все сам вечерта. Проблемът не беше в това, че ще извикам някой демон. Не ме е страх от това, защото се уповавам много силно на Бог, което те прави изключително силен във всички отношения. Лошото е, че имам заболяване на нервната система и с този стрес си вредях чисто физически, не духовно. Вече не гледам такива, но започнах да гледам доста военни филми, които не са толкова натоварващи, но все пак са пълни с насилие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.