Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 18:56



Моля.

Много ми се иска да ти потръгне бизнесът.



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано04.06.14 19:03



Как изобщо можеш да питаш такова нещо?
Творческо Студио Екна, разбира се!





Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: DarkSide]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.06.14 19:48





Да, ама сме две ... И художничката се казва инак А не виждам добро съчетание

Благодаря ти, че се включваш!



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор repose (СъН)
Публикувано04.06.14 19:56



serenity



второ предложение - delight





Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)

Редактирано от repose на 04.06.14 20:06.



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано04.06.14 20:34



Абе аз още не съм забременяла, обаче планирам да забременея с второ, ма толкова зациклих и имам нужда от помощта ви - като забременея и родя, то ясно, че ще е Творец - как да го кръстя, за да му текне един творчески божествен късмет, а?





Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: alisalisa-147324]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.06.14 20:50



Ако нямаш идея - ок.
Ако не искаш да помогнеш - пак ок.
И ако смяташ, че е неуместно - отново ок.

Като родиш обади се.





Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано04.06.14 20:57




Зависи с какво ще се занимавате.
Ако ще е нещо приложно - може да е Творилница.
Ако ще е по - скоро с търговска цел - може и просто да е.."Нещо хубаво"(човек, виждайки такъв надпис..все ще му стане любопитно какво е то това хубавото и може и да се отбие).
Ателието.

Кажи повече за идеята - то трябва да е цялостна концепция - името, което ще налагате, обстановката, дейността, рекламата.



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано04.06.14 21:12



Май на тебе трябва да ти се помага в прав текст.

Да, ама сме две ... И художничката се казва инак А не виждам добро съчетание


С какъв потребителски ник пише художничката-приятелка, която ще те подключва към новопредложеното и още несъздадено Творческо студио?

Щото, ако не е тук да се включи към молбата ти за помощ и обсъждането, не виждам смисъл ти да вземаш решения зад гърба и, а да ангажираш други хора да се потят мисловно как да се представиш най-добре, е до проява на добра воля - от усърдие, до майтап.

Тази жена не ти е приятелка, използваш я, за да си начешеш крастата.
Ако ти беше близка, обсъждането за име на обща фирма/бизнес, дето дори не е избистрен, щеше да тече в нейно присъствие и общ приятелски кръг.

Аз не смятам да раждам, но ти напъваш поредното недоносче, да ме прощаваш за прямата приказка, щом не схващаш иносказателни намеци.



пъ съ: дане съм в спам:
Творческо студио Кики, Муци, Бебо, Кашпа, Амидора, Посейдон, Валхала, Ищар, Аурелия, Офелия, Магнолия, Фантазия, Евразия, Хламидия и Кокошоланд.



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: alisalisa-147324]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.06.14 21:28



И защо реши, че й е зад гърба?

А защо да я набутвам да ти бере окапалите круши като ти я предоставя на тепсия да я обиждаш? Аз поне си те знам. Не чакам нещо хубаво да кажеш, но пък не си само ти тук.

С нея всичко обсъждаме заедно. Всяко име, което е предложено или аз съм намислила го коментираме. Тя знае, че съм поискала подсказки в нета без да споменавам подробности.

А тук не съм поискала обсъждане. Просто списък, от който евентуално нещо да ни грабне. Написах го още в началото.

Тази жена не ми е БЛИЗКА приятелка. Но ми е приятелка и се познаваме от 30 г., а и тя също имаше нужда от импулс, който аз й давам. Освен това, може да не съм художник, но имам други важни качества, чрез които се допълваме.

През деня е ангажирана с друго, което не й носи много удовлетворение, нито достатъчно пари. Аз пък съм свободна и се занимавам с организационни неща, набелязвам разни неща, които коментираме в момента, свързах се с приятел да помогне със сайта, подготвям рекламен текст, ровя в нета за други неща и т.н.

Така че си в грешка, но проблемът не е мой



А дали е недоносче ... е, природата ще го реши - не е твоя грижа.

пъ съ: Да не съм в спам - благодаря за оригиналните предложения.



Тема Re: Оф топик: Помощ от приятелнови [re: Ekna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано04.06.14 21:39



Продължавай, приветствам горещо.

Мисля, че това може да ти отвори нова врата в живота, да се почувстваш творчески ангажирана и нужна на хората. Покрай новото начало ще срещнеш нови хора, нови идеи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.