Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Не е така,нови [re: nbb]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 20:44



Явно точно тогава се сменят, защото при мене няма разлика за 12 часа, което си е доста дълго.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано02.06.14 20:48



Търси, души кое неутрино пренася информация. То ще да е. Щото, нали фърчали със светлинна скорост по Вселената, минавали през всичко и поемали информацията от всеки обект, през който минат, после оставяли инфо в следващия, обаче поемали инфо и от него...и така. Като пощаджии същи.


Начи, неутриното като мине през Юпитер и се наюпитери, после през тебе, докато се раждаш, те наюпитерва едно хубаво. Толкоз разбрах, че мен от езотерика ме заболява главата и ми изтръпва десния крак.



Тема Re: Да, бе,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 20:55



А знаеш ли кое най не ми се връзва, ХД ползва като основа астрологията, но в един момент тя започва да не важи и изводите, които се правят изведнъж почиват на някакви неясни представи за вселяване на душата, която никой няма реални доказателства кога точно става.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: alisalisa-147324]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано02.06.14 20:59



Абе то хубаво я поема таз информация от Юпитер, ама първом къде я слага докато фърчи със скоростта на светлината, та да не се разлее из космоса таз информация и второ и още по-интересно, как разбира, че това, през което минава е крак на бебе в момент на раждане, та баш в него да си изплюе поетата от Юпитер информация?



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: DarkSide]  
Автор repose (СъН)
Публикувано02.06.14 21:19



В Хюмън Дизайн понятието "неосъзнат" пресъздава потомствения ни принос на духовно ниво - общите, обединени пътеки от наследствените ни линия, които се разчитат като ДНК на душата ни. Това отпечатване се случва в утробата на майката, където няма достъп до други влияния.
На биологичния фронт ние получаваме гените, които определят цвета на очите, косата ни, височината и други физически характеристики. Но в духовна насока отпечатъкът на ХД предава на поколенията нашите емоционални, психологически, маниерни характеристики. В известен смисъл може да се каже, че талантите, дарбите или усилията на нашите прародители отекват в нашето същество.

това е от книгата на Паркин
текста не е чак толкова убеждаващ, но че се предават характерни нефизически черти и навици, и то със сигурност не чрез "копиране" от съвместен живот, в това съм убедена защото имам личен опит и наблюдения...

аз пък се чудя вие дето все искате някакви супер доказателства, и логични обяснения сигурни ли сте, че ако някой успее да ви убеди в нещо, след 10 или 100 г няма да е опроверган, както се е случвало много пъти в историята на човечеството
всъщност искате да ви се предостави пак илюзия, но такава, която да отговаря на вашите убеждения и мироглед



Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Ekna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 21:20



Междувпрочем, въпросът за момента на вселяването на душата в тялото повдига много въпроси - за абортите, религиозни и прочее. Мисля, че много лековерно е прието да се према 88 градуса назад от натала. Според Тома Аквински, се вселява 40 дни след зачатието, според други източници друго. А това е повратната точка в Хюман Дизайн. Мисля, че си струва да се замислим дали да се доверяваме на някоя модна тенденция толкова лесно, пък била тя и забавна.

Едно линкче:





Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано02.06.14 21:23



Ама то минава през всичко, което му се изпречи и поема и плюе инфо едновременно. Първо минава през разни астероиди и ги наюпитерва, после през 2-3 космически сателита, уф, ние като се раждахме нямаше, ма сега има, и ги наюпитерва пък се насателитва от тях, после през няколко километра облаци, и тях наюпитерва, после стига до земята и наюпитерва сичко наред, ти таман се раждаш, наюпитерва и тебе, минава през земята, стига до австралия, наюпитерва и аборигенчето, ама вече се е понадарксайдвало, минавайки през тебе и ето ти беля - и ти и аборигенчето сте с еднакви гени. Ма то е с твоите, не обратно, щото неутриното първо през тебе минало. Пък, ако Юпитер е от другата страна на земята, докато се раждаш, и неутриното мине да наюпитери първо аборигенчето, като стигне до тебе през земното ядро и кора, хем ще те наюпитери, хем ще те нааборигени и се раждаш с гени на абориген.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: repose]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано02.06.14 21:30



аз никакви доказателства не съм искал, изказах разбирането си, че това ми звучи като тинтири-минтири и господинът ми изкара насреща Айнщайн и още няколко нобелисти като аргумент че ХД е потвърден от науката, и понеже при нобелистите нещата са документирани, то аз смея да се надявам, че съществува нещо официално признато публикувано от нобелист, в което нобелистът се произнася за 88-те градуса и моментът на навлизането на душата в тялото на ембриона или поне за взаимодействието на неутриното с духовното, квантово, биоелектромагнитно, енергетично и прочие поле, на което гурутата му викали аура



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: alisalisa-147324]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано02.06.14 21:38



по тази логика никой не трябва да се ражда с гените на родителите си, ами с гените на тези, които са от отвъдната страна на Земята



обаче като си представиш, че неутрината хвърчат на безкрайно огромни непрекъснати потоци, които се леят безспирно във всички посоки и минават през всичкото му там галактики, скупчвания, мъглявини, тъмни и светли материи, звезди от всичките класове, активни и пасивни, планети, комети, безумно нагорещени плазми, ледове, газове и камъняци всякакви ... отделно дето си се кюскат помежду си или с другите елементарни частици ...

... бахти и тоновете информация пренасят тези неутрина, следващия компютър няма да е зле ако е не квантов, ами направи неутринен




Тема Re: Хюман Дизайн 2 [re: DarkSide]  
Автор repose (СъН)
Публикувано02.06.14 21:56



ми понякога се налага да приемаме нещо на доверие, по интуиция или по косвени доказателства...,
не те карам да вярваш на господина, аз също имам своите съмнения

,
но аз за разлика от теб не мога да отрека нещо само защото го няма описано в нечий професорски труд, който както казах е възможно и той да се окаже несъстоятелен след време, а сега може да е крайно прегледен, логичен и подкрепен с много "доказателства" според теб

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.