Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Екна,нови [re: Ekna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.06.14 11:49



за какво ти е болничен или пенсия ? Даваш ли си сметка, че по този начин не пускаш болестта си ?

Болестите не ни се пращат случайно, а за да ни покажат, че не се намираме на правилния път за душата ни. Поне аз до такива изводи стигнах, затова не съм ползвала нито болнични, нито нищо друго.



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано06.06.14 11:57



а за тези 6 месеца, докато си била в болнични - не ти ли се плащат болничните от прословутата здравна застраховка - би трябвало да се плаща нещо според мене, а не да те карат да си взимаш платените отпуски и после неплатени ...


при мен това, което ми плащаха от застрахователите, беше два пъти по-малко от заплатата ми, но пак беше нещо ... а и ми останаха 12 дни от платенaта отпуска за минaлата година и ми ги прехвърлиха за тази



Тема Re: Екна,нови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано06.06.14 12:06



Що за щури въпроси и задаваш?



Нали ако няма болничен веднага те уволняват дисциплинарно ве

А това за пенсията е добре и одибрявам, ако може да я вземе, все пак си е допълнителен доход някакъв. Отвсякъде, откъдето могат да се вземат пари е добре:))

и ще си ги влага в новият дай Боже бизнес



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано06.06.14 12:09



Дарки, тя и Екна ще ти отговори, но естествено , че болничните се плащат и то не зле, според размера на основната заплата и добър процент от нея:)

Обаче, като свършат по закон определените болнични за вземане, хората си ползват платената отпуска...като свърши и тя...изходът е само неплатена отпуска.



Тема Лира,нови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.06.14 12:09



не забравяй, че съм минала по същия път. Даже и сега ми казват, че мога да отида на комисия и да взема пенсия. И за какво ми е ? За да държа болестта до себе си ? Не, благодаря. Искам да бъда жива, здрава и щастлива, а не да получавам подаяния от държавата.





Тема Re: Лира,нови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано06.06.14 12:13



Всеки знае себе си, така е!

Пари дават ли ти, се вземат...мое мнение



Не ме занимавай със суеверия и бабини деветини

По тая тема с пенсиите и кой и дали ще си ползва правата не ми се обсъжда повече, просто си казах мнението.

Редактирано от Lira Emerald на 06.06.14 12:13.



Тема Лира,нови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.06.14 12:15



кое е бабини деветини ?





Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Lira Emerald]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано06.06.14 12:33



аха, сега разбрах, благодаря за осветлението





Тема Re: Екна,нови [re: nbb]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.06.14 12:43



Е, хайде сега, да не изпадаме в крайности. Тогава е било така. Имаш права - ползваш. Нямаш права - не ползваш. Каквото ми се е полагало от държавата си го взимам, плащала съм данъци, не малко.



Тема Re: Лира,нови [re: nbb]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано06.06.14 12:44



Бе това не са подаяния, молай ти са! Изработили сме си това право.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.