Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Миличка,нови [re: Ekna]  
Автор nbb (весела)
Публикувано04.06.14 21:39



защо се обясняваш ? Виж колко много енергия й даде. Не си струва, знаеш.





Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано04.06.14 21:41



А тук не съм поискала обсъждане. Просто списък, от който евентуално нещо да ни грабне. Написах го още в началото.

Име, запазена марка, на бъдеща фирма.

За тези услуги си има ПиАр и професионалисти в рекламния бизнес - платени

.

Дори и като молба за безплатна творческа работа, защото предложението за име на фирма, си е творческа работа, ти не предоставяш предварителна информация, за да си напъват желаещите "приятели" мозъчните клетки безплатно.

Още се се знаело, ма било тайна с кво ще се занимава студиото, ма дайте идеи, пък ние ще видим...ма ганювска работа. Ще ми се собствено бизнесче, ма да ми излезе безплатно.


Как да те взема насериозно?



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: impulce]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.06.14 21:44



Не искам да ви ограничавам



Не искам да е ограничаващо.

Започваме скромно, но записваме идеи в аванс.



Тема Re: Миличка,нови [re: nbb]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано04.06.14 21:49



Виж колко много енергия й даде. Не си струва, знаеш.

Баш. Вместо да си седна сама на гъзъ и да си свърши мъъъъничка част от творческата работа - списък с имена на бъдещото студио.



Творческата работа е самотно занимание, а "дайте да дадем" викат само ентусиастите-аматьори.



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: alisalisa-147324]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.06.14 21:53



Добре де, прав ти път ся.

Не се напрягай, че ще изгърми бушона, пък като е безплатно не можеш да си купиш нов





Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 22:00



Още едно-две предложения от мене: Творческо студио Ново начало
или Студио за Нови идеи
или Студио Идея



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 22:12



Въображение, фантазия, мечта също са въздействащи думи. Не знам с какво ще се занимаваш, за да мисля за нещо конкретно.



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано04.06.14 22:12



Добре де - ти още ли не си разбрала защо не те обичат, а ти си ебауси пича?


Начи толко се изписа - и ти още циклиш в старото русло..и нема изгледи да минеш в друг режим и друга предавка.....




А ето ти го и с мои думи казано - нямаш високо съзнание. Използваш интриги, манипулации, задкулисни игрички и се опитваш да играеш хората. Разбийсе те го усещат и се защитават - ноо ясно. А ти после рИвеш че те мразели. Еми ноо ясно, че ше се защитават ората - ти кфо очекваш - да ти лижат краката ли - а и защо.



Долна си, долна ше си останеш, не очеквам да схванеш смисъла на думите ми - и затова си и вечно болна - поради същата пречина. Нещата разбийсе са свързани. Ма на тебе толко ти се иска да е на твойто, че те боли гъза да изсереш поредното лайно и да покажеш, че ше е на твойта - отново болно его.



И тази тема го доказва, и предишната. Нито си се кротнала, нито си схванала какво ти казаха хората. Нито има изгледи да оздравееш - ти НЕ ИСКАШ да оздравяваш - толкова е слатко да рИвеш, че си болна, и да изнудваш с което.



Ти, ако питаш мене, си болна само от заплес и идеотизам - от нищо друго.



ПС: на твое место бих си седнала на гъза и бих си извадила заключенията - не мое целио свет да върви накриво, а само ти направо.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано04.06.14 22:21




Разбирам.
Според мен - не е добре да бъде нещо твърде тясно профилирано или звучащо много претенциозно. Доколкото зная, ти живееш в провинцията - нищо лошо не искам да кажа, но твърде завъртяното име - може да отблъсне, просто поради неразбиране, може да е стопер за хора, които да си мислят, че не е за тях, или твърде скъпо и т.н.. От друга страна - ако е важно мястото - т.е. не е зле да акцентираш не на дейността, а на територията, така да се каже.
Защото по стечение на обстоятелствата може да се наложи да смените курса (какъвто и да е, да се промени основното направление на дейността ви) - но мястото - като разработена позиция, средище, терен - ако се наложи - ще ви бъде по - лесно да се преорентирате. Разбираш, предполагам.

Хайде, наслука!



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Roxan*na]  
Автор repose (СъН)
Публикувано04.06.14 22:26



...спешно си запиши час при психиатъра..,
много си зле

и що не вземеш да гледаш себе си, ами все под вола телета ти се привиждат, сигурно е от кризата, в която си изпаднала,
ама доколкото имам спомени, ти от тази криза не си излизала

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.