Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Добре де,нови [re: dama spatia]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано09.09.16 21:42



Аааа, както виждаш гроб съм.

- Нищо не съм го съветвал, с ...жевел (трябва да я питам как точно и се пише името на български) си горовя. През ума въобще не ми е минало това, котето на тебе ти минава през ума! Абе въобще не знам всъшност за какво става дума и за какво говориш.



Тема Re: Добре де,нови [re: blue jewel]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано09.09.16 21:53



На хитрец се прави той...

- Като лисица как се прави на умряла, виждала ли си?
Аз не, но съм чувал. (Не лисицата, нея не съм я чувал, а приказката за нея)

Обаче съм виждал пиле как се прави на умряло. Това от ученическото ми хоби да стрелям с лък по пилета. Интересно у пилета все още е запазен този инстинкт, от дивото... Те също могат да се правят на умрели в определени ситуции, а когато оприближиш до тях, изведнъж скачата и побягат...
Обаче като пораснат та станат кокошки, незнам защо, но го губят този си инстинкт! - Чудно, нали! Фазаните /техните братовчеди/ го имат този инстинкт или хитрост запазен и като станат големи.

Жевел, гонила ли си диви фазани с колело?
Ако не си, да знаеш, че много си пропуснала. Голям адреналин е!



Тема С майка минови [re: vida1929]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано09.09.16 21:55



ми бяха нужни толкова години, за да поговорим човешки. Призна, че винаги се е чувствала не на място покрай мен, защото съм много силна и все едно аз съм била майката, а тя детето. Непрекъснато съм й задавала въпроси, на които тя не е можела да отговори и затова е гледала да ме държи по-далече от себе си. И изобщо... сега продължавам да я уча как да обича себе си и как да живее, за да не страда.





Тема Re: С майка минови [re: nbb]  
Автор blue jewel ()
Публикувано09.09.16 22:50



Сигурно в предишния живот ти си била майката, а тя - детето





Тема Re: Добре де,нови [re: lvony333]  
Автор blue jewel ()
Публикувано09.09.16 22:52



Не, не съм гонила

И през ум не ми е минавало даже



Тема Re: Добре де,нови [re: lvony333]  
Автор blue jewel ()
Публикувано09.09.16 22:53



Джуъл? Поне така се чете на английски.



Тема Може,нови [re: blue jewel]  
Автор nbb (ветеран)
Публикувано09.09.16 22:54



но се постарах повече да нямаме да чистим карма помежду си.





Тема Re: Добре де,нови [re: blue jewel]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано09.09.16 23:43



Добре, вече знам. Да те не обидя без да искам някой път.
Значи, ако те обидя някой път ще е със да искам.


- шегувам се.



Тема Re: Добре де,нови [re: blue jewel]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано09.09.16 23:57



Са, ако кажеш, че и не си гонила гълъби по таваните или не си се опитвала да обяздиш кон .... незнам,

шеумръ.
Не ви ли е било скучко?

От тук/клубът/ май, само Дагивърандатейкър-а е бил по-така.... нормален излиза...



Тема Re: С майка минови [re: blue jewel]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано10.09.16 00:11



Сигурно в предишния живот ти си била майката, а тя - детето.
А кой е бил дядото?
Сега сериозно. Най не съм се разбирал навремето, със сестра си. Но сега се разбирам отлично де... Веднага след нея, с пра-дядо си. защото като бях малък ме щипеше много силно, понякога. Аз тогава пък му взимах шапката и не му я давах и той ме гонеше и .... абе накрая все мен ме изкарваха виновен...

Но в интерес на истината, когато не ме щипеше си беше екстра пич и тогава не съм имал проблеми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.