Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:24 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Явнонови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано04.11.16 15:39



Този канал не знам дали още го има, но по една телевизия Фолклор ТВ, всеки ден от 14 до 16 часа дават някакви врачки вместо музика, и супер много ме дразнят. Достатъчно лесно се намират врачки, та да ги дават точно по тази телевизия, с която преди ставах и лягах. Ама то откакто Николина Чакърдъкова се намеси, тогава стана това. След нея, не трева, ами и бурени на Monsanto не никнат.







Тема Re: Явнонови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.11.16 16:08



Падаш си по фолклорните канали? Ние никога не ги гледаме, то и какъв е смисълът, ако не можеш да друснеш едно хоро, пък в хола къде място ;) А иначе какво е общото между Николина Чакърдъкова и врачките, не разбрах?



Тема Re: Явнонови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано04.11.16 17:19



Когато тя се намеси в управлението на Фолклор ТВ, пуснаха тези врачки и уж "това не е политика на телевизията", ама врачките изкараха сигурно повече от ГЕРБ. И в момента си ги дават. И започнаха да пускат по-тъпа музика.

Преди слушах почти само народна музика, но, странно, откакто хванах епилепсия се зарибих много по поп рок баладите и сега слушам основно такава музика.



Иначе си обичам и стари шлагерчета. И класическа музика с пиано... ама само ако има кой да ми свири на живо.



Тема Re: Явнонови [re: vida1929]  
Автор petarst (член)
Публикувано04.11.16 18:54



може би съм те издразнил нещо.. Исках да кажа нещо такова, че това с спомените си става естествено, когато двама човека са си интересни може би, а замъгляването - говоря за себе си - че с думи май замъглявам спомените. Не искам да се дразним, ако е така, по-добре да не "общуваме". Ако не исках нещо като изясняване, нямаше сигурно тук да пиша. Ако съм те издразнил извинявай, ако си усетила в мен нещо, като някаква истина която не осъзнавам, а трябва да си я призная - ще се радвам да ми я кажеш - аз ще видя дали си права - ако си права ще си призная, както и ако не си ще ти кажа.
Не съм против психотерапията - звуча по-уж осведомено отколкото съм по темата, но си чета - интересна тема е. В никакъв случай не я отричам, но знам че има хиляда разни методи - не е много точна наука. А че си имам проблеми - това ми е ясно, затова съм тук и се опитвам да общувам с разни хора - за да се видя евентуално като в огледало.
Нали няма смисъл да се караме? В това има ли терапевтично нещо? Виж да ми казваш как ти ме "виждаш" би могло да има полза - ако ме виждаш точно - иначе просто с нещо те дразня.
Ти конкретно маалко ме дразниш ако се мислиш за психолог по принцип. Това е за мене една роля и титла, която може да ти попречи да си наистина познавач на някого. А аз звуча пък много наистина като Мара подробната, което не отговаря на моите знания, умения..



Тема Re: Явнонови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.11.16 20:25



Днес попаднах на един клип - микс от рок балади, само дето малко тъпо са отрязани всичките накрая:



Мадамата е като бонус



Тема Re: Явнонови [re: blue jewel]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано04.11.16 20:54



10x



Тема Re: Явнонови [re: petarst]  
Автор vida1929 ()
Публикувано05.11.16 05:49



И защо не искаш да разкажеш за детството си, господин Замъгления Мараподробен Баламосващ, който се дразни маааааалко от това, че се правя на психолог?
Аз съм педагог, затова ме интересува детството ти. Ма ко щеш.



Тема Re: Явнонови [re: vida1929]  
Автор petarst (член)
Публикувано05.11.16 10:41



защо ми се струва, че те дразня.. просто не се занимавай с мене и това е



Тема Re: Явнонови [re: petarst]  
Автор vida1929 ()
Публикувано05.11.16 13:54



ок



Тема Re: Явнонови [re: vida1929]  
Автор petarst (член)
Публикувано05.11.16 16:11



дано не съм ви обидил - знам че си имам проблеми, много е сложно за да се доверя на който и да било, не че против вас имам нещо.. дано да останем с добри чувства.. Казвайте ми свободно ако ви подразня с нещо-точно какво е, това ми е необходимо сигурно-така си мисля.. Сигурно някой път ще ви разкажа и за спомените.. Приятен ден, седмица ...
--
казвайте ми, аз не се виждам себе си..

Редактирано от petarst на 05.11.16 16:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.