Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.06.14 09:38



Мога да дам обаче следната идея за да се разминете с разните му там ауторизации от пожарни, РИОКОЗ и пр.
Ако наемете помещение в бизнес сграда или Търговски обект, пасаж, читалище-много подходящо място междувпрочем и пр. няма да ви се налага да се сблъсквате с тези подробности, защото те имат тези разрешения. Остава ви само сключване на договор със собственика и работайте на здоровье



Ако наемете помещение и към учлище/не пренебрегвайте този вариант/ също няма да минавате през одобрителните главоболия!!!



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано05.06.14 09:41



Аз не разбирам какво значи творческо студио. Защо трябва да има фирма, не може ли да творите и да се забавлявате без фирма и съответно без име на фирмата? Без студио не може ли да творите и да се забавлявате ? Пикасо имал ли е нужда от фирма и студио?

А ако ви е толкова зор непременно за студио, то самото нещо "Творческо студио" само по себе си е много хубаво име, за какво ви е да закачате и някаква претенциозно-натруфена флинтифлюшка зад него?



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.06.14 09:46



Дарки, ако ще се работи с външни клиенти...трябва фирма:) Просто няма начин:) Иначе влизат проверяващи и глобите са суперски за незаконна дейност!



Иначе, ако си твориш и джиткаш сам и от домашната кухня става:))

Сега остава да измислят ЕТ ли ще бъде, ЕООД ли...или ООД



Тема Re: Миличка,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.06.14 09:55



Аз те разбрах какво искаш да и кажеш, макар да се получи пак в ТВОЙ стил

...карай:))...който разбрал-разбрал:)

Но в едно мога да подкрепя, че без ентусиазъм никое дело не е започнало и не се е развило...за охладеният ентусиазъм обаче ще говорим на по-късен етап...кат си платят първите поне 2-3 осигуровки

Не бе, няма лошо в начинанието, прекрасно е да се стъкмява нещо...с интерес ще наблюдавам, ако ме питат нещо ще отговарям, щото нали съм Генератор и чак като ми зададат въпрос се задвижвам
Те трябва да изминат своят път

п.с. Ний го вървим, знаеш и ни пушат маратонките отвсякъде...бааахххмамаму и бизнес

Редактирано от Lira Emerald на 05.06.14 10:35.



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Lira Emerald]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано05.06.14 10:00



Ама те да продават ли искат или да творят? В такъв случай не трябва ли търговско студио да се нарече, а не творческо?



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.06.14 10:01



И д ане забравят , че за всяко нещо при работа с клиентите дето ще идват на курсовете и заниманията се дава и касов бон, да не "забравят" случайно да пропускат това...особено родителите са много чувствителни за какво дават парЕ за кеф на децата!!

Иначе става много весело в един момент





Тема Re: Миличка,нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.06.14 10:03



Но в едно мога да подкрепя, че без ентусиазъм никое дело не е апочнало и не се е развило...за охладеният ентусиазъм обаче ще говорим на по-късен етап...кат си платят първит епоне 2-3 осигуровки

Тука си абсолютно права.

И аз се сблъсках със същото. Май всички малки фирми в България се сблъскваме с това. Важното е да удържиш на охладения ентусиазъм.



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.06.14 10:04



Искат да правят нещо и да занимават с творчески работни семинари и крафт уоркшопове за деца и възрастни/предполагам на по-късен етап/.

Виж ми ако искаш сайта за моето студио от профила и ще се ориентираш за какво иде реч...търговски облик е нЯщото:))

Абе ясно ти е , какво сЪ правиш на разсеян:)))))))))))))))





Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Lira Emerald]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано05.06.14 10:16



глей сега, понеже Екна е писала, че работи в банка, само е в отпуска, не е напуснала, пък освен това е в болнични защо се лекува и не може да ходи на работа, затова ми се струва странно да се захване с някаква сериозна дейност за печелене пари, която на всичкото отгоре е извън нейната професионална квалификация ... затова реших че прави нещо творческо с цел забаление и което евентуално да й помогне в лечението, като я откъсне от проблемите в службата, поради които вероятно се е разболяла ... странно ми се вижда да се захване с нова работа за пари, това ще рече да си навлече на главата наново същите проблеми, от които болестта й се мъчи да я откъсне



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.06.14 10:22



Сега, предполагам си разбрал и това, че Екна вече има виждания да сменя амплоато.

И нека не говорим за болести.

Млад човек, който търси себеизявата и себереализацията си в това, което истински я влече. Трансформации да го наречем:)

Подкрепям!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.