Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Хюман Дизайн 2нови  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.06.14 11:05



Понеже Дарки ме обиди на Генератор, че не мога едно копче да натисна и ето, натискам.



Донякъде темата се поизчерпа, но може ми ще има още какво да си говорим. Старата тема стана много голяма и тежка.

Така че отварям продължение.

Линк към старата тема



Тема Re: Хм:)нови [re: Ekna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.06.14 11:55



Току що написах в старата тема, че май поизчерпахме нещата, знаем сайтовете, а в тази тема освен да започнем да се нервим на Божидар, друго не виждам като съществена идея





Тема Re: Хм:)нови [re: Lira Emerald]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.06.14 12:02



Лаф - мохабет да става. Ако няма какво повече просто ще си отплува.

Аз се надявам Божидар да ми каже как да слушам Авторитет, чието съответствие (орган) вече нямам. Дали на енергийно ниво все още има кой да ми шепти.

И друго - до всеки инкарнационен кръст има дума (примерно до моя е думата Рай). Смислово ли се тълкува или има конкретно значение (да кажем като препратка към астрологията, щото и там съм боса) Никой не коментира това в темата или аз поне не видях. Само за трите групи кръстове е говорено. А никъде и по сайтовете не видях списък. Може би защото са адски много. Но какъв е смисълът им, все пак?

Редактирано от Ekna на 02.06.14 12:04.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Ekna]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано02.06.14 15:25



Хм, има генератори, които просто не могат да се накарат да заговорят манифестор :)

Не можеш да кажеш на манифестор да свърши нещо. Може да му кажеш нещо като "абе тука има една огромна тема и май е гот да се отвори втората й версия, някой може да го свърши това нещо". Ако манифесторът е навит, ще го направи.

Алиса, ще пиша статия по въпроса за центъра на сърцето (егото), тъй като стана време да пращам нешо ново на абонатите на бюлетина ми и ще ти дам линк към нея.

Лира, нервете ми се колкото си искате :). Или ще постъпя спрямо отклика си, или според това, както са ме обусловили приятелите ми манифестори :)

Редактирано от bojidartzendov на 02.06.14 15:27.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: bojidartzendov]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.06.14 15:32



Под нервене разбирай висша форма на комплимент и закачка:)



Уважавам отдадени, дисциплинирани и постоянни хора, които знаят какво правят и защо го правят:)



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: bojidartzendov]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.06.14 15:38







Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Lira Emerald]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано02.06.14 15:45



лошо няма, ти си еретик и всяко твое тестване на реалността е коректно :)



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Ekna]  
Автор repose (СъН)
Публикувано02.06.14 15:51



ей, атроложките..., не знам дали няма да се издъня с този въпрос, и да ме юрнете

..., но можете ли да ми дадете някакъв линк с текст, в който да прочета за влиянието на планетите,
защото в моята програма за HD картата пише например следното - в Коренния център, който е дефиниран, портал 52 също е дефиниран и повлиян от осъзнати Слънце и Меркурий

явно е голям пропуск за мен това, че до сега не съм се интересувала от астрология

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Хюман Дизайн 2 [re: bojidartzendov]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано02.06.14 15:54



статия?!? ... ехей, абе вие хептен насеризоно взехте да се взимате ...



все пак да не забравяме, че HD си е в основата си астрология и служи основно за убиване на времето заедно с кръстословиците, открийте осемте разлики, как да задържите мъжа в леглото и да станете милионер за три часа




Тема хм, наука енови [re: DarkSide]  
Автор bojidartzendov (непознат)
Публикувано02.06.14 16:06



Има някои хора, на които доста говоря за квантова физика.

Наистина научните основи са важни.

Нещата в науката започнаха да се променят от 1950-та година, когато Нобеловият Лауреат Мъри Макгиийл каза въз основа на изследванията си, че всеки човек има квантово клетъчно поле, което определя химическите процеси в организма му (обикновено се нарича аура). Същата година още двама Нобелови Лауреати откриха припокриването между ДНК структурата и хексаграмите на И-Дзин. А те просто бяха открили само (уж) ДНК структурата.

Но има сили, например фармацефтичната индустрия, които искат да печелят парите си.

Науката и особено бклагодарение на Анйщайн, доста е наппреднала. Все ще не съвсем публично известно.

Хюман дизайн не е астролгия, защото използва две дати и доста по-различни средства. АКо в момета свестните астролози са 1 на 1000, сертифицираните Хюман Дизайн анализатори могат наистина да предложат научен подход и досега не съм виждал човек, който да не се припознае в свестен ХД анализ :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.