Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Имате ли други профили в ДИР-а,нови  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 19:36



с които от време на време да пишете. (Въпросът не е отнасям само до еооа, по обективни или субективни причини.) Въпросът не е задължителен (то какво ли е) и за любимия на влюбчивите дами от клуба модератор Дарки, т.к..., абе пак по извинителни причини.


Въпросът ми е и пряко повлиян от подписа на любимата ми потребителка: tova sam az Ljo Kler (), който както ни известно гласи:

другите ми никове са

под възбрана за писане



Доколкото съм забелязал - обичайно не се гледа с добро око на създаването и поддържането на повече от един допълнителен 'акаунт' [профил] от/ на един и същ потребител. Тези екстра профили се наричат (доколкото знам) alts (от алтернативен + окончанието за мн. ч.) и според опита ми от интернет клубовете, [наричани също форуми] цялата тази работа често се приравняват към тролене.

Доколко това е така според Вас?

Аз лично съм хаптал и предполагам би било възможно на 100 % да се сдрапам с някой ник/ ничка [или да не си говоря с нея/ него]] и да се възхитя четейки друга нейна/ негова реинкарнация.

Това определено ще ме направи смешен, но и евенмтуално може да ми помогне да видя дребнавостта си. Та нали всички претендираме, че се драчим въз основа на принципни позиции и тъй нататък, а не заради това, че някоя/ някой не ни е симпатичен/ чна.

Да отговоря първо аз на въпроса -

Нямам други профили, не, че не бих искал да се преродя и да започна на чисто. Даже съм си го мислил много пъти. Но имам проблем с писането и грешките, които постоянно правя са прекалено характерни. Та за това:

+++

ВТОРИ ВЪПРОС:

Променяли ли сте ника си в рамките на един и същи Ваш профил и защо [не]?



Нанесена корекция за яснота в червен цвеят...

Редактирано от Nerv на 10.07.14 20:00.



Тема Азнови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.07.14 19:37



не съм променяла нищо от 2002-ра.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Азнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 19:39



А се водиш от 2006-та поради бъг в системата ли? (Аз съм ср. нов понеже и наистина не-знам)



Тема Единственото,нови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.07.14 19:41



което съм променяла, е надписа под ника, но и той от дълго време е постоянен. Не знам от кога си в клубовете, но първоначално там се появяваха надписи в зависимост от това колко мнения си пуснал. Първото май беше новак, после по някое време ставаше ентусиаст, имаше и старо куче. Другите съм ги забравила - скоро ли беше...





Тема Да,нови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.07.14 19:41



точно така. И никът ми е Разбирам, обаче не мога всеки път да влизам и излизам в профила си. Уф, че глупости пиша, ама ти ме разбираш.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Единственото,нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 19:44



Пиша от началото на 2011-та. В началото бях новак, после нещо друго, накрая почнах сам да си го сменям. (т.е. полето 'вид потребител'.) Аз си го сменям относително често. В почти всички форуми има нещо подобно, което се нарича титла и в някои форуми може да я променяш стигайки определен бр. постове.



Тема Re: Да,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 19:52



Да разбирам, разбирам. Аз имах късмет с първоначалния си Ник, че си е на латиница.

Сбъгясването на кирилските прякори беше доста дразнещо в началото. Аз направих опит, за да съм солидарен с един два поста под кирилически Ник и принципно ти дава един пост да метнеш, като страховълк примерно, но после ставах Nerv-цифра,цифра, цифра, цифра..., цифра и реших да не се правя на кирилофил, ами да си върна привичния нерв. Англосаксонски, макар че си ми взела последното е за подписа си. (граматично правилната дума си е Nerve)



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.07.14 19:57



Започнах да пиша през 2004 или 2005, но паради бъг регистрацията ми е от 2006. Бях с ник *Eва* , но миналата година се бъгна и ме изхвърля в такъв вид, затова се прекръстих на Лъки Ева - това го прие. Предишното име си го харесвах повече. Нямам други никове.



Тема Сеганови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.07.14 19:58



и на латиница да го напиша, пак го не ще.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Сеганови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 20:04



На твое място бих пробвал с нещо по-разчупено по същия смисъл. Примерно:



Разчитам на благоклонното ти отношение към опита ми да се пошегувам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.