Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 05.10.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Как решихте да изберетенови  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано27.08.16 19:47



своя ник? Често съм се питала за това. Когато реших да се регистрирам в дира,написах няколко имена, близки до моето, но всички те се оказаха заети. Тогава реших да избера нещо, което малко поне да е свързано с мен. < dama spatia > се появи ей така, като че ли спонтанно. В картите дама спатия е с тъмно кестенява коса като моята и с пъстри очи като моите / макар ,че повече клонят към зелени/.
Та, така реших да избера моят ник. А вие?



Тема Моятнови [re: dama spatia]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.08.16 20:41



ник е разбирам, обаче Дирникът ми го прецака трайно, всеки път го коригирах и после пак ми даваше юзърнейма вместо ника, писна ми и си останах лудата маймуна.


Избрах го, защото разбирам хората, знаех си, че повечето ще го разтълкуват погрешно, което и се случи. Подграваха ме "О-о, разбирачката!" "О-о, дай да питаме разбиращата!" и други такива, но понеже не обръщам внимание, и им писна. Знаех си, че така ще го разберат, защото разбирам хора и от хора. Едно 90, да не кажа повече процента от хората за мен са много предвидими като реакции.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Как решихте да изберетенови [re: dama spatia]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.08.16 20:50



Много отдавна слушах електронна музика в стил дръм енд бейс и в една песен се чуваше "The giver and the taker". От там ми хрумна "Даващия и взимащия", но тъй като гледат да скапят тези клубове по всякакъв възможен начин, естествено няма как да използвам кирилица за да напиша псевдонима си. И сигнатура не можеш да си сложиш вече.



Тема Re: Моятнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.08.16 21:02



Не знам какво имаш предвид, но звучи високопарно.

Освен това доверието е едно от най-великите неща, не на планетата, а абсолютно навсякъде. Да предадеш човек, който е готов да те последва със завързани очи е едно от най-долните неща, които могат да бъдат направени. Да получиш доверие е огромна награда... а за тази цел трябва да си предвидим. И разбираем.



Тема Re: Моятнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.08.16 21:17



Не знам какво имаш предвид, но звучи високопарно.

Наясно съм.



Останалото не ми се коментира, ти просто изместваш нещата в случая.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Намести нещата в случаянови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.08.16 21:29



В отговор на:

[...] Едно 90, да не кажа повече процента от хората за мен са много предвидими като реакции.



WTF?! Ти да не си профайлър от полицията? Даже профайлърите и психолозите се изказват МНОГО по-премерено.



Тема Re: Моятнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано27.08.16 21:31



Аз пък винаги съм си мислила, че "разбирам" значи, че изслушваш и разбираш проблемите на хората :) Ама ето, мен не ме разбра. Точно обратното съм на това, за което ме мислиш.



Тема Re: Намести нещата в случаянови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.08.16 21:33



Ти да не си профайлър от полицията?

Не съм, но съм си мечтала за такава длъжност, бих била доста добър професионалист. Пак ли се изказах непремерено?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Намести нещата в случаянови [re: crazymonkey-126377]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.08.16 21:35



Не, но измести нещата в случая.



Тема Re: Как решихте да изберетенови [re: dama spatia]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано27.08.16 21:37



Първият ми ник беше една моя любима дума на английски с много л-та. Как точно се сетих за това честно казано не си спомням. След това май преминах просто на любими персонажи от някой филм/сериал. И в момента случаят е такъв - като си го правех гледах нещо, допадна ми името, не е защото съм рижа - тогава май бях, обаче не съм естествено. Нещо общо между мен и нея - и двете доста се пулим хаха:




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.