Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Ekna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 21:58



И също питам многоуважаемият знаещ тук: след като сега се намираме в цикъла на кръста на планирането, кое събитие или какво точно поставя началото на летоброенето на Хюман Дизайна и кога е то? Защо циклите се сменят на 400 години? Кой го е определил и на базата на какво?

Редактирано от Lucky Eva на 02.06.14 22:02.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано02.06.14 22:19



... бахти и тоновете информация пренасят тези неутрина, следващия компютър няма да е зле ако е не квантов, ами направи неутринен

то, няма лошо, ама как ще се работи с него, без да ни мине през пръстите и да избяга на другия край на галактиката?





Тема Re: хм, наука енови [re: bojidartzendov]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 22:20



Защо, според тебе, аурата на детето не се вижда докато е в майчината утроба, а само когато се роди живо и има предпоставки за дихателна дейност?



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: DarkSide]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.06.14 22:26



Много сте сладки с този разговор ма що ви трябваше да подпалите целия клуб, че и съседните и после да си говорите така симпатично?



Тези неутрини и изобщо осеняването свише на Ру ли Ра ли къвто беше там е първото, което се прочита като се заинтересува челяк от ХД. Що си загубихте времето в ровчене и обяснения за по-неуките, ей тва ми е чудно.

Айде то всички се вързахме, ама аз бая късно се включих, след като всички се бяхте накамарчили, та си викам има нещо тук.

Добре де, тогава как се получава така, че излизат доста точни описания? Или викате трикове, психология?



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Ekna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 22:31



Аз не се припознах. Излизам профил 4/6 генератор. Не се разпознавам там. Това ме накара да се поинтересувам какво точно значи.



Тема Re: хм, наука енови [re: Lucky Eva]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.06.14 22:32



Логично ако се замисли човек това нещо вътре в коремчето първо нали е клетка, жив организъм е. Обаче кога започва да мърда?

"Първите движения на Вашето бебе, наречени съживяващи трябва да са между 16 и 25 седмица от бременността ви. Обикновено при повечето бременни жени това се случва около 20 седмица"

Та на мен ми се струва най-правдоподобно тогава и душата да се е настанила....



Тема Re: хм, наука енови [re: Ekna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 22:34



И аз мисля така. Всяко дете си има характер дори в утробата.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Ekna]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано02.06.14 23:07



ми то си го пише черно на бяло още баш в началото, че информацията му дошла на гуруто Ра какъв беше там, съвсем откровено свише, верятно некой божествен манифестор му я е свел и той се юрнал да генерира учение, школи, курсове, семинари и гледане на ръка, пардон, на карта ...

в един момент обаче аз осъзнах, че вероятно не всички тук сме прочели за това божествено откровение, по което е дошла информацията от космоса до гуруто, може някои да са го пропуснали тоз момент и да вземат насериозно откровенията космически ... затова и призовах към осъзнаване, а пък специалистът реши да строши на клеветата зъбът с Айнщайн, неутринота, нобелисти, ДНК-та и квантова физика и разговорът просто естествено си тръгна в тази посока ... в което няма лошо, на мен ми беше останало в главата, че има само два вида неутрино, а те се оказаха три ... никога не е късно да научи човек нещо ново





Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано02.06.14 23:15



в един момент обаче аз осъзнах, че вероятно не всички тук сме прочели за това божествено откровение, по което е дошла информацията от космоса до гуруто, може някои да са го пропуснали тоз момент и да вземат насериозно откровенията космически ... затова и призовах към осъзнаване

Аз съм прочела как се е случила случката. Даже интервюта с главния заподозрян, макар да си падал малко темерут и не обичал да го интервюират.
И разни коментари, че докато не го халосала космическата информация по главата, даже зодията си не знаел и смятал астрологии, езотерики и алибали за пълни...алибали.





Тема Re: Хюман Дизайн 2 [re: DarkSide]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.06.14 23:52



Обаче трябва да признаем, че увлича като детска игра.

И понеже материалът все пак не е малко все има какво вярно и какво невярно да има в обяснението на един канал, примерно. Щото аз така се хлъзнах - верни неща бре, и то не малко. Че и пробвах и познах някои типове предварително, само по описанието им. А и моят тип го познаха предварително.

И после - интересно организирани.

Виж сега, аз принципно съм рационален човек. Рядко се хлъзгам. Но не отхвърлям напълно възможността да имат дълбоки прозрения някои хора. Може би дори и те не знаят точно как им се получава и натаманяват историята в последствие.

Ама и аз така се увлякох, че също като теб забравих напълно за това от къде произхожда всичко. И така се увлякох, че забравих природно вродения ми скептицизъм и съмнение. Пък да не говорим, че се улавям, че някои неща ги приех за убеждения, само в рамките на един-два дни. Поне да ми бяха казали, че ще спра цигарите



Примерно, че трябвало да изчаквам отговора си и да не инициирам действия. И днес като копнах поста на Лира за творческата бизнес идея на моята приятелка художничка с предложение да се видим, после съжалих, защото не изчаках отговора, а отново сама инициирах действие, а в дизайна ми пише, че не трябва да го правя, защото винаги ще изпитвам разочарование.

И че, когато не правя нищо, всъщност правя много важно нещо. Това последното си ми хареса, защото ми даде перспектива. Защото аз наистина, ама наистина съм в очакване на осенение, много преди да отворя темата! Дори съм си записала на хартия въпросите - Какво да правя? Кое е това, което ще ми носи радост, удовлетворение, няма да загубя бързо интерес и ще ми носи и доходи? И си задавам често този въпрос и чакам нещо да се случи, да ме осени.

Така че не знам къде е истината. Може би трябва да вземем положителното и да забравим за това, което ни се струва отрицателно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.