Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Извънземни са ми причинили шизофренията?нови  
Автор FlLERO99 (MIB )
Публикувано08.03.16 11:30



Не знам откъде да започна тази тема, всъщност трябва да започна преди всичко с това че съществуват данни че 4те основни религии на Земята
са създадени от сивите извънземни. Запис с разпятието на Христос е показан на американското правителство на Труман през 50те години. Тези
извънземни съществуват още от зората на нашата Вселена поне от милиарди години и Земята е техен затвор като те държат хората на нея и
известна част от околният Космос в Галактиката с нещо подобно на електронна мрежа която контролира и наказва хората както в земният им
живот така и след смъртта им също. Душите на умрелите които са просто електрическа енергия се прихващат от екрани на тази електронна мрежа
и предполагам че тъй наречените Рай и Ад според мен са просто едни виртуални симулации и нищо повече от това. А самите сиви извънземни знаете ли
всъщност какво представляват? Те са духове които са въплътени посредством древна технология съществуваща още от началото на Вселената
в синтетични тела. Също излиза по тази логика че повечето от свръхестествените явления на Земята като духове и полтъргайсти са въздействия
холограми най-вече излъчвани и проектирани от тяхни електронни устройства в Космоса за да всяват смут и респект върху хората в техният затвор
планетата Земя.

Сиреч ние всичките тук сме осъдени души и умишлено с извънземни технически средства не само се прераждаме многократно на Земята но и някога
сме били самите ние извънземни и не сме били хомосапиенс. В този контекст ако всичко това което ви се струва налудно се окаже вярно излиза
че първата ми криза от август 2005та и свързаните с нея свръхестествени явления като местене на храсти, чуване на гласове и разпадането
на яйцето е предизвикана именно от сивите извънземни които не са одобрявали моите лични изследвания на тема НЛО и извънземни. Защо? Защото
не е редно и не е нормално един осъден вместо да си изтърпява присъдата в затвора да се занимава с правосъдната система на Вселената, да се
занимава с извънземните и техните НЛО което се наказва именно с причиняване на лудост! То не е случаен фактът че едва ли не почти всички хора
които сериозно се занивават с НЛО и извънземни полудяват! Очевидно това го правят самите извънземни посредством тяхната електронна мрежа която
по данни от интернет оперира голям сектор от Галактиката, оперира и тук на Земята, оперира даже и в интернет и те четат какво пиша аз. И се
съгласете че примерно ако един осъден затворник в затворът вместо да работи и да върви към поправяне на личността си започне да се занимава
с надзирателите си, със съдиите и прокурорите той ще бъде наказан от правосъдната система на съответната държава. Така и по същият начин едва
ли не всеки който се занимава с изучаване на някои извънземни които се явяват нещо като Правосъдна система на Вселената а Земята е техният
затвор за души ще бъде наказан та и компроментиран като научен изследовател на феноменът НЛО като ще му се предизвика психическо заболяване
което ще му се направи като му се въздейства право в мозъка от тази електронна мрежа която се излъчва от електронни извънземни устройства
в голяма част от Галактиката...



Тема Re: Извънземни са ми причинили шизофренията?нови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.03.16 12:01



Така е. Извънземните нарочно са ни заточили душите на Земята, за да се мъчим. И като не спазваш техните правила или се мислиш за по-духовен от тях и те наказват.

Някога сме имали тела, наречени души, но те са ни ги взели. И сега сме в някаква кибер Вселена.



Тема Re: БРАВО!Най-умната ти мисъл!нови [re: blood2]  
Автор FlLERO99 (MIB )
Публикувано08.03.16 12:05



В отговор на:

Така е. Извънземните нарочно са ни заточили душите на Земята, за да се мъчим. И като не спазваш техните правила или се мислиш за по-духовен от тях и те наказват.

Някога сме имали тела, наречени души, но те са ни ги взели. И сега сме в някаква кибер Вселена.




Това беше най-умната и вярна мисъл вероятно за целият ти живот. Сега вече ние знаем истината че щом сме се родили хора ние сме осъдени и Земята е нашият затвор...



Тема Re: БРАВО!Най-умната ти мисъл!нови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.03.16 12:10



Земята е нашият затвор. А еволюцията също е създадена от извънземните, за да може колкото е възможно повече души да са на Земята. Но не трябва и да им противоречим, защото ни наказват.



Тема Re: БРАВО!Най-умната ти мисъл!нови [re: blood2]  
Автор FlLERO99 (MIB )
Публикувано08.03.16 12:12



Точно така, съгласен съм!



Тема Re: БРАВО!Най-умната ти мисъл!нови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.03.16 12:17



И ни се подиграват дори, като не ни казват истината.

От извънземните не очаквай добро. А като си малко по-духовен или имаш такива претенции и веднага те наказват с някой генетична болест.



Тема Re: БРАВО!Най-умната ти мисъл!нови [re: blood2]  
Автор FlLERO99 (MIB )
Публикувано08.03.16 12:19



Аз сега разбирам защо добрите хора си отиват млади, защото те са си научили житейският урок и няма повече за какво да стоят тук...в този затвор...



Тема Re: БРАВО!Най-умната ти мисъл!нови [re: FlLERO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.03.16 12:22



E, те осъзнатите си отиват млади. А майка ми се самоуби заради извънземните и заради това, че разбра, че ни контролират.


И като всичко е кибер реалност, по всевъзможен начин ни манипулират и могат да нагласят бъдещето. А да се бориш с тях е прекалено сложно и започва да ти страда душата.

Ще се мъчим, докато можем. Пък жените нека раждат деца и да има още затворници.



Тема Re: БРАВО!Най-умната ти мисъл!нови [re: blood2]  
Автор FlLERO99 (MIB )
Публикувано08.03.16 12:25



Трябва да прочетеш ТОВА:



Трябва да знаеш че нещата в този постинг който всъщност е копиран материал от един сайт са обяснени много добре!



Тема Re: Извънземни са ми причинили шизофренията?нови [re: FlLERO99]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано08.03.16 12:28




Мерси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.