Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Браво, Вида !нови [re: vida1929]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано04.10.16 11:35



И аз сега се чувствам най-добре, защото обичам и съм обичана.





Тема Колко хубавонови [re: Rosemary]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано04.10.16 11:37



си го описала. А сега какво ти пречи да се чувстваш щастлива ?





Тема Re: Колко хубавонови [re: nbb]  
Автор Rosemary ()
Публикувано04.10.16 12:12



Вероятно това, че се чувствам необичана, знам ли...



Но както пише на пръстена в онази популярна притча, "и това ще мине" .

\"В крайна сметка, много често се случва това, което не сме очаквали.\" - Finntroll

Редактирано от Rosemary на 04.10.16 12:14.



Тема Re: Хубави временанови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.10.16 12:56



Че това за мустаците и лошия дух ти сама си го измисли, някой да го е казвал? Виж к'ва хубава те бях нарисувала.

Твоята карикатура стана най-хубава от всичките.



Тема Re: Хубави временанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (отдел 7 на ФСБ)
Публикувано04.10.16 12:57



Имам дости добри години от животът си, но е задължително да споделя и да напиша че ако 2012та година ми беше определено най-добрата година в животът ми то сега 2016та година е възможно най-гадната ми година. Какво да се прави - възход и падение...



Тема Re: когато наблюденията бяха лесни и вървяханови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (отдел 7 на ФСБ)
Публикувано04.10.16 14:20



Навремето преди 10-15 години любимите ми наблюдения на небето ден и нощ бяха лесни за изпълнение и вярваха добре. Например навремето тежах само около и под 70 кг, нуждаех се от най-обикновен бинокъл и температурата през лятото беше поносима. Сега от няколко години насам хубавите, качествените наблюдения са един мираж! Първо тежа над 108 кг и пеша даже и без товар със зор се качвам до наблюдателната си площадка, второ много нарасна тежестта на оптическото оборудване което нося и ми е много трудно да го мъкна до горе, трето вече през лятото е такава африканска жега навън че човек едва едва издържа и 5 минути на Слънце камо ли часове време...



Тема Re: когато наблюденията бяха лесни и вървяханови [re: FlLERO99]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано04.10.16 15:09



В отговор на:

[...] трето вече през лятото е такава африканска жега навън че човек едва едва издържа и 5 минути на Слънце камо ли часове време...



Това е от HAARP и изобщо не се бъзикам. Планът за установяването на нов световен ред си върви по мед и масло.



Тема Re: когато наблюденията бяха лесни и вървяханови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор FlLERO99 (отдел 7 на ФСБ)
Публикувано04.10.16 15:19



Мисля че това е резултат от глобалното затопляне от парниковият ефект заради изхвърляните в атмосферата пушеци.



Тема Re: Хубави временанови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор jumbles ()
Публикувано04.10.16 15:21



Сичкото ми време е хубаво и болящото и тъжното, сичкото
Е, аз май пак наопаки, ма тва е положението



Тема Re: Хубави временанови [re: jumbles]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.10.16 15:33



Трябва да се чувстваме виновни ли, че не винаги ни е хубаво?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.