Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Петиция до Барак Обаманови  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано17.01.17 13:59



Подкрепете и разпространете тази петиция, инициирана от Avaaz.org:



Става въпрос, че в рамките на следващите 4 дни Барак Обама може с един подпис да възпрепятства бъдещия президент на САЩ - Доналд Тръмп да използва атомни бомби, за които той от месеци дрънка наляво-надясно, че не разбира защо да не се използват.

Вдясно в полето "Name" си напишете трите имена (този сайт поддържа всякакви азбуки и символи, няма смисъл да пишете на латиница), в долното поле си напишете е-пощата, от "Country" изберете "Bulgaria" и на "Postcode" напишете само пощенския код на града си. Например аз за София пиша "1000". След това натиснете бутона "Send", който е под формуляра.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 17.01.17 14:02.



Тема Re: Петиция до Барак Обаманови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Rosemary ()
Публикувано17.01.17 14:02



Готово.

\"В крайна сметка, много често се случва това, което не сме очаквали.\" - Finntroll


Тема Получавамнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано17.01.17 14:53



петиции от Avaaz.org на мейла си и повечето ги подписвам, тази също.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Получавамнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано17.01.17 15:34



Аз пък повечето не ги подкрепям. Дори тази ми изглежда като опит за омаскаряване на Доналд Тръмп или някаква друга политическа игричка, защото точно неговият опонент на президентските избори в САЩ - Хилъри Клинтън, означаваше ясно и недвусмислено едно - война. Доналд Тръмп по-скоро ще прави някакви вътрешни промени в държавата и едва ли ще я вкарва в ролята на световната империя, която, видиш ли, се грижи за сигурността и човешките права на цялата планета. Иначе Хилъри Клинтън щеше да поддържа точно тази политика.

Повечето, които гласуват за тази петиция са някакви мангали от Южна Америка, които таят неприязън към Доналд Тръмп, поради съвсем друга причина. Той публично обижда и е против имигрантите в САЩ, които са основно от мангалски държави като Бразилия и Съединените мексикански щати.



Допълнение

И все пак тази петиция поне не може да навреди.

Друго допълнение

Обаче ако Барак Обама се поддаде на този обществен натиск, това ще е голяма точка лично за него, защото той изтегли много войници от Близкия изток и получи Нобелова награда за мир.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 17.01.17 15:37.



Тема Re: Петиция до Барак Обаманови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.01.17 15:40



Абе, чудя се аз тоа Тръмп защо ми е толкова антипатичен( за разлика от Обама, щот нали е от нашта боя), кът го гледам по телевизията, а то защо било! Ще подпишем, всички в къщи ще подпишем. И Айшето, дет чисти стълбището ще подпише. Шест деца има момичето, едва ли ще иска да умиргат от Тръмповите атомни бомби. Виж, от системно недохранване - по може.
Но си мисля, ако Тоа УМРАЗЕН ТРъмп реши да натисне копчето, дали ще го интересуват наште петиции.



Тема Re: Петиция до Барак Обаманови [re: vida1929]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано17.01.17 16:00



Нашите петиции със сигурност не го вълнуват, но го вълнува подписчето на симпатягата Барак Обама, което всъщност искаме.

Иначе Барак Обама наистина е един от най-харизматичните световни лидери, които са се пръквали наскоро. Това съвсем не означава, че е добър човек или нещо подобно. Попитай Жевелът за харизмата, тя се интересува от тази материя. Аз вече съм си изказвал тъпото мнение по въпроса - според мен харизмата е някакъв вид невидимо излъчване, което може да накара всеки човек да изглежда по-харизматичен, или по-противен. Мяза ми на нещо като волумето на телевизоро. При всеки човек е на различна цифра, независимо дали е красив или грозен.



Тема Re: Петиция до Барак Обаманови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.01.17 16:29



Мен пък не ме кефи. Малко расистка си падам.

Попитай Жевелът за харизмата, тя се интересува от тази материя.

Ъ? Не знам за какво говориш. Напоследък всички нещо ме вземате за мезе.

П.П. Чете се Джуъл, хайде обратно в училище всичките да си припомните английския.

Редактирано от blue jewel на 17.01.17 16:30.



Тема Re: Петиция до Барак Обаманови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано17.01.17 17:05



В отговор на:

Мен пък не ме кефи. Малко расистка си падам. [...]



Бре, това пък откога?! Аз не съм расист - не мразя негри и азиатци, но имам неприязън към разни мръсни дивашки народи, които обикновено са против българите.



Тема Re: Петиция до Барак Обаманови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.01.17 17:42



Нашите петиции със сигурност не го вълнуват, но го вълнува подписчето на симпатягата Барак Обама, което всъщност искаме.

А-ха, сега разбрах. Ще прочета по-внимателно по темата, когато имам време. Но не разчитай на мен да бъда свиреп защитник на антибомбената идея. Мен ме интересува мирът,но не пиша в теми за бомби

И не обичам насаждането на омраза на расова или някаква друга основа. Ама ето Жевелът ще ме ядоса



Тема Re: Петиция до Барак Обаманови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.01.17 17:57



Чак да мразя - не, но се дразня, като вземат да превъзнасят черните и едва ли не да им дават повече права. Скоро една, хм... маймуна я направиха мис Хелзинки, а тя дори не беше красива, другите бяха класи над нея. И това само за да покажат фалшива толерантност. Ей такива глупости ме дразнят. Всъщност доста хора се издразниха на това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.