Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За Виданови  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано13.08.16 17:20








Тема Re: За Виданови [re: nbb]  
Автор vida1929 ()
Публикувано14.08.16 17:17



Благодаря. Слагай в тази тема, всичко което намериш.



Тема Re: За Виданови [re: nbb]  
Автор vida1929 ()
Публикувано15.08.16 08:00



Хм, хм,ще дам мое тълкуване на неговите разработки за всички, които ги мързи да четат и мислят.
Мембраната е мозъкът на клетката и се влияе от околната среда. Човешкият организъм е не просто съвкупност от всички клетки, той е носител на ''мозъкът ''на всички клетки .
Околната среда може да променя гените.
Под околна среда за човека се приема социалната му среда и всичкото въздействие на събития, хора и факти .

Редактирано от vida1929 на 15.08.16 13:40.



Тема Отново [re: nbb]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано21.08.16 21:50







Тема Re: Отновонови [re: nbb]  
Автор vida1929 ()
Публикувано22.08.16 17:28



Сега работя по тези четири фундаментални начина, за да инсталирам в подсъзнанието си нови модели на поведение.



Тема Мантра за обиденитенови [re: nbb]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано23.08.16 14:58







Тема Re: Мантра за обиденитенови [re: nbb]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано23.08.16 23:37



Много яко!

Умрях си от смях! Много е вярно и всеки, който е честен със себе си, може да се разпознае.

Кефи ме стилът на Ошо, Норбеков също говори по подобен начин. И един от моите учители, Петър Няголов, в една своя книга.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Преди временови [re: crazymonkey-126377]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано24.08.16 09:23



я пратих на бившия си шеф, защото той е от много обидчивите и още ми е обиден.


А с книгата на Петър много съм се смяла, но и сълзи е имало понякога.



Тема " Изчанчената " духовностнови [re: nbb]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано24.08.16 09:25







Тема Re: " Изчанчената " духовностнови [re: nbb]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано24.08.16 11:59



Много вярна статия.Като прочетох подточките,може би се видях тук там отчасти..ама видях нацяло онези извисени дъновисти-вегетарианци.
Които дружат с хора,с които само могат да им минават номерата.Щом някой на тях им накърни великите принципи,и се връцкат като ощипани моми.


Всичко това е една маниакалност и фанатизъм.Чета лично много книги,но не те определят живота ми.Всичко лично проверявам.Пиша своята си книга.
Най-много мразя духовни гурута..да ми цитират чужди книги.

Питал съм ги тези..а не се ли съмнявате на моменти...в това което Дънов пропагандира?
Изгледаха ме..все едно видяха вещица през средните векове..
За тях има истина -лъжа,добро-лошо..има само черно и бяло.Прекалено тесногръди и поляризирани бяха..или..или..
Имам също неща които лично аз трябва да коригирам в себе си,но нито веднъж не чух от устите им..дса съжаляват за нещо,да се извинят някому за нещо,да съжаляват.
С времето..все повече осъзнавах че имаме за приятели опасни маниаци и психопати.
Понеже когато оня тръгнеше да разправя..кой къде как ги бил унижил..и се подиграл с вегетарианството им..и слюнки и пръски му хвърчаха от устата,с такава животинска злоба говореше против месоядните..
И му викам веднъж в подобен разказ..а бе и ни сме месоядни,проблем ли е?
С ирония..
Балдъзата и баджанака неведнъж са се чудили..как още се занимаваме с тях..ами заради децата беше,понеже те се харесваха и бяха свикнали един с друг.
Но насила хубост не става..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.