Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 05.10.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Коткинови  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.08.16 02:17





Точно такава ми е котката...
Вие какви котки имате?



Тема Re: Коткинови [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.08.16 02:18



Само че синьото око е срещуположно,наобратно са..





Тема Re: Коткинови [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.08.16 02:24



Как ви действат котките като цяло?
Харесвате ли ги,алергични ли сте?



Тема Моятанови [re: finntroll73]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано25.08.16 07:05



е сиамка. Получих я за подарък от мъжа си за рождения ми ден преди 14 години. Тогава изобщо не понасях котки, сега не мога да си представя как съм живяла без нея. Тя ми беше най-добрата лечителка, когато бях болна. Не се отделяше от мен и веднага разбираше къде да легне, за да ми отнеме болката. Преди 2 месеца за малко да я изгубя, но Бог и ангелите ми я върнаха. Лекарката така и не можа да си обясни как се е спасила.





Тема Забравихнови [re: finntroll73]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано25.08.16 08:32



да напиша, че котката ти е много красива.





Тема Re: Коткинови [re: finntroll73]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано25.08.16 08:58



Готина котка.

От всичките ми роднини само баба има котка. Готина е на външен вид, с една идея по-малко от твоята - чисто черна с дебел лъскав косъм и дяволски очи. Още като я довлачиха много ми хареса на външен вид.

Сега чух, че са довлачили някакво малко коте без един заден крак. Има и 7-8 кучета в къщата. Едното си плаче да изчезне безследно, ама явно има много голям късмет.

Не обичам котки изобщо, а кучета - само по дворовете и да не лаят много. Вкъщи евентуално може нещо, което не вдига шум, не мирише и не цапа. Например риби, таралеж, мишки и т.н.



Тема Re: Моятанови [re: nbb]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.08.16 09:16



Радвам се,понякога неведоми са пътищата божи.


И мен така ме върнаха пак от оня свят лекарите през 1999.
Виж на профилната ми снимка,там съм сложил моята писана.
:-)



Тема Re: Забравихнови [re: nbb]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.08.16 10:09



Благодаря.


Малко ококорена е излязла на снимката,ама всъщност е много мила.
Спи по цял ден,излежава се..
То жена ми е коткарката в къщи по принцип,аз винаги повече кучета съм харесвал по принцип.
Но в крайна сметка една котка може да я оставиш за една вечер сама,ако решиш да пренощуваш на гости някъде,докато с кучето не става.
Пък и в тези мокрежи тук и вечни валежи,е много неприятно да трябва да къпеш постоянно котки и кучета.Тя нашата не излиза навън.Ако излизаше щеше да мъкне кърлежи постоянно.Като на баджанака кучето,вадихме му кърлеж наскоро.




Тема Re: Коткинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.08.16 10:16



Благодаря.
Тя нашата е голяма чистница,все се ближе и оправя.
Е,чат пат пясък разнася малко с лапите,ама не е болка за умиралка.Най-големия проблем са космите,поостоянно се скубе.Това е неприятното.Колкото и да я решим,постоянно пуска.А не е от най-сдългокосместите,нормална козина има.
Може и да е вид заболяване,какви ли не храни опитахме за подсилване на косъма,за отслабване,какво ли не..пуска и пуска.
Като тръгнеш да я галиш,и космите и се събират към опашката на фъндъци.
Незнам,аз за пръв път виждам такава котка.Кой знае дали не е заради сезони..тя не излиза навън..та за нея пролет,есен..не може да се ориентира явно.

Бяха и дали грозно име -Фрьокен (госпожица) Тод.
Ааа,викам с тоива име няма да е,та питам малкия..как да я прекръстим?
Ами нали е Кат..котка демек,та стана Катрин..

Макар че норвежците се чудят,понеже не е име за котка..



Тема Re: Коткинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.08.16 10:24



Нашата е такъв тип котка,че на моменти се чудим ние котка имаме ли?
Къде се е завряла да спи пак??


С две думи,много спокойна.На моменти играе с кълба и лазерни светлини,ама не е от тоя игривия тип по принцип.Има си навици и табиети,по часове.
Иначе е доста лакома,та все мяка като тръгна към кухнята и всеси иска.Ама я ограничаваме,че едвам я свалихме под 7кг.Някои разправят че по един път на ден им давали..ние едвам успяваме по два пъти да я ограничим.Тя си е кастрирана де,ама това не и пречи да гука на прозореца с разни черни и бели котараци отвън..Гледат се и си говорят със звуци..

Едва ли изобщо е имала котета,те тук имат практика норвежците още преди годината да ги стерилизират.Което за мен е много гадно и брутално.
Да окипазиш животното,никога да не роди и създаде потомство.

Та затова е и доста ленива по принцип,ама по-добре.Че що къщи и апарттаменти има издрани и разрушени от домашни любимци.Вече е и на 8 години,та не е малка де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.