Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: DarkSide]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 20:07



Принципно има много нелогични пунктове в Хюман Дизайн. Аз също не съм съгласна с много от твърденията. Например, аз съм зодия близнаци, като върна 88 градуса назад картата излиза за зодия риби. Е, двете зодии нямат много сходни черти. И аз не виждам каква е логиката да се връщат точно тези градуси и защо. В астрологията това е почти квадрат, което дава напрегнат аспект. Принципът ми е ясен, защото се занимавам с астрология, но логиката за някои неща не ми се връзва. Винаги съм мислила, че духът се вселява , когато детето осъществи първите си движения в утробата на майката, някъде около 4тия месец от бременността. Кой е доказал кога се вселява всъщност. Питам се дали Хюман Дизайн не е направен толкова объркващ с някаква конкретна цел. Сигурно знаят само създаделите му и не съм далеч от мисълта, че е с цел финансови облаги.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано02.06.14 20:08



Че къде пише за наследствени гени, белтъци и подобни?


Тебе те притеснява да не се блъснеш във физическия си двойник, ако скочиш до Австралия, ли?

Виж сега, нали въвеждаш географско място, година, час и минута?
Начи, малко астрономия трябва да прочетеш с астрологията. Планетите се движат, може да е с градусови минути и секунди, но мърдат по зодиакалния кръг всяка минута. Тези порти са разделени на 6 сектора - линии, всяка линия е разделена на 6 тона, всеки тон на намколко си бази и т.н. В тези карти най-малката единица време, която въвеждаме, е една минута. Вероятността точно в същата минута в София да се родят две бебета, едното беличко, другото негърче, не знам каква е, обаче астрокартите им ще са напълно еднакви. Обаче, ако едното се роди в София, а другото във Варна, няма да съвпадат до милимундер.
Аз, понеже се втелясвам повече и от тебе, като се вторача в детайл, си мисля, че една карта без абсолютно точен, доказан, забит час на раждане, е невалидна.
Пъ ние си пляскаме тук, кой каквото чул от мама, ама дали било 12 и петнайсе или 12 и единайсе часа, много помни някой, пък и в родилното записват часа и минутите малко джаста праста. Не е ли някой да виси при раждане с атомен часовник и да дебне точно кога ще вресне за сефте бебето, може и вместо манифестор да излезеш рефлектор некъв смотан. С други гени.

Пък тия 88 градуса са некви мистични и езотерични, ний сме прости, неги разбираме тези работи.
Обаче, я кажи като учен човек, ся, това неутрино, дето минавало през всичко, носело космическата информация и ми правело кожата на дупки с тонове и купища всяка секунда, дали е метафора като квантите на чопъра или баш си фърчи насам натам най-физически доказано?



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Lucky Eva]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.06.14 20:14



Е, двете зодии нямат много сходни черти.

Имат, имат.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 20:20



То и от 5 кладенци вода да ми извадят, пак сигурно няма да ме убедят.

Къде сме близнаците, а къде са рибите. Добре, че все пак имам луна в риби, иначе хич нямаше да съм дизайнерска.



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: Lucky Eva]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.06.14 20:27



Къде сме близнаците, а къде са рибите.

Е, Рибите са малко по-смотани, вярно е. Ама си приличат двата знака - и двата трудно ги изтрайвам.

Много са ми хлъзгави и неуловими. Ей, да не ми се разсърдиш? Големи сте шила, все в движение, ако ще и да е безцелно, много приказвате, изнервящо е само да ви гледа човек, а пък хипохондрията .... За Рибите няма да приказвам какво не мога да им трая, че е много.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: alisalisa-147324]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано02.06.14 20:29



географското място е единствено за да ти пресметнат времето по Гринуйч, сиреч да ти извадят двата часа разлика фром Бългерия ... а ВТОРА ДАТА и час просто НЯМА - те и следват от първата, което означава че всичко се крепи на една дата и час

има хипотеза за съществуването на една камара елементарни частици, коя от коя по-странни и изчекнати - през петдесетте физиците буквално всеки ден въвеждали нови и нови частици в уравненията си, защото все нещо не им излизало в сметките, я масата, я импулса, я енергията - все неща, които трябва да се запазват - да не се променят преди и след реакцията ... и когато им се губи някаква енергия заключават дълбокомислено, че тук требе да има неква невидима частица, която да отнася тази енергия ... обаче кат оправят енергиите и импулсите, пак не им излизат нещата по спин и по други характеристики и затова въвеждат нови и нови характеристики като "странност", "чар" и т.н. ... и спин и странност и чар и квант и кварк са просто думички, с които се означават хипотетични свойства на хипотетични частици ... ей ти долу таблица на най-известните частици - виж че неутрината ги има минимум три броя: е, мю и тау:



та няма да е зле наш Божидар да ни осветли, за кое точно неутрино иде реч при ДНК репликациите или квототам ставало с ДНК-то когато го облъчели тез милиарди неутрина, които до колкото си спомням, изобщо не взаимодействат с материята, та вероятно взаимодействието ще да става единствено в сферата на светия дух, амин!



Тема Re: Хюман Дизайн 2нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 20:30



Това, че ти се струваме хлъзгави е обяснимо, щото ти си неподвижен знак, а близнаци са подвижен въздух, а риби - подвижна вода.





Тема Да, бе,нови [re: Lucky Eva]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.06.14 20:36



знам това, аз си казвам моята гледна точка.

При мен просто нещата са по-конкретни, по-подредени. Асцендентът ми е воден - Рак.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Да, бе,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано02.06.14 20:40



Значи АС ти е в кардинален знак, но пак не е подвижен. При мене АС е в дева и се оказва, че и слънце и луна и АС са ми в подвижни знаци. Тоест, застояването при мене е равносилно на нещо гадно. Трябва да се движа, за да успявам в нещо.



Тема Не е така, [re: Lucky Eva]  
Автор nbb (весела)
Публикувано02.06.14 20:42



има разлика. Аз например си сложих час на раждане - 12 часа на обяд и вместо прожектор станах рефлектор, защото прочетох в един сайт, че когато не знаеш точния час на раждане се слага 12 часа на обяд. Освен това съм правила карти на братовчедките ми, които са родени с разлика от 15 минути и има разлики в картите им, макар и минимални.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.