Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.09.18 21:55



И на 50 някои са милионери, а други не. Нямам завишени критерии за жена.



Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: blood2]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано05.09.18 22:13



Ти май изобщо така и не разбра че българката е малоумен боклук който освен за шопинг и пари за нищо друго не може да мисли.Освен това българката далеч не е дорасла за наука и тя гледа на науки като уфологията като на проява на лудост и животът с нея е пълна скука и душевна мизерия.



Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано05.09.18 22:18







Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: FlLERO99]  
Автор blue jewel ()
Публикувано05.09.18 22:37



Тц, никак не позна. Това важи само за чалгаджийките.
Е, да, уфологията е малко измислена "наука" като астрологията примерно. Ама за другото не си прав, ама хич.
Какви сте изтъркани плочи и двамата с Блъд...



Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: blue jewel]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано05.09.18 22:46



Има голяма разлика между мен и Блъд2.Той иска жена, а аз не искам нищо от никоя.Блъд2 мечтае за гадже докато за мен българската жена е просто едно досадно недоразумение на човешката еволюция което няма място в моя живот.А колкото до уфологията тя е по-скоро разклонение на астрономията част от физиката и то независимо какво пишат за нея разни доморасли професори които я определят като псевдонаука.И за разлика от астрологията уфологията работи и с други науки като физика, астрономия, аеро-космически технология, оптика и така нататък.Ето добре се вижда че и ти имаш погрешна представа за тази наука и ти не си дорасла в интелектуално отношение което хич не е чудно предвид балканската ти същност.



Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: FlLERO99]  
Автор blue jewel ()
Публикувано05.09.18 23:18



Аз помня само как един пишман-уфолог беше сбъркал беседка с летяща чиния. :)) Компетентно обясняваше какво може да е това "нещо". Ако всичките уфолози са такива...



Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.09.18 06:07







Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано06.09.18 18:40



Всички сме боклук.



Тема Re: Не разбрахте ли, че нашето време мина?нови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано06.09.18 18:43



Това ти беше номера за да сваляш жените, като се правиш че не са ти интересни. И ти се получаваше. Само че в един момент, жените не са вече жени, ами стари.

Извънземните не са в Космоса, а на Земята, защото малцина са тези които са истински човешки същества, останалите се правят на такива.

Редактирано от blood2 на 06.09.18 18:44.



Тема Re: :)))нови [re: ad miral]  
Автор Rosemary (все същата)
Публикувано07.09.18 09:24



Не знам, нямам опит. Живея си щастливо с дъщеря ми.

2+2=4 и това ме вбесява.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.