Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 26.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: :)))нови [re: holi_day]  
Автор Rosemary (все същата)
Публикувано07.09.18 09:30



Е сега защото нещо е ново, не виждам смисъл да забравям старото.
Всеки си ама паста, естествено. Нищо че сме прости, дърти и мега отживели.. И да, напоследък всеки си има сапун.

Но мразя чуждите пасти изстискани от средата.
За мен не е проблем от хигиенна гледна точка някой да ми яде от чинията или аз да ям от чужда.

Но изтръпвам и съм готова да убия ако някой иска да опита нещо от моята. Все едно ми взема част от черния дроб, бе. Рови ми в територията нагло. Ми поръчай си, бе, като си искал такова. И после ми предлага пък аз да опитам от неговото. Ми не, ако исках, аз щях да си поръчам...

.

2+2=4 и това ме вбесява.


Тема Re: Добре де,нови [re: holi_day]  
Автор Rosemary (все същата)
Публикувано07.09.18 09:31



Просто малко по-стилно, че с тези розови рози ептен на Лепа Брена го докарах.

2+2=4 и това ме вбесява.


Тема Re: Добре де,нови [re: blue jewel]  
Автор Rosemary (все същата)
Публикувано07.09.18 09:32



Черна тениска или черен пуловер и стари скъсани и кърпени, обаче оригинални дънки, така ходех като студентка. И кожени сандали. През лятото, де. Беше много битническо някак си. И бях 50 кила, получаваше ми се.

2+2=4 и това ме вбесява.

Редактирано от Rosemary на 07.09.18 09:33.



Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: blue jewel]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано07.09.18 10:33



Истина е че уфологията е пълна с всякакви кретени и идиоти и това е така и в България и в Русия.



Тема Re: :)))нови [re: Rosemary]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.09.18 13:38



постепенно завладях почти всички гардероби и шкафове у дома и то не щото имам чак пък толкова дрехи и обувки
имам повече пижами, отколкото някога ще ми трябват
винаги имам поне 3 никога необличани
мания ли е - не зная или страх някакъв... имам съмнение, ама не ми се пише


ако трябва да избера кое да си купя между блуза и пижама, ще избера второто
като пътувам, винаги пък се презапасявам с какво ли не
и на компютъра имам набран списък какво да нося, който винаги "преизпълнявам"
напр. ако ми трябва 1 официална дреха и 2 ежедневни, приготвям два пъти повече от планираното
трябвало е да се родя костенурка и да си нося къщата на гърба, та да се науча на повече ред и да стягам компактен багаж, като аз ще го нося



Тема Re: Добре де,нови [re: Rosemary]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.09.18 13:39



а на мен ми хареса и нямаше чалгаджийски вид





Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: blood2]  
Автор METHOD (МБ)
Публикувано07.09.18 14:00



Отминало е чушки



В момента стоя на къмпинг Каваците, до мен летуват музикантите от Тангра - да възрастни са, достолепни са кефят ме и ми доставят удоволствие.

Ти защо не станеш като тях?

Не ти ли писна да си г-н Мрън?

Морски Мето.



Тема Re: Добре де,нови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано07.09.18 14:11



И аз като студентка бях 50 кила и тогава се научих да ходя с черно, съчетано с някакъв друг цвят, обикновено син. Оттогава, че и досега черното ми е "запазена марка" - в него се чувствам най-комфортно, "крие" излишните килограми и се съчетава с всичко. Всичките ми блузи са черни, тук-таме с някоя лека украса.



Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: FlLERO99]  
Автор blue jewel ()
Публикувано07.09.18 14:13



Все пак те уважавам, че имаш някакво смислено хоби, освен това наблюденията и на мен са ми интересни.



Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: METHOD]  
Автор blue jewel ()
Публикувано07.09.18 14:16



А тъй, кажи му. Тези от Тангра сигурно са с 20-30 години по-възрастни от Блъд и се чувстват по-млади от него.
А какво да кажем за Ролинг Стоунс, дето още правят концерти и се задяват с млади гаджета, че и бебета правят на 70+.
На него явно да е мрънкало не му писва, но на нас...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.