Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: злоупотреба с интернетнови [re: vida1929-129539]  
Автор petarst (член)
Публикувано16.10.16 20:54



може и така, аз помислих да е просто носим там листовете - на хартия - без друг да ги чете освен получателя но това е личното писмо, отделно-дискусия също може да има ма тва си е ангажимент,проект направо.

Редактирано от petarst на 16.10.16 21:10.



Тема Re: злоупотреба с интернетнови [re: vida1929-129539]  
Автор petarst (член)
Публикувано16.10.16 21:07



е не искам никого да засягам.. по скоро искам да кажа - аз със сигурност не съм психо-душа -лог-познавач, иначе нямаше да съм в това положение, и имам симпатии към опита на хората от отдавна,преди модерната наука. Ма айде пак си фанах ролята да си играя за да са праа на интересен.. Това не ми трябва - ето човек сам се изолира и слага маска-защото иска да впечатли - слагаш интелектуалната маска, а после си неудовлетворен от общуването че не си се разкрил колко си разрушен, слаб отчайващо "извън света" никъде.. и с никого до никъде не можеш да стигнеш освен от една заблуда в друга. Как да мислиш позитивно ако от сърцето ти излиза звук от страдание, неудовлетворение..

Редактирано от petarst на 16.10.16 21:09.



Тема Re: злоупотреба с интернетнови [re: petarst]  
Автор petarst (член)
Публикувано17.10.16 17:42



ми както го измислим... Аз днес мислих - като напишеш на някого писмо- това е вече половината "работа". Сега това листче мисля че е хубаво ти сам да си му го занесеш-до неговия квартал, където да се видите на среща. Другия вариант е срещи на "клуба" на които се четат тези писма или просто се връчват,
третия е едно място където всеки носи писмата си към когото е написал писмо и ги оставя там-в човека, който е поща, който пази този куп от писма и ги дава на който дойде да си вземе писмото. Освен това може да има една дискусия на хартия - напр. една папка с листове, която се предава физически от един от "клуба" на друг, с нови и стари теми.. Предложете нещо и вие.. ако ви харесва идеята и искате да пробваме да пишем на листове. За мен е много по-удобно.



Тема Re: злоупотреба с интернетнови [re: petarst]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано17.10.16 20:47



Е, аз още не съм стигнала до там, че да искам да изхвърля компа си през терасата или прозореца. Обикновено, не седя дълго време пред компа.



Тема Re: Едва линови [re: nbb]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано18.10.16 09:44



Права си,особенно за последното изречение.От това ми е било винаги най-болно.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: злоупотреба с интернетнови [re: petarst]  
Автор petarst (член)
Публикувано18.10.16 11:49



така, лично за мене се отнася, нямам нищо против да се срещна с някви хора да играем например на тенис на маса или да пием по един чай, затова, който иска може да ме потърси на лично съобщение. Ще се радвам да дойдат повече хора, да стане нещо като истинска група за взаимопомощ, което явно не е лесна работа, но моето лично мнение е че интернет може да влоши положението (чел съм че хората от както има интернет повече спорят и в тази насока искам да намеря или да направя изследване.)



Тема Re: злоупотреба с интернетнови [re: petarst]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано18.10.16 20:22



< чел съм че хората от както има интернет повече спорят >
Аз смятам, че хората и в реалният живот спорят толкова, колкото и по интернет. Затова не мисля, че тук спорят повече.



Тема Re: злоупотреба с интернетнови [re: dama spatia]  
Автор petarst (член)
Публикувано19.10.16 12:34



това ще стане ясно , но някой трябва да се заеме да изследва въпроса - защото много хора, с много пари, както и зарибените не искат изследването да покаже, че има проблем - защото едните ще загубят много пари, другите- плиткото си забавление и удобно нереално живуркане.



Тема Re: злоупотреба с интернетнови [re: petarst]  
Автор petarst (член)
Публикувано27.10.16 22:59



Върти ми се следното нещо в главата - ако на някой нещо му е необходимо като информация, може да ми пише да го потърся аз, резултата мога да изпратя тук, на имейл или по телефона като разказ. Нещо като услуга - всеки може да се включи - - например трябва ти информация - от къде да си купя вълнени чорапи, и другия човек търси в интернет вместо теб.(?)

Редактирано от petarst на 27.10.16 23:14.



Тема Re: злоупотреба с интернетнови [re: petarst]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано29.10.16 20:56



Само не мога да разбера, защо някой, който разполага с компютър, ще търси помощ от друг за определена информация или каквото там друго го интересува? Защо, след като сам може да си я намери?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.